OFK aus Deutschland

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
Sloba
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:35 pm
Location: Stuttgart
Contact:

Post by Sloba »

Za one koji su se interesovali gde su pripreme u Turskoj, uspeo sam da saznam. To je u Side-Anatlya.

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Ako se ne varam i prosle godine ste bili tamo ?

Sloba
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:35 pm
Location: Stuttgart
Contact:

Post by Sloba »

Tacnije, poslednje tri godine. Ovo je cetvrti put.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Richard III wrote:...pre dve godine sam bio u stutgartu ali kako nisam imao vremena nisam posetio stadion...mada sam upoznao jednog decka koji je igrao za klub...u samom gradu ima mnoooogo srba i koliko sam skapirao svi navijaju za OFK...a i cuo sam price o nekim tucama na utakmicama protiv shiptarskih klubova...
da prebacim post koji je bio na topicu koji je zakljuchan i prebachen u arfivu...Slobo ochekujemo nove vesti...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Sloba
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:35 pm
Location: Stuttgart
Contact:

Post by Sloba »

Pozdrav svima u Srbiji. Zelim ukratko da vas obavestim o poslednjim dogadjanjima. Nakon isteka kazne koju je OFK-Stuttgart dobio u jesenjem delu (pet utakmica je registrovano sluzbenim rezultatom 3:0, plus sto su nam oduzeli jos tri boda - prakticno 18 bodova), OFK je odigrao tri utakmice i sve tri ubedljivo dobio, tako da je napravio veliki korak kako bi se izvukao iznad crte za ispadanje. Jedan protivnik je bio iz sredine tabele, jedan treci na tabeli, dok je poslednja pobeda bila sa ekipom sa dna tabele (pogledaj izvestaje na nasem sajtu: www.ofk-beograd.de ). Naredna dva kola ocekuje nas veoma tezak posao. Idemo u goste drugoplasiranom, a zatim nam dolazi prvoplasirana ekipa. Mi smo veliki optimisti, pogotovo sto nam je forma u usponu.

Pozdrav, Sloba

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Eh, da ovi nasi igraju kao vi!!!

I pored svih nedaca drzi te se ...svaka cast!!! 8)

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Svaka chast..mogli bi ste malo ovim nashim "profesionalcima" da objasnite sta zanachi srce na terenu :wink: 8)
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...puno pozdrava stutgartskoj braci...a zasto su vas kaznili (ako je pisalo ranije nisam citao)?
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

Sloba
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:35 pm
Location: Stuttgart
Contact:

I nije lose ispalo...

Post by Sloba »

Veliki pozdrav Srbiji. U poslednja dva kola OFK je imao polovican uspeh, ali ne treba biti nezadovoljan. Prosle nedelje smo nesrecno pukli 1:0 od drugoplasirane ekipe u gostima tako da nisam imao volje da bilo sta napisem na forumu. Juce smo kao domacini slavili pobedu protiv prvoplasirane ekipe, ali moram da priznam da je bilo gusto. Gosti su se borili za bod, u 90.min su imali odlicnu priliku za izjednacenje, a odmah zatim mi smo postigli konacnih 3:1. U nedelju igramo u gostima protiv petoplasirane ekipe i ocekujem da ce biti tesko. Sada nas vise niko ne potcenjuje, sto je bila nasa prednost u prethodnim utakmicama.

Pozdrav, Sloba.

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Samo hrabro...pa ako ste tukli prvoplasiranu zasto ne bi ste mogli i petoplasiranu,ne kazem da je tabela 100% merilo ali neka vam proradi inat zbog onih oduzetih bodova...
Srecno :wink:
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Daj mi da odgledamo jednu tekmu...to ne bi bilo lose... 8)

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...to bi bilo extra...ja nisam prosli put uspeo da nadjem stadion a i nisam bas imao vremena da lunjam...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

Sloba
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sun Feb 19, 2006 10:35 pm
Location: Stuttgart
Contact:

Post by Sloba »

U nedelju smo dobili tekmu 3:1 u gostima. Sutra uvece igramo ponovo u gostima utakmicu koja je bila otkazana zbog snega. Igramo protiv turske ekipe s kojom je mec prekinut a zbog cega su nas kasnije kaznili. Moramo da se cuvamo provokacija. Verovatno ce biti i specijalnih posmatraca koji jedva cekaju neku nasu gresku kako bi nas odstranili iz lige. Iako su Turci odmah iza nas na tabeli (5 bodova zaostatka ali utakmicu manje), trenutno smo daleko bolji, medjutim to treba i pokazati na terenu. Igra se na vestackoj travi sto nama posebno odgovara. Nadam se povoljnom rezultatu.

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Ajde pa da razbijete turke i onda mirna zavrsnica 8)
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Beograd uber alles !!!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply