Banetov kutak !!!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Banetov kutak !!!

Post by Booze Brothers »

Bane nam je opet na klupi pa vracam temu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Re: Banetov kutak !!!

Post by Bane V. »

Pozdrav, PLAVA UNIJO. Posle par godina sam fizicki opet sa Vama. Da ne bi duzili pricu, ja sam tu da vam priblizim atmosveru i dogadjanja iz Antalije. Jos jednom vas pozdravljam i cekam na vasa pitanja. Nemojte mi zameriti ako ne odgovorim u istom trenutku jer ovde bas ima puno posla.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Banetov kutak !!!

Post by Booze Brothers »

Sada i virtuelno zvanicno, dobrodosao nazad bata Bane!

Ono sto nas sve zanima je da li cemo malo uprostiti igru u odnosu na ranije, da ne idemo okolo naokolo, da ne vracamo loptu stalno nazad i da je cisto drzimo vise u posedu i imamo toboz terensku inicijativu, vec da to bude prostije i konkretnije?! Ne znam koliko si pratio nase igre u zadnje vreme pa da mozes da uporedis ovo sada sa predjasnjim stanjem...
Nama trebaju golovi, to je vec svima odavno jasno, ali nam je takodje jasno da i nemamo bas neki izbor u spicu, ne racunajuci Pura za koga se jos ne zna da li ostaje... Treba nam vise suteva sa distance jer imamo igrace koji mogu da zviznu golove sa 20-30 metara... Nikolic, Sindjic, Zeravica, Jelkica, Amer, Mija Simke... mora to cesce da se pokusava bar zbog mogucih odbijenih lopti...
Mislim da smo morali da dovedemo, kako god znamo jos jednog proverenog stopera i napadaca, mada se vraca milkica, ali sta je tu je... mada gledajuci u istoriju bice tu jos promena...
Kako ti se cine izdanja u ove dve tekme... ono sa Vozdom je sramota lose... Cujem da svi hvale ovog malog Vasiljevica stopera...? Ostala pojacanja, vredi li ko? Bar posle ovog kratkog vremena da li je jos neko nesto pokazao? Mada su vecina njih po godistu odlicna pojacanja za Omladince... oni moraju da prase na prolece... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Re: Banetov kutak !!!

Post by Bane V. »

Mi trenutno stvarno imamo problem sa napadacima-spicevima. Purovic je na pripreme dosao sa prilicnim brojem viska kilograma i pauzom zbog teskog loma ruke. Kada ce se vratiti u pravu formu.....Tamas je povredjen jos od 5-6-og dana priprema. Pop cepa po probama u raznim klubovima. Aleksic.....? Milic trenira u postoperativnom rezimu. Kazem opet nije sjajna situacija sa spicevima.
Vasiljevic je za sada pokazao najvise od svih novajlija. Ima figuru, levonog je i disciplinovan, spreman da napreduje. Misllim da ce veoma brzo postati standardni igrac i da ima lepu ino perspektivu. Ostali igraci su suvise mladi da bi nam ozbiljnije pomogli ovog trenutka. Oni su ulaganje u buducnost.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Banetov kutak !!!

Post by Booze Brothers »

da... jedino je taj Kolarevic stariji, moze li on nesto vise da pruzi...?
i jedna molba... znam u kom vremenu zivimo, ne vredi da placem za starim vremenima i patetisem sa pricama tipa zbog tog igraca si isao godinama da gledas taj klub ili takvo nesto slicno, ali ovi sada klinci su bas otisli predaleko sa tim da slabo osecaju klub... gledam im bre ove izjave po sos-u, mada ih Nesa Petrovic i navede da to kazu sto nije u dure, ali svi pricaju po automatizmu - valjda cu sto pre van zemlje, da odradim malo ovde pa palim i te stavri... a da ne pominjem da par njih prica o ovim poganim crvenima i crnima... mora bre nas igrac da razmislja sta prica i da zna za koji klub igra! Ajde molim te im skrenite paznju...
gledam ove buturine kako svi po ociglednoj naredbi, kako se utrkuju ko ce vise o klubu da prica kako ga vole i bore se za njega... to jeste isiljeno, ali bre kako ja da ucim nase neko dete da smo mi grande Belgrado, o Mosi, Tirketu, Savi, Skoblaru, Saniju, Petku (...), ako mu tvoj igrac prica da zali za cz i partizantom i da ce se jednom tamo vratiti i da sto pre hoce van... to ne sme da se desava! Mada nisu ni oni krivi jer im niko iz kluba nije skrenuo paznju na to...
a da... posle ih iskusno Shone pita poruka za Plavu uniju, pa onda kazu boricemo se za njih, hocemo da ih obradujemo izlaskom u Evropu... sta dalje da kazem... zelim u zvezdu, zelim u kazahstan, a borim se za junjon... :) tuzna Srbija... ali sve je to krivica legalizovane mafije - uefa-e i raznoraznih mesetara, tzv. menadzera... u glavnom, skrenite im paznju, bar smo mi smekerski klub, treba da ga cuvamo i branimo nas malo koji se nisu okrenuli ovim popularizovanima!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Banetov kutak !!!

Post by Džo »

prvo, mogu da kazem da sam zaista odusevljen ovakvim odnosom trenera prema navijacima, hvala Vam! drugo, moram u potpunosti da se slozim sa drugom buzom povodom svega sto je napisao. ja smatram da vojvodina radi poprilicno dobar posao po pitanju odvajanja svojih igraca i navijaca od dva vodeca kluba u nasem prvenstvu i moje je misljenje da bismo mogli da se ugledamo na njih u tom aspektu. pozdrav i puno srece u radu!
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Banetov kutak !!!

Post by ofkovac »

pozdrav banetu ofkovcu :salut:

zanima me kakva je situacija sa pavlovicem, da li postoji sansa da se prikjuci na prolece?

u kakvom je stanju trenutno sindjic, jesenas je bio u losoj formi ?

koja ce biti primarna pozicija simicu, i gde ga ti vidis, meni se licno nikako ne dopada kao zadnji vezni...

takodje imam jednu molbu, naime nasi igraci su jesenas imali ogromnih problema sa koncetracijom, sto u odbrani, sto u napadu...na tome bi trebalo raditi...primali smo golove posle katastrofalnih gresaka u odbrani, ispadali su nam igraci kao da prvi put igraju zajedno ( npr u borci)...jako lose postavljanje kod opasnijih centarsuteva ( spartak nam je sva tri gola dao glavom na karaburmi sto je nedopustivo), i slaba igra u vazduhu s obzirom da su nam sva tri stopera (kec, gasic, markovic) prilicno visoki igraci...

u napadu se dodje do gola i onda pitanje sta sad...falila im je ta zavrsnica, osmanaga udje u 16 i kad treba da odluci dal da sutne ili doda on napravi potez vise i proda loptu...milic od kad je zaigrao za prvi tim ima problem da jednu rutinsku situaciju za napadaca pretvori u gol...ne moze niko da kaze da on ne zna, gledali smo ga kao omladinca, problem je u glavi...

isto tako, zanima me kako stojimo sa prekidima, odlaskom vese tu smo izgubili mozda najvise, situacija gde mi imamo korner ili slobodnjak uopste ne predstavljaju opasnost za protivnicku odbranu...da li se radi na tome...

boljka nam je postala i situacija gde imamo prednost od jednog gola, umesto da se overi pobeda ostaje nam drama do zadnjeg minuta dal cemo uzeti tri boda...losa reakcija tima... niko ne igra bunker kad gubi tako da bi jedna mlada i tehnicki potkovana ekipa morala da kaznjava situaciju gde protivnik juri rezultat...

imam jos dosta pitanja i zapazanja ali ima vremena...srecan rad u antaliji :D

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Re: Banetov kutak !!!

Post by Bane V. »

Džo wrote:prvo, mogu da kazem da sam zaista odusevljen ovakvim odnosom trenera prema navijacima, hvala Vam! drugo, moram u potpunosti da se slozim sa drugom buzom povodom svega sto je napisao. ja smatram da vojvodina radi poprilicno dobar posao po pitanju odvajanja svojih igraca i navijaca od dva vodeca kluba u nasem prvenstvu i moje je misljenje da bismo mogli da se ugledamo na njih u tom aspektu. pozdrav i puno srece u radu!
Ok. slazem se sa tobom u vezi Vojvodine, ali mislim da je to samo trenutna euforija koja ih je zadesila. Ne zaboravimo njihovu jadnu situaciju pre par godina kada smo ih ostavljali u zivotu. Sve dodje i prodje, tako ce i njihovo. Mi koji zivimo sa ofkom znamo da smo jaci od njih i u najkriznijim danima.

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Re: Banetov kutak !!!

Post by Bane V. »

ofkovac wrote:pozdrav banetu ofkovcu :salut:

zanima me kakva je situacija sa pavlovicem, da li postoji sansa da se prikjuci na prolece?

u kakvom je stanju trenutno sindjic, jesenas je bio u losoj formi ?

koja ce biti primarna pozicija simicu, i gde ga ti vidis, meni se licno nikako ne dopada kao zadnji vezni...

takodje imam jednu molbu, naime nasi igraci su jesenas imali ogromnih problema sa koncetracijom, sto u odbrani, sto u napadu...na tome bi trebalo raditi...primali smo golove posle katastrofalnih gresaka u odbrani, ispadali su nam igraci kao da prvi put igraju zajedno ( npr u borci)...jako lose postavljanje kod opasnijih centarsuteva ( spartak nam je sva tri gola dao glavom na karaburmi sto je nedopustivo), i slaba igra u vazduhu s obzirom da su nam sva tri stopera (kec, gasic, markovic) prilicno visoki igraci...

u napadu se dodje do gola i onda pitanje sta sad...falila im je ta zavrsnica, osmanaga udje u 16 i kad treba da odluci dal da sutne ili doda on napravi potez vise i proda loptu...milic od kad je zaigrao za prvi tim ima problem da jednu rutinsku situaciju za napadaca pretvori u gol...ne moze niko da kaze da on ne zna, gledali smo ga kao omladinca, problem je u glavi...

isto tako, zanima me kako stojimo sa prekidima, odlaskom vese tu smo izgubili mozda najvise, situacija gde mi imamo korner ili slobodnjak uopste ne predstavljaju opasnost za protivnicku odbranu...da li se radi na tome...

boljka nam je postala i situacija gde imamo prednost od jednog gola, umesto da se overi pobeda ostaje nam drama do zadnjeg minuta dal cemo uzeti tri boda...losa reakcija tima... niko ne igra bunker kad gubi tako da bi jedna mlada i tehnicki potkovana ekipa morala da kaznjava situaciju gde protivnik juri rezultat...

imam jos dosta pitanja i zapazanja ali ima vremena...srecan rad u antaliji :D
Na zalost na Pavlovica necemo moci da racunamo ovog proleca. Zera se posle iste operacije veoma tesko vraca u trenazni ritam, jos uvek vuce nogu.
Sindja radi veroma dobro i motivisano. Za sada izgleda ok. Sosa ga je na prvoj utakmici probao na mestu stopera i delovao je dobro. Za slucaj da bude problema u liniji stopera tu je Sindja. Nije brz, ali dobro skace i cita igru, za razliku od nekih nasih stopera.
Degfanzivna igra glavom je katastrofalna. Do duse nismo ni uigravali prekide igre za predhodne dve utakmice, ali je neverovatno da nam Arsenal kijevski da drugi gol posle kornera pored Markovica i Gasica. Ocigledno je da se mora poraditi na tim detaljima.
Glerdao sam dosta utakmica koje jej Vesa resavao svojim slobodnim udarcima-kornerima. Na zalos, nema ga u nasem timu i nisam siguran da ima ko da ga odmeni u tom detalju.
Osmanagic je prosao ozbiljnu Kritiku od Sose za odnos prema igri i za broj izgubljenih i netacno predatih lopti na predhodne dve utakmice. Pametan je on momak i ne sumljem da ce izvuci pouke iz ovoga i biti onaj pravi.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Banetov kutak !!!

Post by Booze Brothers »

Bata Bane, daj neki raport posle Antalije... kako se radilo, ko je zadovoljio, ko nije... ko je bio neposlusan, a ko radio kako treba... Neka zapazanja sa prijateljskih tekmi... gde je to licilo na ono kako treba da bude u prvenstvu.... na kojoj tekmi...? Novajlije...? Koji tim ocekujes protiv Kule...? Kapiram da je to najverovatnije ona ekipa koja je krenula prvo poluvreme sa Dinamom... dakle i dalje postavka sa jednim forom?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Papiga
junior
junior
Posts: 461
Joined: Thu May 28, 2009 8:05 pm

Re: Banetov kutak !!!

Post by Papiga »

Bane i da li cemo zaigrati sa dvoicom u spicu ili ostajemo sa jednim?

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Re: Banetov kutak !!!

Post by Bane V. »

Booze Brothers wrote:Bata Bane, daj neki raport posle Antalije... kako se radilo, ko je zadovoljio, ko nije... ko je bio neposlusan, a ko radio kako treba... Neka zapazanja sa prijateljskih tekmi... gde je to licilo na ono kako treba da bude u prvenstvu.... na kojoj tekmi...? Novajlije...? Koji tim ocekujes protiv Kule...? Kapiram da je to najverovatnije ona ekipa koja je krenula prvo poluvreme sa Dinamom... dakle i dalje postavka sa jednim forom?
Radilo se dobro, nije ona uobicajena fraza nego je stvarno tako i bilo. Bez obzira na utakmice koje su se igrale u popodnevnim terminima, mi smo svako jutro imali trening, ne obazirujuci se na utakmicu. Najbolju partiju smo pruzili protiv Ocelula i to bi trebao biti stil sa kojim bi trebali uci u prvenstvo. Nije bilo neposlusnih, nije bilo niti jednog incidenta. Tim koji startovao protiv Dinama bi trebao da nastupi protiv Kule.

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Re: Banetov kutak !!!

Post by Bane V. »

Papiga wrote:Bane i da li cemo zaigrati sa dvoicom u spicu ili ostajemo sa jednim?
Najverovatnije pocinjemo sa Purketom i Simketom iza a Tamasem i Aleksom na klupi. Pop se razboleo.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Banetov kutak !!!

Post by Booze Brothers »

Bata Sosa neka gleda finale Lige Sampona i neka se vidi sa menadzerom, sram ga bilo, a ti bata Bane i treba da zatvoris ovu sezonu na klupi.
'ajd pokazi sada ono sto svi hocemo da vidimo... Pojacaj napad i pomeri vezni red ka napred.... dosta nam je okolo naokolo igre... Daj bar da na poslednjoj tekmi uzivamo u igri, da bude posteno i borba za gol vise...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply