Transferi

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Dve svari...

- Tvoj post je na mestu...i sve si 100 % u pravu!

- Smrdis mi na Milija... :lol:

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Kako b92 nezvanicno saznaje Tosic blizu prelaska u Partizan.
Ja mislim da smo ga poduvali....
jedva cekam da zvanicno negde ode pa da zavrsi sapunica "bambi"

Igrač Banata i mlade fudbalske reprezentacije Srbije Zoran Tošić mogao bi da u narednih nekoliko dana postane član beogradskog Partizana, nezvanično saznaje B92. U izjavi za Večernje novosti Tošić kaže da je veoma blizu odluke gde će nastaviti karijeru. "Posao još nije gotov, ima i dalje zainteresovanih klubova iz inostranstva, ali trenutno sam najbliži Partizanu. Već za neki dan trebalo bi da dođe do raspleta", rekao je Tošić.

Posle sjajnih igara na Evropskom prvenstvu u Holandiji za njega je bilo zainteresovano nekoliko klubova iz inostranstva, ali je verovatno da će mladi igrač novu sezonu početi u crno-belom dresu.
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

I kao što rekoh... :wall:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Talentovani fudbaler OFK Beograda spominje se kao pojačanje dve zapadnoevropske ekipe.

Iako se očekivalo da će Stefan Babović napraviti najbolji tranasfer na Karaburmi, iz drugog plana u prvi izbio je desni bek Ivan Stefanović. Nedavno je Stefanović spominjan kao moguće pojačanje Strazbura, ali je opcija sa prelaskom u Benfiku daleko atraktivnija od poziva iz Francuske.

U portugalskom klubu razmišljaju o zameni za reprezentativca Fernanda Meiru koji je u pregovorima sa upravom Juventusa. Stefanović je ozbiljna alternativa za iskusnog defanzivca. Početkom meseca u Benfiku se sa Banjice preselio odbrambeni igrač Rada Sreten Sretenović.
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

obelix

Post by obelix »

Booze Brothers wrote:jebote stvarno sada gledam ova zgadija se iz dana u dan pojachava,Vojvodina pokupila pola Mladosti...mi smo kurac...
tacno je kao sto si ti napomenuo "booze brothers"da je vojvodina pokupila 1/2 mladosti a da to nikome iz nase uprave nije palo napamet
zaista neverovatno..takodje je za nepoverovati da nikog iz napretka krusevackog nisu doveli (napredak je igrao najlepsi fudbal u 2 ligi sa puno mladih igraca)--najbolji fudbaler napretka je potpisao za porto ali opet lopove iz nase uprave boli ona stvar za ofk.

smiljanic iz partizana prodat za 3mEura dok je kolarov za 400hEura znaci za 7,5puta manju sumu a to su zaista igraci pribliznih kvaliteta i cene na trzistu valjda je sve jasno da dok ove lopove;terzica,bulatovica i podunavca ne oteramo ofk beogradu nema spasa :puke:

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

obelix wrote:
Booze Brothers wrote:jebote stvarno sada gledam ova zgadija se iz dana u dan pojachava,Vojvodina pokupila pola Mladosti...mi smo kurac...
tacno je kao sto si ti napomenuo "booze brothers"da je vojvodina pokupila 1/2 mladosti a da to nikome iz nase uprave nije palo napamet
zaista neverovatno..takodje je za nepoverovati da nikog iz napretka krusevackog nisu doveli (napredak je igrao najlepsi fudbal u 2 ligi sa puno mladih igraca)--najbolji fudbaler napretka je potpisao za porto ali opet lopove iz nase uprave boli ona stvar za ofk.

400hEura
Kolko ja znam 800h E
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

koliko Podunavac zna 2.5 miliona evra... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Umesto svih onih pojacanja...u Austriju je otisao Vlado Markovic...iz Bijeljine...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Pobeda Prilep...umesto Kolarova...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

nista ni od ovog...

DAVIDOV U ZALAGERŠEGU

Vezista Vojvodine pronašao inostrani angažman.
Jedan od najboljih fudbalera Vojvodine u protekloj sezoni Milan Davidov
potpisao je četvorogodišnji ugovor sa mađarskim Zalaegeršegom i danas
će se priključiti prvotimcima tog kluba
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Booze Brothers wrote:nista ni od ovog...

DAVIDOV U ZALAGERŠEGU

Vezista Vojvodine pronašao inostrani angažman.
Jedan od najboljih fudbalera Vojvodine u protekloj sezoni Milan Davidov
potpisao je četvorogodišnji ugovor sa mađarskim Zalaegeršegom i danas
će se priključiti prvotimcima tog kluba
c,c,c,c,c koje neznalice mi imamo u upravi pa to je neverovatno :evil:

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Usamljeni hashishar wrote:Umesto svih onih pojacanja...u Austriju je otisao Vlado Markovic...iz Bijeljine...
ma to je neka kombina sigurno, ne bi me cudilo da je omiljena pesma pomoravca 'prijatelji braco kumovi" :evil:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

kada smo bili u Negotinu Bane ga je bas hvalio i jedva je cekao da dodje...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

Kakav crni Podunavac-Pomoravac.On se bre nista nepita on je pijun.
Nemoj da ste toliko naivni.Ofk i ove godine oce sto manje da ulozi i da posle prodaje, tako odredjeni likovi zaradjuju a mi se lozimo.Brendovi srbije su c,z i partizan oni prave lovu i imaju prolaz.Nama sta zapadne...samo figuriramo .Nekad se pitam zasto postojimo...

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

poplaveliorgan wrote:Kakav crni Podunavac-Pomoravac.On se bre nista nepita on je pijun.
Nemoj da ste toliko naivni.Ofk i ove godine oce sto manje da ulozi i da posle prodaje, tako odredjeni likovi zaradjuju a mi se lozimo.Brendovi srbije su c,z i partizan oni prave lovu i imaju prolaz.Nama sta zapadne...samo figuriramo .Nekad se pitam zasto postojimo...
dl je bulatovic dal je irina dal je nesa jajara dal je podunavac boli me kurac, imamo jako namazanu upravu koja radi protiv kluba, gde su pare, u ekipu se nije ulozio ni 1 evro, imamo najslabiju ekipu u poslednjih nekoliko godina,odbranu goru nismo imali koliko ja pamtim,da nece ono drvo todorovic da bude glavni igrac odbrane,decko je ok ovako,ali da se ne lazemo,igracke sposobnosti 2 liga, ostali i nisu vredni pomena, gledam kao benfika hoce stevanovica, koja li je to kombina da mi je znati,pa on ne moze dobro da igra u meridijan ligi a kako ce tek za benfiku :roll:

Post Reply