Beograd INFO

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

pa za njega smo dobili 800 soma a 300 000 smo dali...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Beograd INFO

Post by NOZDRVA »

ko nam je dao 800 ?
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

ma cuces vec od ovih sto zovu na sudjenja...vidis da ide redom...a svi ostali fer poslovali...sve sam olos...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

Danas je generalna proba sa trenutno vodecim iz CG shampionata Mogrenom...vec smo igrali jednom protiv njih i bilo je 0-0...kazu da sastav koji pocne ovu tekmu je i verovatni sastav za rad...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

sta uradismo u BudvU...zanima me sastav...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

Mogren-OFK Beograd 0-1(0-0)
Strelac:Jelic u 90.minutu(iz penala)

OFK Beograd:Saranov(Matek),Skopljak,Stankovic(Osmanagic),Lazarevic,Jolovic,Adamovic(Banda),Sindjic(Nuhi),Milovac(Misan),Ignjovski(Milenovic),Jevtic(Jelic),Milic(Beljic).
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

uh...sastav mi se ne svidja...ko je plejmejker...ko tu moze da stane na loptu i da prebaci npr. na drugu stranu...gde je taj Bratic,sigurno je povredjen ili tako nesto...a jebo ih skopljak,cenim da cemo zbog njega primati dosta golova...
elem rezultati na pripremama su odlicni tako da nemam prava nista da zameram...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Familijarac
junior
junior
Posts: 211
Joined: Wed Dec 24, 2008 1:57 pm

Re: Beograd INFO

Post by Familijarac »

zar nebi trebao da osmanagic bude plej? i sta rade sa ovim milovcem jadnim seljakaju ga non stop,cas desni bek,pa zadnji vezni.sta je sad krilo??? ali ako budu bili rezultati kao na pripremama onda do jaja!
jos smo tu! B.F.

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Beograd INFO

Post by NOZDRVA »

ma owe pripreme su go kurac igramo sa smesnim lokalnim ekipama
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
the avetinje
junior
junior
Posts: 131
Joined: Sat Feb 02, 2008 2:05 am
Location: Podgorica

Re: Beograd INFO

Post by the avetinje »

Nisam znao đe ću pa evo ga tu

http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=296739

koja smijurija od policije
PODGORICA PODGORICANIMA

User avatar
Rambo
junior
junior
Posts: 142
Joined: Mon Oct 16, 2006 9:09 pm

Re: Beograd INFO

Post by Rambo »

nije to los rezultat,mogren je valjda trenutno prvi u cg?jelic sa penala hehe :D

User avatar
the avetinje
junior
junior
Posts: 131
Joined: Sat Feb 02, 2008 2:05 am
Location: Podgorica

Re: Beograd INFO

Post by the avetinje »

Što je najbolje viđen je i u PG đe lagano šeta!
PODGORICA PODGORICANIMA

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

Bratic je imao malu povredu ledja i odmorio je...da se ne rizikuje sad pred start prvenstva.......mislim da ove ekipe uopste nisu smesne,vec prave provere,protiv takvih igramo i u prvenstvu...slicnog,istog ili cak i goreg kvaliteta...........Osmanagic je verovatno i igrao pleja......ova startna formacija je tacno ko je gde igrao na pozicijama,a ove izmene sto je recimo Osmanagic zamenio Stankovica,ne znaci da je bio na njegovom mestu...verovatno se tada menja takticka postavka igre,raspored igraca i neke druge kombinacije se uigravaju.... :wink: ..mislim da me razumes sta sam pokusao da objasnim...... :wink:
31300

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Beograd INFO

Post by Garfield »

Ivanovic zna devetoricu


OFK Beograd se konacno vratio iz Budve.Posle 27 dana priprema na crnogorskom primorju,Romanticari su od juce ponovo na Staroj Karaburmi I cekaju mec sa Radom u prvom kolu nastavka prvenstva.
Plavo-beli su dvaput putovali u Budvu.Prema planu priprema,otputovali su u Crnu Goru 25.januara I ostali do 0.februara.Po povratku u Beograd zatekao ih je sneg,pa su se brze-bolje spakovali I opet otputovali na Jadran.Drugi boravak potrajao je od 13.februara do juce.
-Odlazak u Budvu,posebno drugi,bio je odlican izbor-kaze Mihailo Ivanovic,sef strucnog staba OFK Beograda.-Imali smo dobre uslove za rad,igrali smo protiv protivnika po nasoj meri,nijedan igrac nije odsustvovao zbog povrede.Covek sam koji jikad nije u potpunosti zadovoljan,ali mogu da kazem das mo imali dobre pripreme.
OFK Beograd je tokom zimskogprelaznog roka promenio skoro polovinu ekipe I zato je trener Ivanovic pripreme posvetio formiranju nove ekipe.Sedmicu uoci nastavka prvenstva,sef struke Romanticara kaze da posao nije u potpunosti okoncan.
-Tim je skoro u celini poznat ali pred utakmicu sa Radom u dilemi sam ko bi mogao da zaigra na dve pozicije.Narednih sedam dana na treninzima cu videti ko je bolje resenje.Smatrao bi da pripreme nisu uspele da imam vise nedoumica.Sa jasnom slikom za devetoricu igraca mogu da kazem da je tim prakticno formiran.Toliko je igraca za tim obicno poznato I tokom prvenstva,kad se nagomilaju kartoni I povrede.
Ivanovic kategoricno odbija razgovor o ucinku pojedinaca tokom pripremnog perioda.U prvi plan stavlja samo ekipu.
-Promenili smo formaciju,a to je uslovilo I nacin igre.Na nekim utakmicama uspeli smo da uradimo sve sto je dogovoreno,dok smo na drugim imali problema.Iako prijateljske utakmice ne mogu da se porede sa prvenstvenim,ocekujem slicne amplitude forme I u sampionatu.Na dobrom smo putu,medjutim,potrebno je jos puno rada da bi smo sve doveli na svoje mesto.
U prvom kolu proleca OFK Beograd je domacin Radu.Romannticari racunaju d ace ih pobeda udaljiti od briga o opstanku u eliti.
-Nismo usmereni samo na jednu utakmicu,ali smatram da nam mnogo toga zavisi od utakmice sa Radom.Jesen smo zavrsili sa 4 uzastopna poraza I moramo pre svega da prekinemo taj neprijatan niz.Osvajanje 3 boda moze da nas podigne na tabeli.Posle ide serija utakmica sa Vojvodinom,Zvezdom I Javorom,sa ekipama iz vrha,a u tim mecevima ne mozemo da kalkulisemo sa osvajanjem bodova.Zato sve karte bacamo na mec sa Radom-kaze Mihailo Ivanovic.
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Beograd INFO

Post by Booze Brothers »

Miladinovic nije prosao,Todor je i dalje licenciran za nas...Rodja je poceo da trenira sa prvim timom a u CG se ponasao "odlicno"...nije dolazio na treninge ni na zajednicke vecere...
Pocuca i Stojnic kazu da smo odlicno fizicki pripremljeni i da svi gaze jedan za drugog...pitanje pleja je meni najvaznije a oni kazu da to realno sada nemamo i da Osmanagi treba vremena da to bude to...i kazu da ce Ignjoski imati prednost u odnosu na njega...

-----------------------------Saranov

Skopljak--------Bratic--------Jolovic--------Milenovic(Stankovic,Lazarevic)

Ignjoski----------Adamovic------------Milovac-----------Sindjic

------------------------Jeftic----------Milic
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply