Transferi

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

ofkovac wrote:joj slavicu dan kad ovi govnari iz uprave kao da sam se opet rodio... da puste jos jednog igraca za dzak krompira... seme vam se zatrovalo familiju vam jebem, izrodi... :evil: :evil: :evil: :evil:
видећеме поново на карабурми кад ова управа оде и дођу млади који искрено воле свој клуб а не да мисле на звезду и партизан-доста ми је исте приче 100 година
ДУШАН

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

после интервијуа са ракијем аранђеловићем,ова управа не заслужује да води овај клуб-да су у оно време тако одлазили играчи офк београд не би освојио ни један куп--хумска пун погодак,жалостан наслов-тешко нашем шваби са овима из управе
ДУШАН

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Transferi

Post by PLAVA FAMILIJA »

dušan wrote:
офк београд као факултет-е зајебао си се момо ако мислиш да ћу ти доћи на карабурму,и ја заврших факултет

Ne dolazis ti na Karaburmu zbog Mome...
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Transferi

Post by Usamljeni hashishar »

Podrska Momi!

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: Transferi

Post by plavobelibmw »

Aman ljudi cemu toliko razocarenje,pa valjda znate ko su ti u upravi i ne dolazita valjda na stadion zbog njih.Mene nece oterati nikakvi Mome i ostali jer ja volim OFK mnogo pre njih a nadam se uskoro i bez njih u klubu.Sto vise nas na stadionu pre cemo im videti ledja.

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

PLAVA FAMILIJA wrote:
dušan wrote:
офк београд као факултет-е зајебао си се момо ако мислиш да ћу ти доћи на карабурму,и ја заврших факултет

Ne dolazis ti na Karaburmu zbog Mome...
не долазим због моме ,већ због такве политике коју клуб води-кукавичке,јер се плаше партизана и звезде и докле год играју по жељама две комуњаре мене нема-заврших факултет па се угледах на навијаче партизана који својевремено бојкотоваше управу
ДУШАН

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

Usamljeni hashishar wrote:Podrska Momi!
подршка старцу фочи од стотину љета,свака част
ДУШАН

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Transferi

Post by Usamljeni hashishar »

Nije to kukavicka politika nego lopovska...lakse ce da zavaraju trag ovde sa nekim kesom ispod zita nego sa prodajom igraca preko...sa sve racunom i nekom agencijom...u tome je fol! :wink:

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Re: Transferi

Post by SpongeBob schwammkopf »

dušan wrote:
PLAVA FAMILIJA wrote:
dušan wrote:
офк београд као факултет-е зајебао си се момо ако мислиш да ћу ти доћи на карабурму,и ја заврших факултет

Ne dolazis ti na Karaburmu zbog Mome...
не долазим због моме ,већ због такве политике коју клуб води-кукавичке,јер се плаше партизана и звезде и докле год играју по жељама две комуњаре мене нема-заврших факултет па се угледах на навијаче партизана који својевремено бојкотоваше управу
E ako si zavrsio faks onda OK! Ja se zalazem da oni sa VI i visim stepenima strucne spreme ne posecuju stadion dok je na vlasti aktuelna uprava!
Image

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Transferi

Post by celtic »

Usamljeni hashishar wrote:Nije to kukavicka politika nego lopovska...lakse ce da zavaraju trag ovde sa nekim kesom ispod zita nego sa prodajom igraca preko...sa sve racunom i nekom agencijom...u tome je fol! :wink:
Upravo to...a procenat kad ga ovi prodaju??? pojela maca...
Hashko..pametan si ti bre ..samo kad se malo potrudish ------*-----*- ...a shto se uprave tiche i bojkota iste...sigurno tje primetiti da ih neko bojkotuje i to tje ih naterati da se zapitaju shto ih "masa" bojkotuje...mozhda postanu poshteni...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Transferi

Post by poplaveliorgan »

Billy Bright wrote:
poplaveliorgan wrote:Mozda vama zvuci nerealno ali ja necu da razmisljam u drugom pravcu i da gledam na http://www.ofkbeograd.net lika od 74 godine koji predvodi OMLADINSKI klub i pritom je bivsha komunjara....
Mili hoce da apostrofira da je intervju sa Rakijem maska za transfer Stankovica... prijatelju ovaj sajt je neoficijelni klupski i nema veze sa upravom, odnosno ne odrzava ga ekipa koja rukovodi klubom...
ako te intervju ne zanima, nemoras da ga citas, gledaj u sunce ili tako nesto :scratch:

ma nisam ni znao da je na tom www.ofkbeograd.co.rs trenutno postavljen interviju sa Rakijem niti znam ko uradjuje taj sajt...Rakije je legenda koga sam gledao i uopste me neinteresuje ko uredjuje sajtove samo me interesuje sta procitam na njemu.A na www.ofkbeograd.co.rs je uvek nekako sve lepo,uvijeno,stabilno...pa pomislih da njega neko uredjuje blizak upravi..ali sam se ocito prevario.Ali nema veze nek pishe svako ko sta hoce vazni su uspesi i puni stadioni.......

a sunca nesto i nema ovih dana :) :wink:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

zasto pominjes ofkbgd.net .... ako imalo imas zdrave svesti i dobre volje trebao bi postujes nesto...e o tome se i radi i to je ono sto si ti, a to je da ne postujes nesto za sta ljudi se bezuslovno zalazu i daju sebe, i npr. tebe hoce da obaveste o necemu sto nije ono sto ces procitati na svim medijima...pricamo o ofkb.NET...i ti se tako drsko javljas...pa sta si ti uradio protiv svega loseg sto nam se desava osim da nas ovde nerviras...pa junace pokreni nesto, bar parolu neku na zapadu okaci...i mi cemo (te)vas uvek podrzati!!!
lepo procitaj sta sam sad napisao i lepo razmisli!!! razmisli...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: Transferi

Post by dušan »

Usamljeni hashishar wrote:Nije to kukavicka politika nego lopovska...lakse ce da zavaraju trag ovde sa nekim kesom ispod zita nego sa prodajom igraca preko...sa sve racunom i nekom agencijom...u tome je fol! :wink:
па да, то је политика већ дуги низ година уназад-и то ми је овог пута превршило меру-још кад мома каже да ће тако наставити и даље,не знам брате ти људи који нису успели у звезди и партизану па прешли у офк београд мислим на администрацију главни су и сада, као испоставе раде за ове клубове, то већ и врапци знају.сетимо се случаја бајалице,стевановића и сада станковића.
мислим, да blue union i клуб пријатеља офк београда мора да радикализује своје захтеве и да то једним изађе и у јавним гласилима.
замисли колико је њима стало до купа као до лањског снега, када једног од директних ривала за освајање купа директнио помажу овим преласком.250000 је ништа а 30 посто добијају кад партизан тог истог станковића прода.а овамо кукају,беспарица је у клубу.
свашта од њих да чујеш и ко да им верује.
ДУШАН

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Transferi

Post by ofkovac »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 12506.html

ovi kazu 250 soma evra i 30% od sledece prodaje... :scratch:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Transferi

Post by Booze Brothers »

http://sport.blic.rs/Fudbal//170367/Kva ... 50000-evra

ovo mora da je dreska...nemoguce...150 hiljada za nekoliko igraca...ovog treba otpustiti ako nije u pravu, a ako jeste :o
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply