Banetov kutak !!!

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Momci, posle 331 dana/što je u našem fudbalu mnogo/ završava se i ova moja epizoda. Ovako je moralo biti, nije baš sve bilo čisto i nisam želeo da pravim smetnju bilo kome. Ponosan sam na ono što sam uradio u ovom periodu, moglo je i moralo bolje, ali kada je situacija u klubu klimava, ni rezultati ne mogu da biti bolji. Do kraja novembra prošle godine je sve išlo dobro, vrh tabele, bilo je odličnih partija, priključak sa vodećim, ali je tada ušla murija i sve je krenulo nizbrdo.
Zahvalio bih vam se na bezgraničnoj podršci, na samom terenu, na treninzima i putem net. komunikacije, koja mi je posebno bila draga.
Jebiga......

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Bane V. wrote:Momci, posle 331 dana/što je u našem fudbalu mnogo/ završava se i ova moja epizoda. Ovako je moralo biti, nije baš sve bilo èisto i nisam želeo da pravim smetnju bilo kome. Ponosan sam na ono što sam uradio u ovom periodu, moglo je i moralo bolje, ali kada je situacija u klubu klimava, ni rezultati ne mogu da biti bolji. Do kraja novembra prošle godine je sve išlo dobro, vrh tabele, bilo je odliènih partija, prikljuèak sa vodeæim, ali je tada ušla murija i sve je krenulo nizbrdo.
Zahvalio bih vam se na bezgraniènoj podršci, na samom terenu, na treninzima i putem net. komunikacije, koja mi je posebno bila draga.
Jebiga......
:-*:
Kakva ce sada tvoja pozicija biti u klubu?

Jel se ponovo vracas na asistenta ili?
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

BU Shid wrote:
Bane V. wrote:Momci, posle 331 dana/što je u našem fudbalu mnogo/ završava se i ova moja epizoda. Ovako je moralo biti, nije baš sve bilo čisto i nisam želeo da pravim smetnju bilo kome. Ponosan sam na ono što sam uradio u ovom periodu, moglo je i moralo bolje, ali kada je situacija u klubu klimava, ni rezultati ne mogu da biti bolji. Do kraja novembra prošle godine je sve išlo dobro, vrh tabele, bilo je odličnih partija, priključak sa vodećim, ali je tada ušla murija i sve je krenulo nizbrdo.
Zahvalio bih vam se na bezgraničnoj podršci, na samom terenu, na treninzima i putem net. komunikacije, koja mi je posebno bila draga.
Jebiga......
:-*:
Kakva ce sada tvoja pozicija biti u klubu?

Jel se ponovo vracas na asistenta ili?
Asistent, vise ne, glupo bi bilo, a posle ovogmperioda mogu reci da ni nemam kome, Tu sam u klubu, videcemo sta. Uvek ofkov i ofkovac

User avatar
hans sd
junior
junior
Posts: 124
Joined: Mon Nov 05, 2007 12:06 am
Location: smederevo

Post by hans sd »

bilo bi dobro da se nasa komunikacija nastavi bez obzira na tvoju dalju trenersku karijeru(nadam se uspesnu , pa da se na velika vrata vratis u ofku) Prenesi nam tvoje utiske sa UO , zasto je otpao Petkovic?
ole g karavaev

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

Jebiga :( , jel baš moralo?
Jel imaš nekih informacija da li su pričali sa Petkom?
Šta misliš o Lupku?
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

Bane nadam se da ces svracati na forum i dalje,puno srece u daljem trenerskom radu sa nadom i zeljom da ces se jednog dana vratiti u tvoj OFK....i doneti nam trofej koji zelis isto koliko i mi..........
31300

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Post by Y.B.F. »

plava_krv wrote:Bane nadam se da ces svracati na forum i dalje,puno srece u daljem trenerskom radu sa nadom i zeljom da ces se jednog dana vratiti u tvoj OFK....i doneti nam trofej koji zelis isto koliko i mi..........
slazem se sa svim sto je reko...sve najbolje u daljem radu pa se mozda i vratis nekad...
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

Borota
junior
junior
Posts: 80
Joined: Thu Dec 15, 2005 11:28 am
Location: Beograd

Post by Borota »

Neka te prati sreca dalje u poslu,i da se vratis u tvoj Ofk i napravis od njega mocnu ekipu.
Mi smo momci plave krvi,u tuci smo uvek prvi!

User avatar
kasha
gazda coffee shop-a
Posts: 102
Joined: Fri Nov 30, 2007 5:55 pm

Post by kasha »

kralj nad kraljem!!!!!!!!uvek uz tebe KASHA

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

OOO evo ga Bane nas dika i ponos :8)
Sta ti mislish Bane o sutrasnjoj tekmi...Ima li nekih novih vesti o tvojoj trenerskoj karijeri...
Pozdrav...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

e dobro je da si dosao...posto si bio na Javoru moras nam izneti svoje utiske...i o ekipi i o novom treneru...ocekujemo te redovno ovde... :!:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Booze Brothers wrote:e dobro je da si dosao...posto si bio na Javoru moras nam izneti svoje utiske...i o ekipi i o novom treneru...ocekujemo te redovno ovde... :!:
Javor je prošao i Javor smo prošli, nije bilo sjajno, i vi ste videli, ali je bitan samo prolaz.
Današnju tekmu moramo dobiti, i ne verujem da može biti gore nego u sredu. U poslednje vreme, Smederevce gazimo iz zezanja i nadam se da će tako i biti.
Novi šef...... trudi se jadnik, a mislio je da je ovde blagostanje, sadase čupa za kosu.
Neću nikoga da pljujem, a materijala ima.
Smeta mi što su naša deca u ove dve tekme bez mene posklanjana na klupu i tribine, a njihova mesta zauzimaju neki tamo....
Pozdrav svima

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

...da,da mnogi su mislili(neznalice) to je do trenera jedino je unija znala da je to sve trulo i da je moglo i gore biti da ti nisi cupao i moguce i nemoguce jer si bio i trener i navijac i sve...svrati uvek kod nas ovde,bice sigurno materijala da ti protumacis to iz strucnog ugla.........
31300

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

ajde Bane daj ti misljenje...iz strucnog ugla...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

Bane V.
sef struke
Posts: 111
Joined: Wed Oct 24, 2007 8:06 pm

Post by Bane V. »

Richard III wrote:ajde Bane daj ti misljenje...iz strucnog ugla...
Nema tu mnogo pametovanja i ne treba tu previše stručnosti.
Pričao sam, pričao o selekciji igrača, a najviše o onim kojima nije mesto kod nas. Pričao sam sebi u bradu, jer kvaliteti i ponašanje tih igrača na terenu i van njega je za svaku kritiku.
Teško mi padaju ovi rezultati, ali potvrdjuju mi da nisam ja niti jedini niti najvećai krivac za ovakvu situaciju. Treba nam vizija.

Post Reply