Srpski fudbal

Sve o klubu...i fudbalu uopšte...
User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Srpski fudbal

Post by Billy Bright »

A "Kalcopoli" u srpskom fudbalu?

Ma jebem ja mater vama svima postenima! Od Subotice do Ivanjice!

Duvajte ga, olosi!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Usamljeni hashishar »

Ha, ha, ha...usrali se pri pomisli da ce neko stvarno da pokrene neke akcije i i strage u fudbalu pa onda aj bolje da se mirimo... :)

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

dogovorile se guzonje....samo svako sebi pravi sto bolju poziciju za mahinacije, a navijaci topovsko meso...fuj...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Srpski fudbal

Post by Garfield »

FSS: Nova sezone JSL počinje 13. avgusta

http://www.mondo.rs/s207118/Sport/Fudba ... gusta.html
31300

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Srpski fudbal

Post by ofkovac »

http://www.mondo.rs/s207131/Sport/Fudba ... ezone.html

Slobodan Veselinović dobio je najblažu predviđenu sankciju ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Srpski fudbal

Post by poplaveliorgan »

Sezona za nama:
Ja bih sezonu za nama okarakterisao kao neuspesnu!A zasto?
Prvo,mislim da Ofk Beograd nesme sebi da dozvoli da bude 7.
Drugo,Djurdjevic je imao mnogo prostora mnogo slobode mnogo pohvala od strane novinara,navijaca...i sta je uradio?
Nije cak problem i da se gubi ajde da ''progutamo'' poziciji na tabeli ali covek jednostavnim fudbalskim zargonom nije imao PREPOZNATLJIVU IGRU.
Previse taktiziranja,filozofije fudbala iz uzbenika i knjiga(puno reci i obecanja a malo konkretno uradjenog) na terenu mnogo oscilacija pogresnih akcija,doddavanja neefikasnosti i sporosti.Nije tu primecena zanatska ruka trenera vec jedan ''pokusaj modernog fudbala iz knjiga''Godinama smo imali strelce lige sada smo se pretvorili u neki tim koji igra tvrdo i zatvoreno ala Rad i Hajduk iz Kule iz proteklih sezona.Malo je tu bilo romantike i prodora sa krila sto publika na Karaburmi najvise voli.Malo je tu bilo golova a malo i publike sto je dokaz kvaliteta.Jeste bilo pojedinaca koji su se trudili i istakli ali mislim da je suvise neozbiljno i rano praviti ankete i hvaliti te klince koji nisu nista uradili za OFK(jos ce i da odu)tako da n e bih o pojedincima.Pohvalio bih golmana i to je dosta pozitivno za nas.Mislim da Djurdjevic nije glavni krivac za sve ovo on se covek verovatno trudio koliko je mnogo ali nazalost to vise nije opravdanjae u modernom sportu.Upravu nebih komentarisoa kao i stanje u nasoj ligi(to se zna).E sad bilo je tu i pozitivnih stvari nije sve tako crno.Dosta mladih igraca koji obecavaju bilo je tu i par dobrih utakmica.Bolji dresovi nego ranije .Ocekujem da sledece godine uradimo vise vratimo se u prve 4 ekipe dovedemo boljeg trenera ili zamenimo uravu.Nismo bilo ove godine tim koji je bio ostecen koji je jurio pobede koji se pozitivno bunio imao glad i bunt u sebi vec smo igrali kao sto trener rece pred ovo poslednje kolo OPUSTENo....OFK BEOGRAD nikad nesme da bude opusten....

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by BU Shid »

Ima tu dosta istine ALI! Sa kojim igracima Djurdjevic da igra? Ne mozes njega tako oterati...imao je on svojih kikseva, ali mislim da je dobar trener bez obzira na par taktickih propusta... Igraci su losi, realno, klinci vise nisu kao sto su nekad bili, nekad su kidali za grb, sad? Sad ih boli levo jaje, gledaju da zapale preko odma, ako moze i sa 16 godina, i u neku ruku ih i razumem... Jbg, tako je vreme doslo, privatizacija i to je to... Da li cemo i tada kukati, videcemo...
Ja sam zadovoljan sa ovom sezonom, kako sam mislio da ce biti, dobro je... Ostaje nada da ce sledeci prelazni rok biti malo bolji od prethodnih... Najvise mi je zao sto klub za najbolje igrace nece dobiti ni dinara!!!
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Srpski fudbal

Post by NekoIzMase »

JA mislim da za Saranceta dobijamo neki dinar zato sto ima 23 godine, neku kompenzaciju koju odredjuje neka arbitrazna komisija... siguran sam da su Buza ili Billy bolje upuceni.

Sezona je bila solidna, nikad nismo igrali dobru sezonu nakon ucesca u nekom evropskom takmicenju, ali plasim se za narednu da budem iskren.

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by BU Shid »

Daj Boze, al cisto sumnjam... No, videcemo, sto kazes ima bolje upucenih, pa ce nam objasniti...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

ne znam za to...raspitacu se, ali iskreno nisam cuo za takvo nesto... Ne znam kako se vodi Sarance, koji mu je izvorni klub...on je kod nas sa 15 godina dosao...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Srpski fudbal

Post by Billy Bright »

Bato, majstore, vodi nas do titule, ali tek posle sest meseci...

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... sve-strane

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Srpski fudbal

Post by Billy Bright »

Temišvar hoće u ligu sa Zvezdom i Partizanom!?

http://www.smedia.co.rs/sport/vest/4744 ... zanom.html

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Srpski fudbal

Post by poplaveliorgan »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=517158

Srasno:Srce mu je crno i belo...pu gade!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Srpski fudbal

Post by Garfield »

Predsednik Zajednice Super lige Branimir Babarogić zakazao je izvršni odbor za četvrtak 16.jun!!!
Pored prijema novih superligaša u elitu, na sednici će biti reči i o aktuelnim problemima, izmenama propisa,finnansijama,sezoni koja pocinje 13.avgusta...
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Srpski fudbal

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply