Najbolji sastav!!!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Najbolji sastav!!!

Post by Booze Brothers »

'ajde svako da napravi svoj idealni tim od igraca koje je gledao...neka bude 16 igraca...neka se naznaci i kapiten... :D jebiga sarajte malo po netu pa pregledajte sva imena iz sezona koje ste aktivno pratili...
moze i Ofka 1 i Ofka 2...tj. dva tima... :8) :mrgreen:
a najradje bih voleo da vidim uporedjivanje misljenja zasto je npr. bek koji si ti stavio bolji od ovog sto je "kolega" metnuo...
na zalost nismo mogli da gledamo(vecina nas) neke igrace koji su za pamcenje i samo zbog kojih se nekada dolazilo na stadion ali sta je tu je...
raspali...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Tar-Andukal »

odlican topik, dodao bih da se izabere i trener...bilo ih je vala...
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Booze Brothers »

da,da i trener... :!:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Najbolji sastav!!!

Post by voja 10 »

koja formacija 4-4-2 ili po volji? :D
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Booze Brothers »

:D naravno...you are manager...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Pendula
junior
junior
Posts: 431
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:19 pm
Location: karaBUrma
Contact:

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Pendula »

ja gledam Ofku od 1999. mojih najboljih 11

Image

Trener: Bekvalac
Kapiten: Dusan Petkovic

Izmene: Ilic R., Rajkovic, Kolarov, Stancic, Petrovic, Rakic.
Za čast za obraz za bez poraza Beograd!!!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Electric Blue »

Pocelo je pocelo!!!!!!!! :8)
Ja moram jos da razmislim,imam par nedoumica.... :scratch: :mrgreen:
ImageImageImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Booze Brothers »

a preduhitrio me Pendo...ajd i meni posle tako napravi kada izbacim sastav...evo pisem vec pola sata a znam da cu da zaboravim pola ljih...zadrzavam pravo da izmenim nekog ako ga se kasnije setim... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Booze Brothers »

i da...a rezerve a B tim... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Booze Brothers »

ajde da ja probijem led...zaboravicu sigurno nekog,dosta njih no jebiga...
najbolji golman koga sam ja gledao ili onaj koji mi je nesto posebno ostao u pamcenju je Sasa Petrovic...momak je pre nas doziveo tesku povredu dok je igrao za Buducnost,na gostovanju u Kreusevcu mu je polomljena noga a mozda i obe...znam da je bilo nesto strasno ali se oporavio i kod nas se opet vratio na scenu...pored njega imali smo dosta vrhunskih golmana...Oleg Karavajev,Radisa,pa onda jedno vreme rekorder Nikolic,Sale Stevanovic...
necu ici redom po pozicijama na terenu i icicu dosta stihijski,nabrajacu, a da napisem odmah koga bi stavio u taj "idealan tim"...sigurno Zoran masic-Mashke...krilni napadac...kada smo izborili ucesce u Uefa kupu 93/94.(naravno sankcije su nas sprecile da ucestvujemo) on je vukao ceo taj tim...bar po meni...u timu mora takodje biti Zoca Loncar...suvisno je da pricam o njemu nesto vise...jednostavno nasa legenda...stavicu napadace koji su ostali u pamcenju...Petar Puaca...Nenad Jestrovic,iskompromitovao se sa ciganisanjem i tako izgubio bar neke koji su ga voleli od kada je dosao kod nas ali ako cemo to na stranu odlican igrac...Vanja Grubac,neka mi se smeju ljudi ali on je kada je dosao igrao po meni odlicno...posle,kada su mu se namestali golovi,to mu ne racunam nista...a na stranu to koliki je bambus...naravno i Peca Divic,dosta intelegentan fudbaler...Djordje Rakic..ne treba zaboraviti ni Nemanju Vucicevica koga mozemo staviti na bok...a prvog koga se secam kao vodje tima je Krchma...odlicno krilo...a tu je i ljigavi Pjano...i da...na na na na na na na na Kolakovic Mishshshsha...Mrdakovic...
idemo vezni red...
Simo Cevap Krunic je bio dobar igrac,Spoljara odlican,dosta intelegentan i sa odlicnim slobodnjakom(sve na istu foru) ali za moj ukus prespor...tu je i ljakse Curcic,e u kakvog je taj mogao igraca da izraste...odlican veznjak i tada vodja tima je bio Beli Milovanovic...Radjenovic...Srdjan Stanic...
bocni napadaci bi mogli biti i pored svega ljigavi Koroman koji je kod nas mislim najbolje i igrao u svojoj karijeri,Seka Persa Simke je takodje kvalitetan igrac,ljakse Bozovic...
zadnji vezni...Dejan Svaba Djurdjevic,Stancic idiot,Ivelja,Petrovic...
idemo na stopere...Terza.iako ga mnogi pljuju meni klasican cistac,radio je sta se od njega trazi,nije bio nikakva inteligencija ali radio je posao...Basa,sa mesta napadaca prebacen na zadnjeg...posedovao odlicnu tehniku i najbolje je cuvao onog idiota Zigica...gosn Rajkovic...na zalost nije se dugo zadrzao u svom klubu ali mozda i ponajbolji nas half...Djole Jokic je svoju visinu nadoknadjivao velikom borbenoscu,nesto nalik Kanavaru...takodje i Bajalica ako se zaborave neki autogolovi i izjave po dolasku u cigan malu je izrastao dobrog stopera...svi oni su umeli da iznesu kontru sa naseg dela na protivnicki i to je ono sto nam je jesenas i prosle sezone dosta hvalilo...zaborasvih na terminatora - Duleta Petkovica...odlican!!! samo je i on imao nekog cuka u glavi...naravno Bane Ivanovic koga smo docekali na noz jer nikako nije mogao da se uklopi kada je dosao,prosto je imao dve leve noge a zbog njega je oteran Radovic Igor mozda najsrcaniji igrac koga sam gledao...
defanzivni bokovi...Srdjan Obradovic-Cupko,odlicni levi bek,Dusko Tosic bikcina,meni takodje odlican,probijao je dosta u napadu a u odbrani jebavao mame...samo klasicna lozana i puino nas je kostao njegovih crvenih kartona...Milorad Pekovic se moze staviti i na beka i na krilo,u svakom slucaju odlican igrac...pokojni Milorad popovic je takodje taman prerastao u modernog defanzivnog spoljnjeg ali na zalost desilo se sta se desilo...e da...Nikoslav Bjegovic je bio strasno dobar bek,posle kapiten vojvodine i igrac cigana...Ivan Sevanovic je takodje jedan od najboljih bekova koje smo imali...Misko Turcin Mirkovic je opasan bek,jebe keve...Kolarov,sta znam...jeste ljigav i spor kao puz ali ume da te iznenadi i jeste ipak igrac za veliku scenu...onda Miftar Rama...Trisovic...
uh...zeznuto...ali eto ovo moze da pomogne svima...moram da ipak iskalkulisem koga i gde... :D
od trenera...ne znam...izdvojio bih naravno Iliju,Krchmu,Bekija...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Electric Blue »

Ama,sve je to lepo...DAJ TIM,BRE! :mrgreen:
ImageImageImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Booze Brothers »

'ajd da probam...a ti Pendulko ako mozes nacrtaj.. :)
"A tim" :arrow:

------------------------------------Sasa Petrovic--------------------------------------

Bane Ivanovic---------Slobodan Rajkovic-------------Marko Basa-------------Dusko Tosic

-------------------------Srdjan Stanic-----------Branko Milovanovic---------------------

Nemanja Vucicevic--------------------------------------------------Slobodan Krcmarevic

---------------------------Zoran loncar(K)-----------Zoran Masic-----------------------


Rezerve:Radisa Ilic,Misko Mirkovic,Dusan Petkovic,Simo Krunic i Petar Puaca.
Trener:Ilija Petkovic.
Sistem:4-4-2


Image

a sada cu i B tim... :king:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Booze Brothers »

Tim "B" :D :arrow:

------------------------------------Oleg Karavajev-------------------------------------

Ivan Stevanovic------------Djordje Jokic-------Milos Bajalica-----------Aleksandar Kolarov

Aleksandar Simic---------Dejan Svaba Djurdjevic---------Sasa Curcic-----Vladimir Bozovic

-----------------------Nenad Jestrovic----------Petar Divic-----------------------------

Rezerve:Sasa Stevanovic,Milorad Pekovic,Stevica Kuzmanoski,Dejan Radjenovic i Milos Kolakovic.
Trener: Slobodan Krcmarevic.
Sistem:4-4-2.


Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Re: Najbolji sastav!!!

Post by BF Karaburma »

Evo i od mene, od kada pratim Beograd:

Image
Image

Izmene: Eric,Bajalica,Stevanovic,Stancic,Novakovic,Jeftic

Valjda nisam nikog zaboravio :roll:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Najbolji sastav!!!

Post by Booze Brothers »

'ajde junaci...da vidim da se izvuce neki iz sesira...ima sigurno jos dosta pasnih igraca...pa kada se izredjate da krenemo sa pricom zasto ovaj tu a ne ovaj...da li je tvoja postava bolja ili od ovog drugod...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply