Koliko je nas a koliko njih...zasto,kako dalje...?

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Koliko je nas a koliko njih...zasto,kako dalje...?

Post by NekoIzMase »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... oju-Zvezdu

Vidis ko sve njih podrzava...imaju jak lobi :lol: ------*-----*- ------*-----*-

БСК1911

Re: Koliko je nas a koliko njih...zasto,kako dalje...?

Post by БСК1911 »

ја колико се сећам а пратим офк београд од 1966 године, најбоље посете су биле у пероиду када су почели да играју и помогну офк београду милутиновић и шекуларац,како би тим извадили из кризе у коју су у запали крајем 60 .тих година.знам сигурно да је тада публика почела да долази све више и више на стадион а права ерупција је била у периоду када су после одласка ове двојице навалу чинили турудија,зец, сантрач лукић и петковић-тада офк није изгубио 5 година утакмицу на карабурми и то у периоду 1970-75.колико се сећам ни звезда тада није могла 3 или 4 године да нас победи на њеном терену.тада смо играли утакмице са фејнордом, твентеом исећам се да смо фејнорд елиминисали из купа уефа.то су биле златне године које ја памтим и тада се играо најлепши фудбал на карабурми.такође памтим једну предивну утакмицу на стадиону јна када смо партизан победили пред 35000 гледалаца са 2-1 то су били незаборавни тренутци које и данас памтим.овде наравно нисам рачунао ону сјајну утакмицу у фуналу купа против димама 6-2 (1966)
тада у периоду 1970-75 утакмице је у просеку пратило 8000-10000 гледалаца а никад испод 5ооо није било.са жељезничарем и сарајевом 12-15000 са звездом и партизаном пун стадион а са хајдуком и динамом да не говорим.

Post Reply