Srpski fudbal

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

БСК1911 wrote:ОФК БЕОГРАДУ И дАље чланске карте клуба, нису неко интересовање-очигледно новац какав такав од чланских карата није приоритет-ЧЛАНСКУ КАРТУ КЛУБА ЗА ОВУ ГОДИНУ ДОБИТИ ЈЕ НЕМОГУЋЕ.
danas sam proverio...kazu da se clanske regularno prodaju...zapad - 1500 djunti, loza zapadna - 2500, a ko je imao ranije, proslogodisnje clanske dovoljno je da donese staru i da zameni za novu!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

БСК1911

Re: Srpski fudbal

Post by БСК1911 »

Booze Brothers wrote:
БСК1911 wrote:ОФК БЕОГРАДУ И дАље чланске карте клуба, нису неко интересовање-очигледно новац какав такав од чланских карата није приоритет-ЧЛАНСКУ КАРТУ КЛУБА ЗА ОВУ ГОДИНУ ДОБИТИ ЈЕ НЕМОГУЋЕ.
danas sam proverio...kazu da se clanske regularno prodaju...zapad - 1500 djunti, loza zapadna - 2500, a ko je imao ranije, proslogodisnje clanske dovoljno je da donese staru i da zameni za novu!
хвала пуно

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Srpski fudbal

Post by Garfield »

Usamljeni hashishar wrote:Ceo svet ima raspored takmicenja godinu dana unapred, a jos samo kod nas ce se u utorak znati odigravanje utakmica za vikend...da li je subota ili nedelja i u koje vreme...mos mislilti! Katastrofa...pa sta ja treba da gledam u pasulj kad ce biti, pa da uzmem slobodan dan i da znam kako da isplaniram vikend! Budale...a, stadioni, niko reflektore...igra se u radno vreme... hahahaha...pa ko da doje da gleda...a sve zarad vise publike...gistro...

..ovo mene ubi..meni bukvalno trebaju dva dana sa posla..i oni kazu tekma je u subotu..i ja taman iscimam dane na poslu,kad ono u cetvrtak-pomereno u nedelju zbog tv prenosa........bruka i sramota.......i sta covek da radi,da se ubije.....kad pogledam engleze place mi se..oni imaju raspored takav da u avgustu znas vec ceo raspored u dan..i ako se nesto odlozi,odlozi se..ali nema pomeranja svakog kola zbog tog jednog..nego se nastavi dalje,a odlozeno se ubaci u prvi slobodan termin.......znaci ispravno je bilo da mi lepo 5.marta docekamo Slobodu,a 8 da odemo u kragujevac.....ali u zemlji apsurda sve je moguce..
31300

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Srpski fudbal

Post by ofkovac »

aj koji vam kuyac, pa oni su odluku o pomeranju meceve doneli u nekoj kafani :lol: , tu se pravi i raspored pred pocetak sezone, uz domacu rakiju, pecenje i pevaljku(vendi zonfa)...

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 37822.html

Zajednica superligaša: "Nećemo više da odlažemo"

za malo da padnem sa stolice ------*-----*-

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

Napad na Dimitrijevića nema veze sa fudbalom

24 feb, 2011

Beogradska policija uhapsila je pre dva dana N. Š. (31), osumnjičenog da je 1. aprila prošle godine u Balkanskoj ulici pretukao tadašnjeg zamenika disciplinskog sudije Zajednice Super lige Drakčeta Dimitrijevića.


Iako se tada sumnjalo da se radi o napadu huligana, jer je osumnjičeni Dimitrijeviću prilikom batinanja rekao „Ovo ti je zbog fudbala“ ispostavilo se da incident nema nikakve veze sa navijačima. Posle pomenutog napada pomenuti fudbalski radnik podneo je ostavku na mesto zamenika disciplinskog sudije Zajednice Super lige i posvetio se drugom poslu u OFK Beogradu.

Za razliku od Drakčeta Dimitrijevića koji je napadnut fizički, sa uhapšenim N. Š. Neprijatnost, ali druge vrste imao je i poznati fudbalski menadžer Raša Bebić.

Fudbal u ovoj priči jeste ono što spaja u ovoj priči Bebića i Dimitrijevića, međutim njih dvojica sa uhapšenim N.Š. nisu imali problem zbog lopte, već je u pitanju prevara druge vrste.

- Napad na Drakčeta Dimitrijevića nema nikakve veze sa huliganima. To nije fudbalska priča. Ovde se radi o nekim drugim stvarima. Čoveka bi trebalo zaštiti u tom smislu i reći ko ustvari stoji iza napada – istakao je Raša Bebić, fudbalski menadžer.

Ko stoji iza napada i kakve konkretno vi imate veze sa osumnjičenim N.Š, da li je i na vas fizički nasrnuo?

- Fizičkih neprijatnosti nisam imao sa N.Š. ne dao Bog da je udario na mene, ja sam prevaren na perfidan način. Uhapšeni je ustvari žigolo, prevarant, slobodan strelac i nema veze sa fudbalom. Varao je žene tako što se lažno predstavljao kao bogat čovek, pričao im je da poseduje apartmane „Radan“ na Zlatiboru, koje je po nekoliko puta zatim prodavao. Moja bivša supruga je vozila kadilak i korvetu, automobile koje sam ja kupio, a zatim su iste njih dvoje na prevaru prodali. Nisam jednini koji je na ovaj način oštećen mnogo je takvih u Srbiji, preko sto.

Da li ste sa pomenutim N.Š. nekada poslovno sarađivali oko prodaje igrača, s obzirom da se tim poslom uspešno bavite duže od deset godina?

- Nismo nas dvojica bili nikada poslovni partneri ili nešto slično. Rekao sam da priča nije fudbalska, već da je čovek žigolo i prevarant. Napad na Dimitrijevića takođe nema veze kao što sam već rekao sa fudbalom, u pitanju je porodična stvar bivšeg zamenika disciplinskog sudije o kojoj ne mogu da pričam – zaključio je fudbalski menadžer.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Srpski fudbal

Post by Garfield »

Платини: Зауставите хулигане или „летите“ из Европе ------*-----*- ------*-----*-


Председник Европске фудбалске уније (УЕФА) Мишел Платини поручио је председнику Србије Борису Тадићу да ће српски клубови и национални тим бити искључени из свих европских такмичења ако се настави насилничко и криминално понашање хулигана из Србије.



Тадић је у Београду на састанку са Платинијем рекао да је Србија у потпуности опредељена да се обрачуна са хулиганима и да неће дозволити да се понове немили догађаји из Италије, као ни да српска репрезентација или спортски клубови буду кажњени или удаљени са европских и светских такмичења, саопштила је Прес служба председника државе.

- Мишел Платини је председнику Србије пренео став Европске фудбалске уније (УЕФА) да ће у случају настављања насилничког и криминалног понашања хулигана, српски клубови и национални тим бити искључени из свих европских такмичења – пише у саопштењу.

Састанку су присуствовали и директор Безбедносно информативне агенције Саша Вукадиновић и генерални секретар УЕФА Ђани Инфантино. Састанак је одржан на захтев Платинија.

Тадић је рекао да је Србија свесна да има проблем са хулиганима и да је спремна да се „дефинитивно обрачуна са њима”.

-Ми у Србији имамо проблем са хулиганима, свесни смо тога и спремни смо на дефинитивни обрачун са њима. Са Европском фудбалском унијом ћемо радити да се немили догађаји из Ђенове никада не понове. То је била и срамота за нашу земљу – рекао је Тадић говорећи о насилном понашању хулигана из Србије на утакмици репрезентација Србије и Италије у Ђенови.

Тадић је рекао и да се мора направити разлика између хулигана који су, како је навео, у мањини и навијача који су велика већина у Србији.

- Ми смо нација која ће доказати да зна да спортски бодри своју репрезентацију и своје клубове где год они играју - рекао је председник Србије.

Тадић је нагласио да су хулигани безбедносни проблем и да Србија мора зауставити насиље у фудбалу, које са спортом нема никакве везе, већ се ради о форми криминала која се мора непрекидно сузбијати.

- На тај начин стадиони ће поново постати сигурна места, где родитељи могу доводити своју децу, будуће спортисте. Тако ћемо сви доприносити друштву у којем живимо, спортски мечеви ће постати места где се људи окупљају, а не ратна попришта са трагичним исходима – поручио је председник Србије.

dovodice svoju decu kad im obezbedis normalan zivot gde nece morati da radi ceo vikend da bi prehranio tu istu decu....tako da ga fudbal i ne zanima.....treba preziveti....bez zabave se moze,ali bez 'leba.....tesko...
.... -
31300

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Srpski fudbal

Post by Billy Bright »

BIA fazon :wink:

ALO! saznaje šta je bio pravi razlog susreta Tadića i predsednika UEFA u Beogradu

Platini uručio dokaze o fudbalskoj mafiji u Srbiji!

Petak - 25.02.2011
Misterija toliko skrivenog boravka Mišela Platinija u Beogradu bi vrlo brzo mogla da ispliva na videlo. Iako se u zvaničnom saopštenju predsednika Borisa Tadića ističe da je razgovor sa Platinijem bio baziran najviše na rešavanju problema oko huligana, „Alo!“ saznaje da je prvi čovek UEFA dostavio kovertu sa brojnim dokazima koji ukazuju na „poslovanja“ mafije u srpskom fudbalu!!!
Upravo zbog ove škakljive teme, koja prethodnih dana nije zaobišla ni predsednike Poljske, Bugarske i Rumunije, Platini je insistirao na gotovo tajnom dolasku u kabinet Borisa Tadića, bez susreta sa čelnicima Fudbalskog saveza Srbije.
- Zaista ne znam kada će doći Platini. Njegov dolazak u Beograd nije u organizaciji Fudbalskog saveza Srbije, već mu je domaćin državni vrh - izjavio je Tomislav Karadžić za naš list juče u prepodnevnim satima, a na pitanje da li će se videti s njim, usledio je odgovor:
- Ne mogu ništa da vam kažem. Dogovor je da se ne priča o njegovoj poseti.
„Alo!“ je juče u 15.45 fotografisao Platinija ispred zgrade Predsedništva Srbije, uprkos prethodnoj policijskoj zabrani i tvrdnji da on nije kod Tadića. Prvi čovek evropske kuće fudbala je u tim trenucima izlazio iz Tadićevog kabineta, gde se zadržao 40 minuta. Francuz je munjevito sišao niz stepenice, uz pomoć ljudi iz obezbeđenja uleteo u zatamnjeni crni automobil Vlade republike Srbije i uz pratnju policije sa Andrićevog venca otišao ka Mostarskoj petlji - u nepoznatom pravcu.
Sastanku je prisustvovao i generalni sekretar UEFA Đani Infantin, što ukazuje na to da je tema razgovora Platinija i Tadića bilo i nameštanje utakmica u Srbiji, pošto je godinama unazad baš Italijan bio glavni čovek u svim pričama o nameštanju mečeva širom Evrope.
Jasno je kao dan da je Platini u Beograd došao da upozori državu Srbiju na probleme sa nameštanjem mečeva koji muče UEFA, a to se vidi i ako se osvrnemo u prošlost i ispratimo njegove poslednje posete regionu, krajem 2010. godine.
Naime, Francuz je još u oktobru minule godine probao da se sastane sa hrvatskom premijerkom Jadrankom Kosor, kako bi razgovarali o nasilju navijača, ali i nameštanjima mečeva, ali ga je tada primio samo hrvatski ministar sporta Radovan Fuks. Slično je Platini učinio i nekoliko dana kasnije u Sofiji, gde je, navodno, došao da obiđe stadione, a zapravo želeo je da priča sa vlastima o nameštenom meču bugarskog kupa iz 2009, Marek-Kiliakra. Tada je umesto sa čelnicima FS Bugarske Platini razgovarao sa ministrom policije Cvetanom Cvetanovim.

User avatar
No Guts_No Glory
novajlija
novajlija
Posts: 25
Joined: Sun Feb 21, 2010 2:27 pm

Re: Srpski fudbal

Post by No Guts_No Glory »

Stanje terena u Srbiji:

http://sportservis.name/wsw/index.php?p=71∋=19794

Stanje terena u Srbiji

Partizan
Odličan, ali nema grejače

Crvena zvezda
Odličan, ima grejače, ali ne rade

Vojvodina
Vrlo dobar, osim zimi

Jagodina
Istrošen, bivša Zvezdina trava

Rad
Solidan teren, održava se

Spartak Subotica
Solidan teren

Inđija
Solidan teren, čuvali ga najlonima

Smederevo
Solidan teren, malo tvrd

OFK Beograd, BSK*
Prosečan, neravan i sa dosta peska

Metalac**
Prosečan teren

Javor
Slab, problem duga zima

Borac Čačak
Očajan teren

Sevojno***
Ispod proseka

Čukarički
Očajan teren, ne održava se

Hajduk Kula
Katastrofalan teren

* OFK i BSK zajedno igraju na „Omladinskom stadionu" na Karaburmi
** Metalac igra na stadionu u Kragujevcu
*** Sevojno igra na stadionu u Lučanima
U nasim snovima vidimo titule o plavo-beli ajmo do pobede !

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Srpski fudbal

Post by Garfield »

31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Srpski fudbal

Post by Garfield »

znaci,ipak sa Vojvodinom na Veliku subotu.....a mozda i odloze do tad..


Вечити дерби се игра на Велику суботу 23. априла


Првенство Србије мора да се заврши до 30. маја, тако да нема много простора за померања, односно ново одлагање старта пролећног дела сезоне.

Заједница Супер лиге послала је допис у петак свим клубовима да почну са чишћењем снега са терена, а ово се посебно односи на оне који ће у суботу 5. марта бити домаћини.

У међувремену се појавио још један проблем, по распореду је планирао да се утакмице 24. кола, за кад је заказан и 140. „вечити“ дерби Партизана и Црвене звезде, играју на православну Велику суботу 23. априла.

Навијачи су већ почели по својим форумима да најављују да ће бојкотовати 24. коло, ако Заједница не помери комплетно коло.

- Већ смо померили почетак пролећног дела првенства и имамо великих проблема са слободним терминима. У сваком случају добро је што имамо довољно времена до Васкрса, односно Велике суботе да размислимо шта ћемо да радимо – истакао је Миодраг Јанковић, генерални секретар Заједнице Супер лиге.

Први оперативац Заједнице је истакао да никоме не одговара да се дерби игра пред празним трибинама, али да је тешко ускладити термине, с обзиром да су три резервисана за полуфинале и финале Купа Србије.

Оно што би за нас могао да буде проблем, широм Европе се не ставља под знак питања. Фудбал се игра на Велику суботу, а на Велики петак и Ускрс се празнује.
31300

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Re: Srpski fudbal

Post by SpongeBob schwammkopf »

Evo ovde, buduci da nisam znao gde da stavim...


Kako ih samo boli 1945 i njihova petokraka... !/* ^*)^ ^*)^

http://www.mojacrvenazvezda.net/2011/02 ... o-ceo-vek/

http://www.mojacrvenazvezda.net/2011/03 ... ome-smeta/
Image

БСК1911

Re: Srpski fudbal

Post by БСК1911 »

Био сам у просторијама Офк Београда око чланских карата и пропусница.Пропуснице се продају по цени од 2500 ложа и запад 1500 динара.Чланске карте не издају из само њима познатих разлога.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

Booze Brothers wrote:
БСК1911 wrote:ОФК БЕОГРАДУ И дАље чланске карте клуба, нису неко интересовање-очигледно новац какав такав од чланских карата није приоритет-ЧЛАНСКУ КАРТУ КЛУБА ЗА ОВУ ГОДИНУ ДОБИТИ ЈЕ НЕМОГУЋЕ.
danas sam proverio...kazu da se clanske regularno prodaju...zapad - 1500 djunti, loza zapadna - 2500, a ko je imao ranije, proslogodisnje clanske dovoljno je da donese staru i da zameni za novu!
e sad to ne znam - clanske i propusnice...to za clana kluba verovatno ne postoji dugi niz godina...videcu i za to da se promeni ako je moguce...
za cene sam ti vec napisao kakva je situacija...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply