Sacuvajmo Omladinski stadion - Stadio dei giovani!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Omladinski stadion

Post by Booze Brothers »

Booze Brothers wrote:Evo da vratimo i ovaj stari topic...nadam se da ce se ovde pisati u buducnosti dosta... :wink:
Najnovije shto je uradjeno je da su postavljeni reflektori na pomocnom...na terenu gde je veshtachka trava...
Nadamo se sledece godine da ce isti biti postravljeni i na glavnom... :roll:
napisano...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Nedostaje mi stari Istok mislim voleo bih onu lozu da sklone.Reflektori nam trebaju najvise ali to sve u nekoj daljoj buducnosti mozda ako nas kupi neki Rokfeler ko zna ........

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Image
najpuniji stadion sam nazalost video na koncertu Riblje Chorbe...27 000 ljudi...tada sam dozioveo manji nervni slom...na fudbalu po 500 ljudi a na certu... :roll:
posle toga najpuniji stadion sam video "91. protiv grobosha - 14 soma ljudi...tada smo zauzimali prvo mesto posle 7-8 kola a partizani nas ubisha sa 6-0...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Ovako cemo da slavimo KUP !!!

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

slazem se! :P
ROxaNE you don't have to put on a red light!!!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...u planu je sirenje stadiona,tj stadionskog prostora i to u pravcu vishnjicke ulice...prostor stovarista inkotehna bi uskoro trebalo da nam bude vracen i tamo ce biti napravljen parking i ostala infrastruktura(zgrada sa lokalima i poslovnim prostorom itd...)...sto se tice samog stadiona izgleda da je klub odustao od menjanja izgleda tribina i potpunog preuredjenja ali ce sve tribine biti renovirane a postavice se i tartan staza...tako renoviran stadion potpuno pokriven stolicama imace kapacitet od 18000 sedista...prave se detaljni planovi u vezi postavljanja reflektora i velike se sanse da uskoro gledamo tekme u vecernjem terminu...u daljem planu je i pokrivanje svih tribina...toliko za sada videcemo sta ce biti od svega toga...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

nema uspeha bez odgovarajuce infrastukture...tako je ajax prodao sve zive moguce da bi napravio stadion...Ivanovicu,Toshicu,Rajkovicu...upamtice vas ofkovci...samo da se svi ti transferi ostvare...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

pochetkom maja stavlja se veshtachka trava na pomocnom terenu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...i gradi se tribina i postavljaju reflektori...a Radetova kuca se rusi i pravi se hotel za omladinsku skolu...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Richard III wrote:...i gradi se tribina i postavljaju reflektori...a Radetova kuca se rusi i pravi se hotel za omladinsku skolu...
Sto se tribine tice, voleo bih da ima sto vise redova..da ne bude neka sirotinjska!!!

A kada su u pitanju reflektori, mislim da ce oni biti samo neke odredjene jacine..to jest da ce na njima moci samo da se odrzavaju treninzi a ne i neke tekme!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

kasha casuals wrote:
Richard III wrote:...i gradi se tribina i postavljaju reflektori...a Radetova kuca se rusi i pravi se hotel za omladinsku skolu...
Sto se tribine tice, voleo bih da ima sto vise redova..da ne bude neka sirotinjska!!!

..i sam znas koliko ima mesta tamo...bice kolika bude mogla biti...

A kada su u pitanju reflektori, mislim da ce oni biti samo neke odredjene jacine..to jest da ce na njima moci samo da se odrzavaju treninzi a ne i neke tekme!
...pa ni ne trebaju nam reflektori za tekme na pomocnom,a jos uvek ne znamo koje ce jacine biti...ja ne volim da predvidjam(tj da se pravim pametan hehe)...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Ma kad se pogledaju ostali klubovi mi smo super ali stvarno.Samo neka se radi tako i treba.Ja bi totalno preuredio nash stadion Srusio bi Juznu Severnu Istocnu I uklonio atl.stazu i time dobio prostor za Istok a i stadion bi bio slican Sartidovom uz ne neka besna ulaganja bio bi OK a reflektori mogu da se rese nije mi jasno zasto to odlazu jer njima za rasvetu trebaju Dva stuba iza Istocne tribine i ne veliki broj iznad lodje na Zapadu.Cuo sam da je struja za jednu utakmicu toliko skupa da je to strava i uzas tako da ko bude uzimao Ofku ili kupovao ako bue hteo reflektore ne samo da ce morati da ih postavlja nego ce mu dolaziti extra racun za struju.
ROxaNE you don't have to put on a red light!!!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...konacno i s tobom da se slozim oko necega...upravo o takvom preuredjenju stadiona sam i pricao sa Terzom pre nepar godina i to je bio i njegov trip...znaci teren da se pomeri do zapada istok do terena jug i sever iza golova...ispod istoka upravna zgrada na tri sprata...ispod severa ulaz za automobile direktno sa kruznog toka i parking na 2 nivoa...ali za tako nesto je tada trebalo 20 miliona maraka(hehe ja kazem aj da ga pravimo a on ce meni ajde nadji ti pola para ja cu pola...)...mislim da za sada od toga nema nista...a sto se tice reflektora pored cene izgradnje i ostalog problem pravi nedostatak trafo stanice koju bi klub morao da napravi pre pustanja u rad reflektora...a i to kosta...mada koliko znam radi se na tome vade se neke dozvole prave se projekti videcemo sta ce biti...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Ajde da mi resimo pitanje vlasnistva stadiona,jer ko zna sta ce sve biti u tim pregovorima sa chelnicima grada (kome pripada stadion) koji su trenutno u toku...Mora da se zna sta nama pripada zbog eventualne privatizacije kluba pa i samog stadiona...Lichno mislim da samo kad bi dosao stranac sa nekim dobrim keshom moze da napravi takvu zver od stadiona kakvu vi pominjete...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...da to sam zaboravio stadion jos uvek propada omladini beograda...a nas je do 2009 godine...radi se na tome...sve je povezano sa zakonom o privatizaciji koji su cigani i grobari oborili...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

Post Reply