To se ne da opisati...to mora da se dozivi!!!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
obelix

Post by obelix »

Eric Cartman wrote:
obelix wrote:Pre otprilke 19godina u novom sadu do 65 minuta smo gubili 3-0 u 65minutu Serpak iz penala smanjuje na 3-1. :D

8 minuta pred kraj ulazi u igru tinejdzer Zoran Loncar i napravi pravi dar mar 3 gola im da tako da smo pobedili sa 4-3 neponovljivo & fantasticno
Meni je Spaske pricao ovo isto, samo sto je on bio u vojsci i slusao preko radia.
a ja uzivo tamo sam na zapadnoj okruzen slaninarima, posle 4 naseg gola samo se culo moje urlanje :cheers: i slaninarski muk :lol:

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

-gol Mise Kolakovica protiv cigana 2003(mislim da je) bio je takva radost da kada sam dosao kuci nisam mogao da pricam jer su mi glasne zice stradale.Praavi DELIRIJUM! ali taj dan cu takodje zapamtiti kao jedno od retkih razocarenja u mog ortaka Kikromancera. Naime,nas dvojica smo zajedno krenuli da bodrimo OFK-u a on je tog dana otisao na suprotnu stranu,na cigansku tribinu :shock: Toliko sam bio utucen zbog toga da mi vise nije bila ni tekma bitna,nisam hteo da drzim ni trake za koreo pa su me Booza i Hasko umalo isterali sa tribine :lol: ipak,misin gol me je totalno razdrmao i srce me boli kad vidim da u ekipi nemamo dobrih napadaca a on igra u Bezaniji :shock:
Takodje,gol Rakica u finalu kupa kojem se radovao cak i jedan moj ortak koji navija za cigane a ja i Kikromancer ga doveli pijanog na nasu tribinu :lol:
Haos,havarija,zablesavljenje... i taj ortak koji je cigan kaze da takvo radovanje u zivotu nije video :8)
al jebes ga posle zavrsetka tekme potekle su suze koje nisam mogao da zaustavim i skroz pogubljen isao sam okolo trazeci zgradu u kojoj sam tada ziveo a koja se inace nalazi na 100metara od JNA...
Tada sam obisao sve sporedne ulice na autokomandi i posle pola sata dosao sam k'sebi i pronasao je :lol:
Stosicev gol grobosima i zajednicko radovanje igraca na kraju tekme takodje ce mi ostati zauvek urezano u secanju :)Takodje,pamtim onu akciju protiv Atletika kao da je juce bilo Bozovicev centarsut i Simke stize da je mune glavom tad je K*** sa NBGDA pocepo glas :lol: Krenuo sam da skacem zgrljen sa jos nekima kao zablentavljeni pavijan :lol:
Ima tu jos lepih golova ali ionako je predugacak post...
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

pa nije predugacak...o tome se i radi...da kroz opisivanje se setimo nekih detalja koji ne smeju biti zaboravljeni...u svakom slucaju savetujem ti da se sa doticnim Kikromancerom ne druzis kada se igra tekma... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

Doticni kikromancer ne zivi u Srbiji vec dve godine ali svakako navija za OFK-u iako je u prisustvovao na 10ak ciganskih tekmi ukljucujuci i tu kada nas je prodao mada on tvrdi da nije navijao vec je sedeo na kraju kopa i posmatrao tekmu.No,oprasta mu se jer tada nije bio samosvestan i ako prodjemo Panionios verovatno ce doci u Napulj...
Ah, jos malo da se prisetim te tekme sa ciganima kada je Misa dao gol u 45min...
Tada sam isao jos uvek u srednju skolu i jedva sam cekao da dodjem da se svima pokenjam u usta a posebno jednom ciganu sa zvezdare -relativno blizu naseg stadiona... Ulazim na vrata,bacam torbu na kojoj je bio bedz sa grbom BEOGRADA,svi vec posedali na mesta i relativna tisina jer profeanka samo sto nije usla na sta ja nisam obratio paznju i onda pocinjem da simuliram karanje (privlacim klupu ka sebi zamisljajuci da je neki cigan i pesma prodornim glasom)"OFKA SAMPION SAMPION SVA SU CUDA MOGUCA!!!" svi popadase u komu a ja se okrenem kad ono i profesorka (ciji sam inace miljenik jer sam pesnicka dusa) stoji na vratima i kida se od smeha :8) OD TADA POLA LJUDI KOJE FUDBAL UOPSTE NE ZANIMA SU ME IZ SUBOTE U SUBOTU PITALI "STA JE URADILA OFKa?" i dobio sam novi nadimak-"LUDI BU"
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

toooooooooooo ludi BU...samo pisi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
the avetinje
junior
junior
Posts: 131
Joined: Sat Feb 02, 2008 2:05 am
Location: Podgorica

Post by the avetinje »

Izvinjavam se sto se mijesam ali gostovanje u Split,to je pravo...
PODGORICA PODGORICANIMA

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ali ne...ovde se govori samo o postignutom golu koji ces pamtiti ceo zivot...ne neko nezaboravno gostovanje...nego sam gol koji ti je doneo erupciju adrenalina,odusevljenja,radosti...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
the avetinje
junior
junior
Posts: 131
Joined: Sat Feb 02, 2008 2:05 am
Location: Podgorica

Post by the avetinje »

Booze Brothers wrote:ali ne...ovde se govori samo o postignutom golu koji ces pamtiti ceo zivot...ne neko nezaboravno gostovanje...nego sam gol koji ti je doneo erupciju adrenalina,odusevljenja,radosti...
izvini te onda,nisam pratio.Imam dva gola koja cu pamtiti a to je Scepanovic protiv Hajduka(split) i Sekulic protiv La Corunje
PODGORICA PODGORICANIMA

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

Meni Bajalica protiv Oksera,au kakav trans.

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

ne bih se slozio da je bio trans kada je Bajalica postigao gol protiv Oksera naime lopta je tada jedva presla gol liniju i vise od pola nas nije znalo da li je uopste postignut gol ili ne... Tek kad je Bajalica krenuo da se raduje a ni on sam nije znao da li je priznato ili ne onda smo skocili....
DA TI KAZEM JA STA JE TRANS!
Djordje Rakic postize drugi pogodak za nas na finalu kupa na golu okrenutom ka severu iza kojeg su bili cigani pretrcava ceo teren dolazi do nas na drugoj strani LJUBI GRB i vice(cini mi se) KRAMO CIGANE NAJJACI SMO!
ZABLESAVLJENJE JE BILO SVEOPSTE LJUDI SKACU JEDNI PREKO DRUGIH POTOM KRECE BAKLJADA - NEZABORAVNO!!! Za takve trenutke treba ziveti! imam predosecaj da ce ih protiv Napolija biti :lol:
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

e da! Dan pre finala kupa moj brat kod sanera kupio novu "cortez" jaknu vrednu oko 100evrica naravno placenu mnogo manje... Nisam mogao da odolim i ukrao sam je da se kurcim sa njom taj dan po grdu i naravno u njoj sam dosao na tekmu i kad je krenula ta bakljada ode i jakna i sve u kurac ali to sam primetio tek sutradan :lol:
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

Djordje Rakic je dao gol na strani koja je bila odma do juga siguran sam 100 % :8)

User avatar
BLUE FAMILY CUPRIJA
dzindzer
Posts: 517
Joined: Sun Oct 28, 2007 10:43 pm
Location: KARABURMA

Post by BLUE FAMILY CUPRIJA »

stevan stosic na jna u 8. minutu ,tad smo dobili 1-0 ')* $%^
MRS ' IZ KLUBA BANDO LOPOVSKA

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

tako je, rakicev gol je bio kod juzne tribine, vec sam pisao o tome, pratio sam celu akciju, bio je dosta udaljen od gola pomislio sam ma "golmanova lopta" kad ono vidim mreza se trese :shock: a onda je bilo "ma sta cu vam drugo reci ljudi moja nego LUDNICA" :lol:

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

onda sam se istripovao a Bakovicev je bio na njihovoj strnani jel da? Samo ne secam bas dal je on dosao do nas :(
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

Post Reply