Beograd INFO

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

ROMANTIKA se na velika vrata vratila u srpski fudbal. OFK Beograd ponovo je u vrhu, ima dobrog trenera, tim koji je spoj iskustva i mladosti. Evropa je „pri ruci“, a mladi stručnjak Dejan - Švaba Đurđević je čovek preporoda. Uspostavljen je sistem komandovanja i odnosa na relaciji uprava - sportski direktor - igrački pogon, pa je i u vreme finansijske krize sve na staroj Karaburmi kao pod konac. Nije promenjen ni zaštitni znak - otkrivanje talenata.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php ... est=177874
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

ako se plasiramo u ligu Evrope vise se ne pravi zreb na osnovu regionalne podele!

In the Europa League qualifying rounds the teams will be no longer be divided into regional groups (as used previously in the UEFA Cup).
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uef ... l2010.html
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Beograd INFO

Post by ofkovac »

odosmo mi na island ------*-----*-

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

tamo je prasnjavo nece da im daju da igraju... :cheese:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

OFK Beograd je poput feniksa za samo godinu od ekipe koja se grčevito borila za opstanak došao ponovo na grane da igra u Evropi. Pobedom Partizana u večitom derbiju u neku ruku profitirali su „romantičari“ jer će sezonu završiti na poziciji tri ili četiri koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope. Ali, Partizan dolazi na Karaburmu u četvrtak sa željom da pobedom završi posao kolo pre kraja.
- Uz svo uvažavanje Partizana, mi ćemo učiniti sve da im taj luksuz ne dozvolimo, već da pokušamo da im nanesemo prvi poraz u sezoni koliko god nam to ne odgovara u ovom momentu. Imaju oni Humsku, pa neka tamo slave titulu u poslednjem kolu - predlaže omaleni vezista OFK Beograda Nikola Beljić, nekadašnji igrač Crvene zvezde. - Te navijačke simpatije ostavljam po strani, jer sam profesionalac i dugo več igrač OFK Beograda. Mi igramo naš fudbal, ne plašimo se nijednog rivala niti bilo koga potcenjujemo ili precenjujemo.
Iza „romantičara“ je jedna sjajna sezona, mnogo dobrih utakmica, polufinale Kupa, a iza Beljića sigurno najkvalitetnija sezona kao i igranje za reprezentaciju u Japanu.
- Samo mi znamo šta smo sve prošli od početka šampionata, da smo samo sopstvenim radom i znojem došli do ovog učinka i to bez promila pomoći. Za kontinuirane igre imao sam ličnu satisfakciju - Antićev poziv u reprezentaciju za meč sa Japanom koji je podstrek za dalju karijeru - skromno će Beljić.

PARTIZAN KUPUJE MARKOVIĆA
VEZISTA OFK Beograda Saša Marković blista ove sezone, na meti je mnogih inostranih klubova, a od skora i Partizana.
Novi trener crno-belih Aleksandar Stanojević neizmerno ceni svog bivšeg igrača iz omladinske reprezentacije, vidi ga kao zamenu za Radosava Petrovića i prema još nezvaničnim pričama klub iz Humske će ovih dana i zvanično kontaktirati OFK Beogra
d.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Re: Beograd INFO

Post by plavobelibmw »

Koliko se meni cini mali je i bio kod grobara i verovatno su procenili da nije bio dovoljno dobar a sada ga hoce!Jos jedan ispit nase uprave,ubedjen sam da ce pasti opet na nasu veliku zalost.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

videcemo...ne verujem da ce ga dati ako ima inostranih ponuda...ako nema dace ga i yahvalice se velikom partiyanu...a Mare je dosao kod nas kao kadet iy Partiyana zajedno sa trenerom Dzevadom Prekazijem koji je napustio klub mislim letos...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

БСК1911

Re: Beograd INFO

Post by БСК1911 »

ако је истина да паризан купује сашу марковића ја предлажем са уместо њега продамо мому минића-корисније за клуб у сваком случају

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Beograd INFO

Post by Tehnodrom_BU »

Booze Brothers wrote:videcemo...ne verujem da ce ga dati ako ima inostranih ponuda...ako nema dace ga i yahvalice se velikom partiyanu...a Mare je dosao kod nas kao kadet iy Partiyana zajedno sa trenerom Dzevadom Prekazijem koji je napustio klub mislim letos...
Koliko znam Prekazi trenira mladje kategorije....96,97 mislim....

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

jedino ako su ga sada vratili...sigurno je bio otisao a na njegovo mesto stavili Topalova...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

БСК1911

Re: Beograd INFO

Post by БСК1911 »

одавно ми се неки тренер није свидео попут швабе-човек од поверења,стручан и одличан за рад на дуге стазе-колико је његов рад за похвалу,толико је рад управе лош,неактиван и чекају да се нешто деси а сами ништа не желе да покрену.колико је шваба добар толико су они лоши и плашим се, због швабе да му нешто не наместе.дај боже да се варам.

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Beograd INFO

Post by Billy Bright »

Bio danas na JNA neki sastanak ECA (Evropske asocijacije klubova), ali niko od nasih se nije pojavio tamo... Bili blizanci i Vojvod'na, samo nasi nisu iako su (satro) pozvani... u svakom slucaju nista narocito, duvanje kurca... :scratch:

БСК1911

Re: Beograd INFO

Post by БСК1911 »

ништа изненађујуће за нашу управу-она је неактивна тотално-ја не знам од одласка терзића шта су они урадили уопште-о стадиону и да неговорим,о маркетингу и анимирању публике да дођу на стадион-о чланским и претплатним картама ништа-буди београђанин, навијај за офк београд

Post Reply