Transferi

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Igrach Mladosti iz Apatina Opsenica najverovatnije je novo pojachanje Ofke...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Bli?i se januar. Za neke prvoliga?ke klubova to je vreme kada Partizan i Zvezda dolaze po njihove igrače i kupovinom popunjavaju bud?et tih timova. Ali, OFK Beograd ne spada u tu kategoriju. Naprotiv, u razgovoru za Glas, v. d. generalnog direktora "romantičara" Vladimir Bulatović potvrđuje da će se klub sa Karaburme u januaru pojačati i to mo?da ba? iz redova "večitog rivala".

- Stefan Babović je na?a ?elja. Mislim da bi nam takav igrač dobro do?ao u igri koju Krčmarević poku?ava da napravi. Takođe, nedostaje nam i jedan ?pic, koga mislim da smo prepoznali u Veselinoviću iz Kabela, ali on tek treba da se doka?e. ?to se tiče Babovića, nismo razgovarali sa čelnicima Partizana, po?to je to jo? uvek na nivou ?elje - obja?njava Bulatović.
Direktor OFK, ipak, pristaje i da govori o eventualnim odlascima igrača. A kada se priča o napu?tanju Karaburme, Branislav Ivanović je jedna od zvezda ovogodi?njeg prelaznog roka. Za defanzivca "romantičara" va?i priča da je već viđen u Humskoj, ali kako stvari stoje, od tog transfera nema ni?ta.
- Postoji interes za To?ića i Ivanovića. Nama prija interesovanje Zvezde i Partizana za na?e igrače, ali smatramo da nam je mesto u jednoj otvorenoj, realnoj trci za vrh tabele, tako da nemamo razloga da pojačavamo timove koji bi nam bili konkurencija. OFK ima odlične odnose s Partizanom, ali nije bilo nikakvih kontakata povodom Ivanovića. Mi ne razmi?ljamo u tom pravcu. Za njega je bilo ponuda iz Francuske, Rusije i u poslednje vreme iz ?panije, ali je to duga priča. Za To?ića, takođe, postoji interesovanje, ali ukoliko ne bude pravih ponuda, nećemo ih prodavati - jasan je Bulatović.

Veliku pra?inu u javnosti podigao je i transfer Slobodana Rajkovića u engleski Čelzi, o čemu je Glas prvi pisao. Bulatović se osvrnuo i na taj transfer, koji ne mo?e da se realizuje pre nego ?to Rajković napuni 18 godina:

- To je već ispričana priča. To su stvari koje su gurnute u javnost u nekom sasvim drugom obliku nego ?to to jeste. Normalno je da se o tome priča i pi?e, ali ko poznaje propise zna da je to zaista nemoguće. To je ne?to ?to mo?e da bude, ali je to trenutno daleko od ozbiljne priče i ugovora - ka?e Bulatović.

Krčmarević: Stefan je "moje" dete

Pominjanje mladog Babovića izmamilo je osmeh prvog stratega OFK Slobodana Krčmarevića, nekada?njeg trenera kadeta Partizana:
- Naravno da bih voleo da ga vidim u timu. On je "moje" dete. Trenirao sam celu njegovu generaciju i sve su to dobri momci i igrači. To je moja ?elja, ali se o tome ne pitam ja, već uprava kluba - jasan je Krčmarević.

izvor:glas-javnosti
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

dosta su oni odvodili nase najbolje igrace za male pare...OFK Beograd se vraca tamo gde mu je mesto...najveci klub ovih prostora svih vremena

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Malo sam se raspitao kod navojacha Kabela-Kojota o Veselinovicu...


Unionisti sud

Послао: Пет Дец 09, 2005 3:25 pm Наслов:
Na Karaburmu je stigao Veselinovic...debitovao je za nas u kup utakmici protiv Kule...da li neko moze reci neshto vishe o njemu...
_________________
"63 Ofk Beograd-Juventus 2-1
Назад на врх


JagaRa


Послао: Пет Дец 09, 2005 6:57 pm Наслов:
Bio je prvi napadac Kabela, ali nije se mnogo nadavao golova jer je Kabel ocajno odigrao ovu polusezonu, ali u prosloj je dosta dobro odigrao. Nije dobar kada ima loptu u nogama jer je visok, ali je koristan u skoku i dobro se gradi.
Ono sto je najvaznije je da je jako mlad (1987 god), i da je za Kabel igrao i za omladince i za prvi tim, i ubedljivo je najbolji fudbaler u omladincima (inace omladinci Kabela igraju prvu ligu).
Pricalo se nesto na leto da je imao neke pozive iz Rusije, ali kolko je to pouzdano ?
U svakom slucaju talentovan fudbaler, ali za mene veliko iznenadjenje da je presao u OFK-u, jer tesko da ce uspeti da odigra nesto znacajno u prvoj ligi.

Predpostavljam da ce igrati za omladince OFK-e, a da ce povremeno dobijati sansu u prvom timu.

OFK je poznat kao klub koji dovodi igrace iz nizih liga i afirmise ih, moguce da za par godina i Veselinovic postane kvalitetan napadac. U ostalom ko je cuo za Zigica kad je potpisivao ugovor sa Zvezdom, i odma otisao na pozajmicu, a sta se posle desilo...


JagaRa


Послао: Пет Дец 09, 2005 7:02 pm Наслов:
Inace u Kabelu se sprema velika cistka na zimu, mnogo igraca je na transfer listi ili su vec napustili klub, a ko ce igrati na prolece ni bog ne zna.

Za sada su sigurno otisli Veselinovic u OFK Beograd , i Bunic - raskid ugovora (ima ponuda iz prve i druge lige, kao i iz madjarske), a prosle sezone je debitovao u Smederevu za Vosu u prvoj ligi...

Nismo mi ni svesni kakve smo igrace imali u tilmu, a mucili se sa svima ove sezone.


Unionisti sud


Послао: Пет Дец 09, 2005 7:07 pm Наслов:
Hvala na informacijama...
_________________
"63 Ofk Beograd-Juventus 2-1


@Unionisti sud, још пар информација у вези Веселиновића.У причи са његовим старијим братом сазнао сам да је био у тренинг кампу у Бордоу али је био близу трансфера у неки клуб из Русије Највише нас је обрадовао када је дао гол Славији, на гостовању, где смо победили 2:3 и онемогућили салајчанским педерима одлазак у трећу лигу Знао је после сваког гола да дође до ограде да поздрави нас навијаче, што се не може рећи баш за остале играче Кабела Поред тог на салајци, сећам се његовог фантастичног гола против Борца са Клисе волејом (страшан гол) али исто тако сећам да нас је на пар утакмица изузетно непријатно изнендио лошом игром Све у свему, имате доброг талента и верујем да ће израсти у квалитетног играча!

-----------------------------------------------------------------------------------

To je to otprilike...gledali smo ga samo na jednoj tekmi a pre toga je imao samo jedan trening...nije se pokazao u loshem svetlu...chak shta vishe suprotno...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Hvala na iscrpnom izvestaju!

Borota
junior
junior
Posts: 80
Joined: Thu Dec 15, 2005 11:28 am
Location: Beograd

Post by Borota »

cuo sam od golmana FK RADA da OLIVER KOVACEVIC koji je do skoro trenirao sa njima da prelazi u OFK BEOGRAD. Kovacevic je zadnjih par godina branio u FK Zelezniku i sedeo na klupi u Reprezentaciji.
Mi smo momci plave krvi,u tuci smo uvek prvi!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

I ja sam to chuo...uopshte mi to nije jasno...svaka chast njemu ali Eric i Zechevic su sasvim dobri...a i ne razumem zashto je sklonjen Era...jebote pa zamalo rekorder da bude ove sezone...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

kasha casuals

Post by kasha casuals »

I meni je iskreno zao! Ja sam ga gledao kao prvog golmana!
Nije mi jasno zasto su ga sklonili!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Uprava je zainteresovana za Stevanovica i Radishu Ilica iz Borca kao i za Olivera Kovachevica...uopshte mi nije jasno zashto su se okomoli na golmane...
Sa druge strane ciganima se svidja Bozovic a ostalima su veoma interesantni Toshic i Ivanovic...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Onaj Babovic iz partizana izjavljuje kako nema nameru da napushta partizana i da mu je trener obecao vecu minutazu dok mladi reprezentativac iz Borca Ivan Stevanovic jednom nogom u Ofki..
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Bojan Zajic prvotimac obilica ima ponude nekoliko nashih klubova a medju njima i OFK Beograda...Zajic kaze da mu je plan da u nashem prvenstvu odigra maximum do juna... :roll:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Booze Brothers wrote:Bojan Zajic prvotimac obilica ima ponude nekoliko nashih klubova a medju njima i OFK Beograda...Zajic kaze da mu je plan da u nashem prvenstvu odigra maximum do juna... :roll:
Fudbaler u koga treba ulagati.. :lol:

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Booze Brothers wrote: Zajic kaze da mu je plan da u nashem prvenstvu odigra maximum do juna... :roll:
Pa posle verovatno ide u Makedoniju!
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:smt041 :smt040 :smt044 :smt038 :smt023 :smt118
ovo je totalna istina...inache nije lik losh...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Dragan vukovic prvotimac BASK-a i najbolji strelac Prve lige Srbija najverovatnije ce postati nash novi chlan...Pored nas za njega je zainteresovan i magiaro Ferencvarosh...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply