Gajiš pseto da te ujede !

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
Post Reply
User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Gajiš pseto da te ujede !

Post by NeVla »

http://mondo.rs/a802054/Sport/Fudbal/Mi ... vezdi.html

Što se mene tiče, želim da dođem jer sam zvezdaš od malih nogu. "Moje srce je već na 'Marakani'!
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gajiš pseto da te ujede !

Post by Booze Brothers »

Eto, ovo neka bude mesto gde će se sakupljati sve te primitivne izjave. Jeste da im ne treba davati na značaju, njihova je sramota, ali neka stoji čisto da se upamti! Takođe, možda treba otvoriti i topik gde će se citirati pravi primeri odnosa prema klubu kada ti igrači više nisu naši članovi!

Da prebacim i ovvde mišljenje oko ovoga...
Booze Brothers wrote:Ako je ovo tačno, jos jedan u nizu njih koji pokažu svoje pravo lice i primitivizam... Tako i gledam sve te igrače, ajd neka bude na bar 90 posto njih, da cim im se ukaže prilika da će se utrkivati ko će da ispadne veća "poturica"... Ne pogadja me to kad urade neki igrači koji su bili kod nas par sezona, od njih niko, naravno, ne traži da navijaju za Beograd, već da ga poštuju dok su ovde, ali ti kao dete našeg kluba, kao igrač gde si stekao afirmaciju, da daješ takve izjave, bez razmisljanja o nama i veličini ovog kluba, e to već ne kapiram... Tamo ce biti epizoda, niko ga se nece ni secati za par godina, a ovde je bar mogao da ima ljude koji bi ga postovali kao nase dete koje je stasalo na Karaburmi i mislim 7 godina bio naš član. Ono čega se lepog secam od njega u startu je to sto je kupio stvari i ukljucio se u akciju koju smo organizovali oko pomoći za ove mučenike što su proživeli sve ono u poplavama, a i ovako je imao odnos porema klubu i navijacima kakav treba da bude...

E Rodo, Rodice... A treniraš ovde kod nas kad nisi igrao u tom Zenitu, kao da ti je druga kuća, stave se slike sa veridbe na nasu FB stranicu kao coveka koji je postovan... Al nažalost, ispada da vi to gledate kao da vam je Ofka vikendica u koju se svrati kad se može...

Možda bismo trebali da otvorimo topik i navodimo primere njihovog ponašanja kada odu iz naše svetinje, da im postavljamo sve te izjave, neka bude to ovde... ako neko ima snage za to neka pokrene, uključiću se... Istina je da im ne treba davati na važnosti, ali neka stoji, nekima je pamćenje veoma upitno.
Ne pljuj u bunar iz kog si vodu pio!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: Gajiš pseto da te ujede !

Post by NeVla »

http://www.b92.net/sport/intervjui/inte ... _id=941544 evo intervjua jos jednog ‚‚naseg‚‚ deteta
"Sve drugo sem Zvezde za mene je posao"
ne tako davno...
Image
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Gajiš pseto da te ujede !

Post by Džo »

naslov teme je vise nego adekvatan, a sadrzaj teme je vise nego degutantan, ali to je nasa realnost i podrzavam ovu temu.
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: Gajiš pseto da te ujede !

Post by BW_casual »

kec ...

Image

pa dvojka ...

Image

trojka ...

Image

E pa najvise me se svidja treci zavet. Plavo beli dres, sa ruzno dizajniranim brojem, bez lica i brenda na nogama. Dres kao nastavak velike tradicije naseg kluba. Samo dres.

Apsolutno podrzavam temu, da se saberu stvari, sakupe negativnosti a mozda nekada neko i zaluta ovde, pa dobijemo novog (ne)normalca, koji ce znati da odlozi isti taj dres. Velika postovanja valja povremeno ukazivati dokazanim legendama (postovaocima kluba), pokojnicima, a prolazne glumce pustati u daleki i bezdusni korak... OFK-a Beograd, tu tu tu tu tu.

Fudbalerska prica ovih glupana brzo se zavrsava i uskoro ce biti zanimljivi samo uzoj rodbini... a mogli su da budu dobra deca. :)
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Gajiš pseto da te ujede !

Post by ofkovac »

mislim da naslov teme treba da se promeni, nije to nas smek, "ipak smo mi..." a svakako treba da postoji tema gde ce stajati izjave igraca cisto da vidimo ko se koliko promenio, izgleda da pojedini igraci imaju amneziju iz detinjstva pa se posle par neuspesnih sezona preko odjednom sete da su crni ili crveni od malih nogu, da su isli na njihove utakmice da navijaju, odjednom se pojavljuju clanske karte i slicno.

ima tu jos nekih stvari koje podosta uticu na ovakve izjave, znate kakvi su novinari, ovakve izjave njima dizu tekstove, moraju necim da prikriju svoju nesposobnost da zainteresuju masu kvalitetnim sadrzajem.

isto tako ovo drustvo je podeljeno na crne i crvene u svim sferama zivota pa su igraci u tripu da ce kod kuce naici na vecu popularnost ako se opredele za jedne, zarad potencijalnih hiljade fanova pljunuce na onih 100 koji su ih do tada pratili i dozivljavali kao svoje.

mene licno je poslednji put zabolelo kad je bio slucaj bajalica, od tada malo drugacije dozivljavam igrace.

User avatar
Papiga
junior
junior
Posts: 461
Joined: Thu May 28, 2009 8:05 pm

Re: Gajiš pseto da te ujede !

Post by Papiga »

Slažem se u potpunosti,ima dosta njih za temu...Čast malobrojnim izuzecima.A ovi neka putuju u svojim snovima o crvenim i crnim komunjarama,kako ce uspeti u karijeri.Njihov obraz,njihova cast.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Gajiš pseto da te ujede !

Post by Usamljeni hashishar »

Ma gajis pseto da te ujede... :)

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gajiš pseto da te ujede !

Post by Booze Brothers »

e moj Šaranče... a i u pesme čovek ušao, u drustvo Moše, Save, Joške, Sanija... :salut:

letos zamalo kod cigana, možda bi tamo rekao da je ciganka najveći klub... kakva kompletno slinava konferencija... a ajd da nismo pričali o ovome pre nekih mesec dana. Namerno nisam hteo da ga zovem pre ove promocije, bas da vidim sta ce da kaže... :shaking:

https://youtu.be/IGiDgAG-20w?t=222



jebote ima li kraja ovim mukama koje se desavaju od tog prokletog jula...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Gajiš pseto da te ujede !

Post by ofkovac »

neka ga, tek ce da mu bude zao :salut:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Gajiš pseto da te ujede !

Post by Booze Brothers »

Niko ga se neće ni secati za koju godinu, ovde bi ga gotivili uvek... a šta ćeš... :) Iskreno bas me pogodilo ovo... Čovek dva puta proglašen od Unije za igrača koji je zaslužio plaketu...

Ma bre odavno sam izgubio tu neku kao iluziju da ima igraca koji nesto kapiraju... Za njih par ipak i dalje mislim da su ljudi...

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply