Beograd INFO

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Beograd INFO

Post by Billy Bright »

sutra, sutra, sutra...

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

danas zadnja tekma na pripremama u Budvi,protiv Mornara iz Bara....
..sutra se nas tim vraca u Bgd..........
....generalna proba pred nastavak prvenstva zakazana je za 14 februar,subota,protiv Srema iz Jakova
31300

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Beograd INFO

Post by Billy Bright »

1:0 Sindjijc 81.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

Dobojska priča u OFK Beogradu
Datum: 02.02.2009 20:50
Autor: N.N.

Čak četvorica naših igrača Petar Jelić, Branko Lazarević, Igor Mišan i Amer Osmanagić, i to svi iz regije Doboj, danas igraju za OFK Beograd.

"Poredeći fudbal u BiH i Srbiji, kvalitet je osjetnije na strani naših komšija. U Srbiji se kvalitetnije radi s mlađim snagama, a relevantni u FSS veliku pažnju posvećuju trenerskom kadru, što je u BiH slučaj tek odnedavno", kaže Jelić, nekada prvi strijelac Premijer lige BiH, u ovoj sezoni najbolji golgeter Lav kupa Srbije.

Branko Lazarević rođeni je Ozrenac, a sa devet godina preselio se u Novi Sad. Ovaj stoper nosio je dres Čelareva i Vojvodine, a nepune dvije godine je na "Karaburmi". Pošto nije dobio poziv iz BiH, nastupao je za mladu i olimpijsku selekciju Srbije. Amer Osmanagić uskoro će proslaviti 20. rođendan, a OFK Beograd mu je treći klub.

"Ponikao sam u redovima tuzlanske Slobode. Potom sam stasavao u Partizanovim mlađim selekcijama. Mogu reći da sam mnogo toga naučio od Slobodana Krčmarevića i Zvonka Varge. Svjestan sam da je u Humskoj jaka konkurencija. Ukazala mi se prilika da pređem na 'Karaburmu' i od ove sam zime u novom društvu. Ko zna, možda je presudilo i to što su Petar, Branko i Igor iz mog komšiluka", kazao je Osmanagić.

Devetnaestogodišnji Igor Mišan rođen je i prve fudbalske lekcije učio je u Bosanskom Brodu. Do 14. godine igrao je za Polet, a već petu godinu je u OFK Beogradu. Tvrdi kako smatra da će njegov sadašnji klub za dvije godine biti u vrhu šampionata Srbije.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

Billy Bright wrote:1:0 Sindjijc 81.
:salut: :salut:
OFK Beograd:Matek,Skopljak,Lazarevic,Stankovic,Rodic,Misan,Beljic,Nuhi,Osmanagic,Banda,Jevtic.Igrali su jos:Belic,Jolovic,Milic,Sindjic,Milenovic,Bratic,Adamovic,Milovac.

OFK Beograd je u poslednjoj utakmici na pripremama u Budvi pobedio crnogorskog drugoligasa iz Bara.Jedini gol postigao je Uros Sindjic,posle guzve u petercu glavom je poslao loptu u mrezu.
Mihailo Ivanovic mnogo je promesao tim.U prvom poluvremenu rezervisti su odigrali jos jednu prosecnu partiju,pa je mec prelomljen tek u nastavku ulaskom nekolicine iskusnijih.
31300

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

Marjanovic oteran iz Budve

Rodoljub Marjanovic nije docekao poslednji dan priprema OFK Beograda u Budvi.Mladi centarfor juce je napustio bazu plavo-belih I vratio se u Srbiju.
Marjanovic je udaljen sa priprema zbog nediscipline.Nezadovoljan sto nije igrao protiv Mogrena trazio je objasnjenje,a nije uvazio Ivanovicevu opasku da je na svakoj prethonoj utakmici nekood napadaca ostajao na klupi ceo mec.
Marjanovic je odbio da vecera sa ekipom,sto mu je obezbedilo avio-kartu za Beograd.
-Zbog izvanrednog ponasanja svih igraca,necu da dozvolim da Marjanovicev potez preraste u slucaj koji ce obeleziti pripreme.Marjanovic ce biti kaznjen,a odaljem status odlucicemo u Beogradu-rekao je Mihailo Ivanovic ,trener Romanticara.

buljavi je izgleda resio da nas ostavi bez napadaca..ode Andrija,sad ce i ovaj sigurno otici ili biti sklonjen,sve polaze u Jevtica i Milica.....ne racuna ako se neko od njih povredi,ko ce tad igrati u napadu......mozda Banda ------*-----*-
31300

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Beograd INFO

Post by voja 10 »

Kao što rekoh, ja sam uvek spreman da uskočim... :bounce:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Beograd INFO

Post by ofkovac »

marjanovic apsolutno nista nije pokazao, tradicionalno smo umeli da pogodimo sa napadacima ali u poslednje vreme katastrofa, ovaj dal je upao u neku depresiju, dal je nesto privatno ne znam ali stojic ga sigurno nije dao za dz, sad ga ivanovic kikuje iz kluba i on u nekom drugom klubu pocne da reseta :?

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Re: Beograd INFO

Post by BF Karaburma »

U danasnjem zurnalu text: OFK kao Liverpul...Miki prepisao sistem od Beniteza,a u narednom periodu necemo igrati 4-4-2.Nova formacija u napadu je 4-3-3, a kad se branimo 4-5-1. Bratic i Jolovic stoperi, Jeftic centralni napadac,Milic desno,Milovac levo :shock: .Koliko sam ja shvatio to su manje vise sigurni starteri za rad i pocetak sezone

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Tar-Andukal »

neka vrati Scepovica za 4-3-3! nije ni pokusao s njim da igra! :x
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Beograd INFO

Post by ofkovac »

jel moze neko da proveri da li cemo pustiti bsk iz borce da igra kao domacin na nasem stadionu ako udju u prvu ligu?

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

nece oni valjda da udju...svake godine su prodavali mesto...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Beograd INFO

Post by ofkovac »

ma do sada su prodavali, posle prvog dela dele prvo mesto sa smederevom, a ako dodje do prosirenja prve lige sa 12 na 16 morace bas da se potrude da ne budu u prvih 5

ivan gavrilovic je radio novu himnu bska-a iz borce
http://www.borca.org/vesti/index.php?op ... &Itemid=50

smehoteka ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

tooooooo totalni pank....mada izdao je Uniju...odricem se slike sa njim sa puta u Krusevac... :D
ma ako ne uspeju da prodaju samo ce reci necemo da ucestvujemo i kraj...to su vec rekli i Apatinci i Celarevci...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

ofkovac wrote:jel moze neko da proveri da li cemo pustiti bsk iz borce da igra kao domacin na nasem stadionu ako udju u prvu ligu?
Borca igra u Valjevu ako udje u Super ligu,a ne stigne da sagradi stadion do tada.
..info 100% pouzdana......jedan od gazdi BSK Borce je poreklom Valjevac.....otuda i ideja da se igra tamo.........
..a to da ce igrati kod nas je sigurno provukao neki novinarcic zeljan senzacije,vodeci se glupom logikom da smo im mi u komsiluku pa kao logicno i da igraju na nasem stadionu......gluposti.......
31300

Post Reply