Vrelo "fudbalsko" leto

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Svejedno i da se igra playoff i playout opet igranmo 4 utakmice.Dakle 22 kola regularnog dela,pa onda po 6 klubova za titulu 6 za opstanak,sa kim god da budemo ima jos 10 kola,znaci po jois 2 sa svakim.
Ovo vazi samo ako liga bude imala 12 klubova.Prica se da ce da je prosiruju na 16,sto bi bilo sranje.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

ma nece me iznenaditi i da je prosire na 22 kluba...i da se fuzionisu Bask, sindjelic i banja i da vaskrsne fk zeleznik....sve je moguce.
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

glupo je sto je vozd ispao ali ce zemun 100% da se provuce.neznam kako ali oce .uvek to urade :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

SANTRAČ DIREKTOR OBILIĆA!
* Bivši selektor plavih biće prvi čovek "vitezova" kada Korejci postanu vlasnici
* Santrač: Čekam da nove gazde preuzmu klub i onda ćemo se o svemu dogovoriti

Bivši selektor naše fudbalske reprezentacije Slobodan Santrač biće postavljen za direktora Obilića kada biznismeni iz Južne Koreje preuzmu klub! Kako Press saznaje, dogovor između gradonačelnika Inčona i predsednika istoimenog kluba An Džong-Buka i vlasnice Obilića Cece Ražnatović definitivno je postignut, zvanično potpisivanje ugovora obaviće se početkom juna i odmah posle toga pristupiće se rešavanju kadrovskih problema.
Menadžer Fahrija Šekularac, koji vodi ceo posao, potvrdio je za Press da je Santrač blizu Vračara, i dodao da je to bila njegova ideja.
- Moja želja je da direktor novog kluba bude Slobodan Santrač i ubeđen sam da ćemo sa njim uspeti da postignemo dogovor. Kada je u pitanju trener, zna se da je Nebojša Vučićević želja Korejaca, ali on je trenutno u Hajduku, obezbedio je plasman u UEFA kup i ne znam koliko je to realno. U ovom trenutku smatram da bi Branko Sosa Babić, bivši trener OFK Beograda, bio pravi čovek za Obilić - kaže Šekularac.
Slobodan Santrač je u izjavi za Press potvrdio da postoji mogućnost da početkom juna sedne u direktorsku fotelju Obilića.
- Tačno je. Razgovarali smo na tu temu, mogu da kažem da su pregovori u završnoj fazi, ali za eventualni dogovor potrebno je prvo da Korejci zaista i postanu vlasnici kluba. Kada se to desi, onda ćemo ponovo da sednemo i da vidimo šta se nudi, kakvi su planovi i slično - jasan je Santrač, koji je vodio našu reprezentaciju na Svetskom prvenstvu u Francuskoj 1998. godine, a posle toga je radio u Kini i bio selektor Makedonije.
Međutim, prema rečima menadžera Šekularca, potrebno je da se dogodi pravo čudo, pa da Korejci ne preuzmu Obilić. Podsetimo, zbog toga što još nije donet zakon o privatizaciji u sportu, trebalo bi da se potpiše ugovor o "iznajmljivanju" na najmanje 10 godina, što suštinski ništa ne menja.
- Papiri su već spremni, cena je takođe dogovorena (pretpostavlja se da je reč o sumi oko dva miliona evra, prim. aut), a za potpisivanje ugovora sačekaće se početak juna. Korejci ne mogu pre 2. juna da doputuju u Beograd. U Inčonu su za 17. maj zakazani izbori za gradsku skupštinu i gospodin An Džong-Buk, kao aktuelni gradonačelnik, ima mnogo obaveza. Ja sam već razgovarao sa Cecom i nadam se da se u međuvremenu neće desiti ništa nepredviđeno - zaključio je Šekularac.
Novi vlasnici dobiće na korišćenje stadion, poslovnu zgradu i sportski centar "Inge", a klub će od sledeće sezone zvanično nositi ime Obilić Inčon. Takođe, planiraju se značajna igračka pojačanja, a među prvima bi trebalo da stigne nekoliko mladih korejskih reprezentativaca, kojima bi igranje u našoj ligi bilo odskočna daska za transfere u bogatije evropske klubove.
(Ž. V.)

Obilić ostaje u ligi, fuzioniše se sa Voždovcem?

Nije nikakva tajna da Korejci imaju samo jedan uslov pre nego što ulože novac - da Obilić i naredne sezone bude prvoligaš. S obzirom na to da su "vitezovi" zauzeli pretposlednje mesto u Meridijan Superligi i bar zasad se preselili u niži rang, postoji samo jedan način da ostanu u eliti, a to je fuzija. Naravno, kao kandidat broj 1 za fuziju spominje se Voždovac, koji bi na taj način rešio svoje finansijske probleme, a ne bi mu bio prvi put da se udružuje (prošle godine uradio isto sa Železnikom). Slučajno ili ne, ali baš nedavno je Dragan Aca Bulić, potpredsednik Voždovca, preuzeo na sebe deo duga koji je Obilić imao prema Zemunu.
:roll:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Ne mogu da verujem,sta se sve jkod nas nece desiti,znam da ovo nije zvanicna vest,ali ipak... :roll: .
Sta ce onda biti Vozdovac-Obilic,na kom ce stdionu da igraju :?: :!:

STOP FUDBALSKOJ MAFIJI!!!
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

drug Raja wrote:Sta ce onda biti Vozdovac-Obilic
Mislio sam na ime kluba.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Ovo je vec sprdanje!!!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...rezija lavor...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

svake godine nesto novo izmisle
nebime cudilo da spoje zemun irad pa ostanu u ligi

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

RackeYBF wrote:svake godine nesto novo izmisle
nebime cudilo da spoje zemun irad pa ostanu u ligi
Skroz se slazem.
Bulic platio obilicev dug? zasto... Stop fudbalskoj mafiji.
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Evo 'vako >>> imena klubova

Obilic sa Vozdovca, Zmajevi sa Vracara (ovo mi je favorit), Vracarski bljuvaci vatre, Vozdovcanin sa srcem na Vracaru...

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Auuu jebote pa ovo je da se smrznes,sta se sve nece vise izdogadjati,ovo je definitivno najzanimljiviji topic na forumu :shock:
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

To ko ispada a ko ostaje su trebali da kazu na pocetku sezone
a ne sada na leto pre nove sezone.to oni gledaju da li im odgovara
ko treba da ispadne a ko da ostane.da je trebao
da ispadne partizan oni bi nekako suzili kriterijum da se grobari provuku

STOP FUDBALSKOJ MAFIJI :smt097

User avatar
CIRILICA
junior
junior
Posts: 147
Joined: Sun Sep 04, 2005 10:04 am
Contact:

Post by CIRILICA »

За спајање Обилића са Вождом нисам чуо, али сам зато чуо да ће се Обилић звати Обилић Инћун. :lol: Иначе, ово сам прочитао у куриру.

dejan

Post by dejan »

Tar-Andukal wrote:Sta 3!!!! JEDAN...JEDINI I DOSTA!!
cigani neka se premeste u Vranje(nista licno vranjanci) a grobosi gde 'oce, sto se mene tice i u rumuniju ako moze...
slazem se sa tobom jedan jedini i dosta i to da bude nas ofk beograd :roll:
a ovu stoku boljshevicku ciji je otac copavi zagorac: petokraku i partizan treba proterati iz Srbije u Severnu koreju ili Belorusiju :wink:

Post Reply