Gde su, šta rade...

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

jedino da prodamo stadion...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Doskora?nji fudbaler belgijskog Anderlehta nas Nenad Jestrović odu?evljen je prijemom i atmosferom u Ujedinjenim Arapskim Emiratima i izneo je nekoliko interesantnih momenata posle 20 dana od dolaska u klub Al Ain. ?Pitali su me koji mi je automobil potreban, odgovorio sam da bih bio zadovoljan i sa BMW-om, koji sam vozio i u Briselu. Čelnici kluba su mi na to rekli: Taman posla, pa da navijači imaju br?i automobil od tebe! Da ne bih mnogo razmi?ljao dali su mi mercedes i por?e?.
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Ja sam za to da mu mi shibnemo neki mejl pa neka on nama posalje onaj BMW, snacicemo se mi vec nekako....a moze i neki kesh, neka mala donacija....
A mi odavde saljemo 5000 salova i dresova u UAE i osnivamo najbogatiju sekciju Plave Unije na svetu!
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Tar-Andukal wrote:Ja sam za to da mu mi shibnemo neki mejl pa neka on nama posalje onaj BMW, snacicemo se mi vec nekako....a moze i neki kesh, neka mala donacija....
A mi odavde saljemo 5000 salova i dresova u UAE i osnivamo najbogatiju sekciju Plave Unije na svetu!
E ta ti nije losa...mada sam ja pre za dil sa naftom nego za kes...oni nama na konto dobrih odnosa naftu mi njima dresove...pa da zajebemo NIS (naftnu industriju Srbije)...i uzmemo monopol nad naftnim derivatima na Balkanu i Srednjoj Evropi pa da kupimo Ronaldinja, Anrija, Koromana i jos neku sicu tipa Van Nistelroja itd...pa da najzad uradimo nesto u Evropi...(jer kod nas u prvenstvu taman da igraju Marsovci nema sanse da CZ ili PFC ne budu prvi...)

User avatar
BadMan
lošica
Posts: 1042
Joined: Fri Sep 02, 2005 9:04 am
Location: Belgrade
Contact:

Post by BadMan »

Tar-Andukal wrote:Ja sam za to da mu mi shibnemo neki mejl pa neka on nama posalje onaj BMW, snacicemo se mi vec nekako....a moze i neki kesh, neka mala donacija....
A mi odavde saljemo 5000 salova i dresova u UAE i osnivamo najbogatiju sekciju Plave Unije na svetu!
:smt006 :smt044

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

dobar predlog Tar-a...
a pozdrav za bivsheg originala i njegov predlog... :smt006 :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...hitno ostvariti kontakt sa Jestrom...to je moj jako dobar drugar...od sveg srca mu cestitam.......ispricao bi vam jednu anegdotu s njim ali me mrzi sada...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Doskorašnji “romantičar” Duško Tošić imao je zapaženu ulogu u ubedljivoj pobedi Sošoa kojom je zaustavljen zahuhtali Sent Etjen. Uspešan je bio i Marko Baša čiji je Le Man slavio na gostovanju protiv Troa.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Koroman na meti Portsmuta i Boltona

Vezni igrač selekcije SCG, Ognjen Koroman mogao bi uskoro da zaigra u Premijer ligi, a kao najzainteresovanije za njegove usluge beogradska štampa navodi Portsmut i Bolton.

Bivši igrač ruskog Tereka u subotu je kao gost Portsmuta boravio na utakmici tog kluba sa Birmingemom, ali nije mogao mnogo toga lepog da vidi, jer je ekipa čiji je vlasnik Milan Mandarić torpedovana rezultatom 5:0.

"Ognjen je kod nas u gostima. Odluka je na treneru Hariju Rednapu koji najbolje zna da li je Koroman potreban našoj ekipi", rekao je Mandarić.

On je naveo da se u trku za standardnim članom prvog tima plavih uključio i Bolton, dodavši da će, ukoliko Koroman prodje sve testove, učiniti sve kako bi Portsmut bio brži od Vonderersa i angažovao krilnog fudbalera.

"Jedino još moramo da vidimo šta se dešava na relaciji Koroman - Terek, jer je on zvanično još uvek igrač ruskog kluba. Ukoliko se to realizuje na najbolji način, sigurno ćemo ga angažovati, istakao je Mandarić", čija ekipa se trenutno nalazi na pretposlednjem mestu u nacionalnom šampionatu.

Izvor: Mondo
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Koroman u Portsmutu?

Kako B92 nezvanično saznaje reprezentativac Srbije i Crne Gore Ognjen Koroman, trebalo bi da danas potpiše ugovor sa engleskim premijerligašom Portsmutom.

Koroman je igrao za ruski tim Terek Grozni koji je ispao u drugu ligu, a prema ugovoru imao je pravo da promeni tim. Dvadesetsedmogodišnji fudbaler je prethodno igrao za Krila Sovjetov, Dinamo iz Moskve, OFK Beograd i Crvenu zvezdu.

Za dovođenje ofanzivnog igrača odbrane bili su zainteresovani Benfika, i nešto ranije Crvena zvezda kao i nekoliko timova iz Premijer lige, ali je sada verovatno da će Ognjen postati novi član ekipe Milana Mandarića.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Nije samo Portsmut


Engleski mediji ovih dana dosta pišu o reprezentativcu Srbije i Crne Gore, Ognjenu Koromanu. Prema njihovim tvrdnjama, osim Portsmuta još jedan engleski klub je zainteresovan za usluge brzonogog 27-godišnjeg igrača.

Koroman je poslednjih dana bio već viđen u dresu Portsmuta kojem je neophodan jedan spoljni igrač. "Pompeji" se grčevito bore za opstanak i menadžer Hari Rednap grozničavo pokušava da pojača tim, a za sada novajlije ne daju rezultata.

Međutim, za Koromana je i dalje zainteresovan Liverpul koji takođe želi da pojača konkurenciju u timu kako bi postigao što bolje rezultate u takmičenju na tri fronta. Ekipa sa Enfilda bi sigurno bila daleko veći izazov za standardnog člana "plavih", ali je pitanje koliku bi minutažu imao u redovima osvajača Lige šampiona.

Engleski mediji procenjuju da je upravo to jedan od razloga zbog kojeg bi Koroman ipak mogao da se opredeli za Portsmut s opcijom da ukoliko ekipa ispadne iz Premijer lige dobije odrešene ruke u izboru nove sredine
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...najnovija info je da je koroman potpisao za portsmut...ziv bio...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

da,da...
Koroman u Portsmutu
26.01.06. 00:55

Ognjen Koroman postao je u sredu i zvanično član engleskog Portsmuta.

Reprezentativac Srbije i Crne Gore potpisao je šestomesečni ugovor sa klubom Milana Mandarića, sa opcijom da se saradnja automatski produži na još tri sezone, ukoliko "Pompej" do kraja šampionata izbori opstanak u Premijer ligi.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

"Guti" na istoku

Jedan od najboljih igrača Meridian Super Lige u jesenjem delu prvenstva, Ivan Jovanović iz Voždovca, pronašao je inostrani angažman.

Naime, kako javlja "Sportski žurnal", popularnog "Gutija" na devet meseci je u svoje redove doveo kineski Šangaj.

Podsetimo, Jovanović, koji je već nekoliko sezona bio među najboljim veznim fudbalerima u našem šampionatu u kome je branio i boje OFK Beograda, Obilića, Zemuna i Rada, postigao je protiv Crvene Zvezde jedan od najlepših golova u prvom delu prvenstva.

izvor:Sportska centrala
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Djordje Vlajic 99% je novi igrach obilica...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply