Reprezentacija Srbije

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
Nomad
novajlija
novajlija
Posts: 24
Joined: Sun Apr 27, 2008 3:54 pm

Post by Nomad »

Очекивао се већи број навијача против ф.острва овако 3 групе гвардије 30,на југу 80 ак и на северу око 150 али неки ученици не навијачи морамо озбиљније да навијамо за репрезентацију

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

Nomad wrote:Очекивао се већи број навијача против ф.острва овако 3 групе гвардије 30,на југу 80 ак и на северу око 150 али неки ученици не навијачи морамо озбиљније да навијамо за репрезентацију
mozda zvuci smesno,ali mi nemamo dobre pesme koje bi se pevale na reprezentativnim mecevima,neke koje su melodicne,koje ljude bacaju u trans,gde se kida,evo recimo nase navijanje se svodi na ponavljanje "Srbija,Srbija","javi se istok,zapad,sever itd","Radovan Karadzic","i ko ne skace taj je siptar"......realno ovakav repertoar "pesama" ne moze da animira i ponese masu a kamoli igrace......dobar primer sinhronizovanog pevanja na reprezentaciji su nase kockaste komsije...svidelo se to nama ili ne... :oops:
31300

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

GARFIELD wrote:
Nomad wrote:Очекивао се већи број навијача против ф.острва овако 3 групе гвардије 30,на југу 80 ак и на северу око 150 али неки ученици не навијачи морамо озбиљније да навијамо за репрезентацију
mozda zvuci smesno,ali mi nemamo dobre pesme koje bi se pevale na reprezentativnim mecevima,neke koje su melodicne,koje ljude bacaju u trans,gde se kida,evo recimo nase navijanje se svodi na ponavljanje "Srbija,Srbija","javi se istok,zapad,sever itd","Radovan Karadzic","i ko ne skace taj je siptar"......realno ovakav repertoar "pesama" ne moze da animira i ponese masu a kamoli igrace......dobar primer sinhronizovanog pevanja na reprezentaciji su nase kockaste komsije...svidelo se to nama ili ne... :oops:
Taj neki fazon.Znachi treba nam neshto u Brazilskom ili Argentinskom fazonu shto moze da se peva u krug po pola sata a shto ceo stadiom baca u trans.Znate svi na shta mislim.
Juche su se oni klinci sa zapada vishe chuli u nekim trenutcima od ovih sa severa i juga.A sa istoka samo Srbija Srbija i aplauz kad se chuje:"Javi se istok"...... i to je to koliko sam ja chuo.

Shta je ono bilo kad je onaj baja iz obezbedjenja cimao neshto po istoku?Jel to neko nije hteo da vrati loptu ? :D kako ga cela tribina napushila :8) mislim tog matorog iz obezbedjenja.
Smrt sektama !!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Egzibicija "orlića" protiv Mađara - 8:0!
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=108850
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

pocepashe ih-ko putin gruziju :8)
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

evo neka slichka sa tekme protiv Farana.

Image

Image

sever

Image

zapad

Image
Smrt sektama !!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Nole, Janko, Viktor i Ziki za Svetsku grupu
08.09.08. 16:15

Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije, Bogdan Obradović, odredio je danas spisak tenisera koji će boje naše zemlje braniti na predstojećem meču plej-ofa sa Slovacima u Bratislavi.

U duelu koji će biti odigran od 19. do 21. septembra, a čiji pobednik stiče pravo da 2009. godine nastupa u Svetskoj grupi, za Srbiju će igrati Novak Đoković, Janko Tipsarević, Viktor Troicki i Nenad Zimonjić.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Post by Y.B.F. »

Duda zove Stojakovića, Jarića, Rakočevića...
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=108990
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Poznat sastav Slovaka
09.09.08. 17:20

Selektor Dejvis kup reprezentacije Slovačke Miloslav Mečir objavio je spisak igrača na koje računa za meč sa Srbijom u plej-ofu za popunu Svetske grupe.

Mečir je pozvao sledeće igrače: Lukaš Lacko (236. na ATP listi), Dominik Hrbati (396.), Filip Polašek (762.) i Mihal Mertinjak (884.).

Meč između najboljih slovačkih i srpskih tenisera se igra u Bratislavi, na tvrdoj podlozi, od 19. do 21. septembra. Podsetimo, Srbiju će na ovom susretu predstavljati Novak Đoković, Janko Tipsarević, Viktor Troicki i Nenad Zimonjić.

***************

Danlop loptice i tvrda podloga u Bratislavi
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=109049
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

Y.B.F. wrote:Duda zove Stojakovića, Jarića, Rakočevića...
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=108990
Ako ove zovne stvarno smo pukli......cuj Rakocevic i Jaric :evil: .......koji ce mi kurac obojica. :twisted: ...Vujanic je car :8)
31300

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Post by Y.B.F. »

GARFIELD wrote:
Y.B.F. wrote:Duda zove Stojakovića, Jarića, Rakočevića...
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=108990
Ako ove zovne stvarno smo pukli......cuj Rakocevic i Jaric :evil: .......koji ce mi kurac obojica. :twisted: ...Vujanic je car :8)
ako budu dosli onda jesmo,njih dvojca ne mogu da smisle jedan drugog i kao igrace zajedno :evil: da znas da jeste :8)
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

MLADI: Belorusi kiksnuli, Srbija prva u grupi


Mladi fudbaleri Srbije dočekali su kiks Belorusije na kraju kvalifikacija, tako da kao pobednici Grupe 8 idu u baraž za plasman na Evropsko prvenstvo u Švedskoj 2009. godine!

Belorusi su u utorak uveče odigrali samo 0:0 u Letoniji, tako da su zauzeli drugo mesto zbog lošijeg međusobnog skora u susretima sa našom reprezentacijom.

To znači da je tim Slobodana Krčmarevića već među 14 reprezentacija koje će se 11. i 15. oktobra boriti za sedam preostalih mesta na EURO U-21, pored domaćina turnira. To pravo obezbedilo je deset pobednika grupa, dok će Belorusija morati da sačeka rasplet u svim grupama i vidi da li je baraž izborila kao jedna od četiri najbolje drugoplasirane ekipe.


Srbija 8 5 2 1 24:5 17
Belorusija 8 5 2 1 15:5 17
Mađarska 8 4 0 4 14:13 12
Letonija 8 3 2 3 6:6 11
San Marino 8 0 0 8 1:31 0

pravda je zadovoljena,koji crni Belorusi......... :8)
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

KVALFIKACIJE: Bez štita, ali i bez bodova

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=109160
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

..definitivno Pantelica treba na hladjenje...taj ne zna sta je gol u reprezentaciji............jbg ako trenera preporucuju rezultati,onda napadaca golovi...al decko ne moze da da gol za Srbiju pa to ti je....Krstajic vidi se da je i previse mator i umoran..mnogo greski..ne zivi se od stare slave..po meni i on gubi mesto....Ergic NO COMENT..duplo nista,toliko praznine na sredini..nije Kacar mogao sve sam....mislim da je Kacar bolje resenje od Stankovica........koji da se ne lazemo i kad je blistao u klubovima u kojima je igrao,u reprezentaciji je samo bio bleda senka......... :8)
31300

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

GARFIELD wrote:..definitivno Pantelica treba na hladjenje...taj ne zna sta je gol u reprezentaciji............jbg ako trenera preporucuju rezultati,onda napadaca golovi...al decko ne moze da da gol za Srbiju pa to ti je....Krstajic vidi se da je i previse mator i umoran..mnogo greski..ne zivi se od stare slave..po meni i on gubi mesto....Ergic NO COMENT..duplo nista,toliko praznine na sredini..nije Kacar mogao sve sam....mislim da je Kacar bolje resenje od Stankovica........koji da se ne lazemo i kad je blistao u klubovima u kojima je igrao,u reprezentaciji je samo bio bleda senka......... :8)
Znachi bukvalno mi je bilo drago kad se Stankovic na pochetku povredio.Reko : E,sad mozemo da igramo :)
Smrt sektama !!!

Post Reply