IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2014/15

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2014/15

Post by BW_casual »

Najpre bih da zapisem, da me komplentna situacija u fudbalu baca u tezi oblik depresije i da je nakon svega toga jako tesko suditi o ko zna kakvim igracima na terenu. Ne bih ni neke specijalne rezultate, cak je i zanimljivije gledati pozrtvovane antitalente na terenu, no crno je da se smracilo... Bilo kako bilo, jos uvek se ima nesto za izdvojiti. Boricemo se duhom da bude toga vise.

Ivica Jovanovic

Pet poena ''Monteli'' u napadu. Ivica a ne marica, dovoljno asocira na pravog napadaca koji slobodoumnim pokretom moze da resi pokret u 16m. Bas treba da bude ovde a ne u nekim nisEvima. Pride, najkonkretniji nas igrac, rezultatski. Dovoljna je nepozerska budala za ''slucajni'' nagaz na golmana, sarmantni prigovor linijskom sudiji i za pozdravljanje navijaca. Ivica podigne ruke i zaista zapeva mojeocividesamobeograd klep klep. Ukoliko pobedi u nasoj maloj sedmici na lotu, mozda nece doziveti stotu, ali ce mu znaciti. Tako da, Ivica 5 !

Image

Stefan Cupic

Definitivno odmah tu, na deobi prvog mesta, uz sve cestitke na partijama i zalaganju. Svako ko je prisustvovao pa i na par meceva ove sezone, mogao je da vidi prave stvari na delu, u liku i delu naseg mladog golmana. Nastavljena je praksa kvalitetnih cuvara mreze u dresu OFK Beograda, nastavljen je i iskren odnos sa navijacima. Cupa je u pravom maniru dosao i na proslavu godisnjice nase grupe. Samo neka nastavi.

Image

Milan Gajic

'' Postovani slusaoci javljam se sa tradicionalno vetrovite Karaburme, gde OFK Beograd vec posle pet minuta igre ,pogotkom Gajica vodi 1 naprema 0 ... '' , bio bi u odlican uvod srecnog radio prenosa u kombinaciji fuzbalskog prezimena i naseg kluba. Gajo, Gajo majstore. Momak je godiste 96, sabrati oduzeti, mislim da je to odlicno. Koliko sam video, drug na terenu, covek i u duelu. Voleo bih da igra jos dugo na Omladincu.

Image

Mladi :

Cupic
Savic
Antonov
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2014/15

Post by Booze Brothers »

Još neko? Nakon glasanja ovde i usmenog, poredak sledeći:

Igrač koji je obeležio sezonu -

Ivica
Čupa
Zdjelar

Mladi igrač koji je najviše napredovao -

Čupa
Gaja
Savić

Ajde jos par dana da se da za glasanje. Plakete bismo podelili na poslednjoj našoj domaćoj tekmi, ali uslovi su takvi kakvi su pa ne možemo da dočekujemo sve na Omladincu. Predaćemo naknadno ovih dana!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Izbeglaja
stara šunjara
Posts: 105
Joined: Thu Dec 01, 2005 6:48 pm
Location: sjebes

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2014/15

Post by Izbeglaja »

Jovanovic 5 Cupic 3 Zdjelar 1 mladi: Cupic 5 Antonov 3 Gajic 1
mi nismo ljudi mi smo sa karaburme

User avatar
Thunder
novajlija
novajlija
Posts: 19
Joined: Wed May 24, 2006 4:38 pm
Location: COFFEE SHOP

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2014/15

Post by Thunder »

Cupic-5
Jovanovic-3
Gajic-1
---------------------------
Gajic-5
Cupic-3
Antonov-1

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: IGRAČI KOJI SU OBELEŽILI SEZONU 2014/15

Post by Booze Brothers »

ПО МИШЉЕЊУ ПЛАВЕ УНИЈЕ, СЕЗОНУ ЈЕ ОБЕЛЕЖИО – ИВИЦА ЈОВАНОВИЋ!

http://ofkbeograd.net/?p=2753
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Locked