OFK BEOGRAD ILI BSK...

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
Post Reply

BSK ili OFK Beograd

BSK
41
28%
OFK Beograd
87
60%
ne mogu da se odluchim
16
11%
 
Total votes: 144

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

samo ne pominji imena...takva su pravila foruma...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

Booze Brothers wrote:samo ne pominji imena...takva su pravila foruma...
Sorry :oops: Toga sam se setio tek kasnije.A jel moze neko da mi kaze barem na PM jel ima barem nekoga iz Borche sada na OFK-i .Ja kada sam ishao bilo nas je par iz Borche i ekipa sa Sebesh-a.

Josh jednom se izvinjavam za ona imena :oops:
Smrt sektama !!!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

secam se da su panduri nekome skinuli cokule ali ne mogu da se setim kome....
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

Blue_Army

Post by Blue_Army »

BSK je dedovina, OFK Beograd je sadasnjost. Dakle, oba imena su mi podjednako draga... K'o kad bi me neko pitao, koje oko vise volim? Levo ili desno? :roll:

User avatar
kasha
gazda coffee shop-a
Posts: 102
Joined: Fri Nov 30, 2007 5:55 pm

Post by kasha »

otvoreno OMLADINSKI FUDBALSKI KLUB BEOGRAD

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

ja licno mislim da grb treba da ostane isti samo da u onom prostoru na grbu pise SK(sportski klub) umesto OFK a dole ostane BEOGRAD i to je to! mada ipak je tesko sada vracati staro ime kluba... Stvarno je tesko odluciti se a i mislim da svaka sledeca promena imena kluba pa makar i vracanje na BSK ne bi doprinela popularnosti naseg kluba
STVARNO JE TESKO ODLUCITI SE...
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

Kaciandoni
novajlija
novajlija
Posts: 1
Joined: Sat Apr 05, 2008 8:00 pm
Location: Malovista

Post by Kaciandoni »

Da se vrati pravo ime BSK ,stadion da nosi ime MOSA MARJANOVIC Pothitno !!!
noi kirem per armaname!!!

User avatar
B.U.CENTAR
novajlija
novajlija
Posts: 35
Joined: Sun Mar 23, 2008 4:48 pm
Location: BEOGRAD

Post by B.U.CENTAR »

Ne znam Richarda ali u pravu je momak i svi oni koji su za BSK a kakav je to Grb pa najlepsi na svetu kao i Ofkin koji je zakon.Zavisi kako je nacrtan npr ovaj sto se nalazi u avataru Bsk1911 malo je grubo nacrtan (nema ljutnje) zato cu se potruditi da ga nacrtam pravilno e i klub nema ovo 1911 na sebi samo BSK pise bez ovih tacaka.Isto uvukla nam se bela boja u grb pa onda i crvena zvezda posle rata a neki majmun se setio toga pa resio da stavi crvene stolice joj :twisted: .Mislim da nas bije lerma sa tim imenom OFKA ali za mene je bilo otkrovenje moram da priznam jer poceo sam da navijam za OFK-u i bio sam ubedjen da je klub osnovan 1945 i onda sok kada sam cuo za celu istoriju.Budite ubedjeni da novi vlasnik ukoliko bude upoznat sa svim ovim pravi analizu i menja ime kluba ukoliko mu to bude donosilo vise para.Trebao je neko da stavi opciju za Metalac ko zna mozda bi se javili ljudi :D .

User avatar
hans sd
junior
junior
Posts: 124
Joined: Mon Nov 05, 2007 12:06 am
Location: smederevo

Post by hans sd »

ja sam za to da ostane ofk beograd, samo da se iznad grba postavi kruna kao simbol kraljevine (nesto poput spanskih f.klubova, to bi jasno upucivalo na kontinuitet sa bskom) moglo bi eventualno da se u donjem delu napise 1911(vidi grb evertona npr). Mislim da ne treba insistirati na cirilici, zbog evro-kupova.Za 100 god. osnivanja bilo bi dobro pozvati princa sa suprugom u vip lozu, cisto zbog medijske paznje.
ole g karavaev

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

svakako OFK.......vecina koja je pocela da navija za OFK nije ni znala za postojanje BSK-a(izuzev imenjaka iz Borce :roll: ).....i zato je za ovu nashu mladju generaciju ime OFK svetinja.........eto moglo bi se recimo dodati u grbu godina osnivanja i recimo ta kruna ili sl,cisto da podseca komunjare ko je stariji i ko je kraljevski(kraljev :wink: )......ali sva ta eventualna redizajniranja grba nikako pre stogodisnjice ne treba raditi...........
31300

User avatar
B.U.CENTAR
novajlija
novajlija
Posts: 35
Joined: Sun Mar 23, 2008 4:48 pm
Location: BEOGRAD

Post by B.U.CENTAR »

Ma kakav Kralj on je navijao za Jugoslaviju naseg ljutog rivala voleo je vise Jugoslaviju nego Srbiju ali to je druga tema.Morate napraviti granicu izmedju Beograda i ostatka zemlje.Ne bih se mnogo vezao za kraljevsku porodicu i ako sam veliki monarhista oni navijaju npr.princ prestolonaslednik za Zvezdu a njegovi sinovi za premier ligase koliko ja znam. Lavove krune azdaje to neka stavljaju Bezanije i ost seljacki klubovi.Kruna ne moze da dodje u obzir jer ga nije osnovao on licno nego obicni gradjani niti je klub podrzavao osim prisustvovanja na par utakmica a ne brinite da je neko hteo za svo vreme kraljevine bi stavio Grb.Zar ne bi bila fora da vratimo staro ime?Svaka prica svaki argument od strane Cigana i Grobara bi bio smesan.Zasto se ne bi izdigli od mase debila i bili ono sto jesmo najveci gradski klub a ne lokalni iz kraja sto realno i jeste.

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

B.U.CENTAR wrote:Lavove krune azdaje to neka stavljaju Bezanije i ost seljacki klubovi.Kruna ne moze da dodje u obzir jer ga nije osnovao on licno nego obicni gradjani niti je klub podrzavao osim prisustvovanja na par utakmica a ne brinite da je neko hteo za svo vreme kraljevine bi stavio Grb.

...

Zasto se ne bi izdigli od mase debila i bili ono sto jesmo najveci gradski klub
Svaka cast na ovome!!! :8)
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

B.U.CENTAR wrote:Ma kakav Kralj on je navijao za Jugoslaviju naseg ljutog rivala voleo je vise Jugoslaviju nego Srbiju ali to je druga tema.Morate napraviti granicu izmedju Beograda i ostatka zemlje.Ne bih se mnogo vezao za kraljevsku porodicu i ako sam veliki monarhista oni navijaju npr.princ prestolonaslednik za Zvezdu a njegovi sinovi za premier ligase koliko ja znam. Lavove krune azdaje to neka stavljaju Bezanije i ost seljacki klubovi.Kruna ne moze da dodje u obzir jer ga nije osnovao on licno nego obicni gradjani niti je klub podrzavao osim prisustvovanja na par utakmica a ne brinite da je neko hteo za svo vreme kraljevine bi stavio Grb.Zar ne bi bila fora da vratimo staro ime?Svaka prica svaki argument od strane Cigana i Grobara bi bio smesan.Zasto se ne bi izdigli od mase debila i bili ono sto jesmo najveci gradski klub a ne lokalni iz kraja sto realno i jeste.

imas rezultate glasanja...i mislim da tu sve jasno pise... :wink: ...vecina je vecina.....
31300

User avatar
B.U.CENTAR
novajlija
novajlija
Posts: 35
Joined: Sun Mar 23, 2008 4:48 pm
Location: BEOGRAD

Post by B.U.CENTAR »

Da jeste njih 43 prema ovih 20 :roll: o tome mozemo razgovarati kad budemo imali forum od 1000 ljudi zar ne?Mislim da mladji preferiraju Ofk dok stariji vole Bsk.Matori 43-oje ljudi to nije ni jedna zgrada a koliki je nas Beograd.

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

B.U.CENTAR wrote:Da jeste njih 43 prema ovih 20 :roll: o tome mozemo razgovarati kad budemo imali forum od 1000 ljudi zar ne?Mislim da mladji preferiraju Ofk dok stariji vole Bsk.Matori 43-oje ljudi to nije ni jedna zgrada a koliki je nas Beograd.
sta bi mi sa onako lepim pesmama,valjda bi pevali"....jer mi smo BSKovci,to nije svako..."....
31300

Post Reply