MMA,K-1,Boks

svakakve priče...
User avatar
Eichman
novajlija
novajlija
Posts: 21
Joined: Wed Nov 12, 2008 10:31 pm
Location: bgd centar

Re: MMA,K-1,Boks

Post by Eichman »

badr hari je trenutno vrh k-1 boraca inace moj omiljeni...kako je lepo izgemblao onog pedera remija pred kraj finalnog meca steta sto je malo otrgo kontroli :D zanima me dal ce biti neki mec badr hari - mirko f. to bi mi bilo strahovito interesantno...
pacijenti vfc 2005

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: MMA,K-1,Boks

Post by voja 10 »

Pacquiao vs Hatton 2 maja
HBO-ov 24/7 dokumentarac prvi od 4 dela, drugi je na programu sutra
http://www.youtube.com/watch?v=PdH-Ot87rsE
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Re: MMA,K-1,Boks

Post by Zbidelj »

Eichman wrote:badr hari je trenutno vrh k-1 boraca inace moj omiljeni...kako je lepo izgemblao onog pedera remija pred kraj finalnog meca steta sto je malo otrgo kontroli :D zanima me dal ce biti neki mec badr hari - mirko f. to bi mi bilo strahovito interesantno...
Hm, mislim da ne bi bilo interesantno, i mislim da bi se mec zavrsio za minut-dva...Harijev stand-up je trenutno na mnoooogo visem nivou nego Mirkov. Da je borba bila pre 8-9 godina,Mirko bi mogao da izadje kao pobednik,cak i da je bila pre3-4, ne bih brinuo. Ovako,gledali bi tezak KO... Cinjenica je da je Hari trenutno najbolji K-1 borac,sto ce ove godine verujem i pokazati,samo da se sredi u glavi malo....
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Eichman
novajlija
novajlija
Posts: 21
Joined: Wed Nov 12, 2008 10:31 pm
Location: bgd centar

Re: MMA,K-1,Boks

Post by Eichman »

nemora da znaci brate ipak je uja zajeban lik a ako se vraca u k1 sigurno je u formi a i on je u tom valjda vrhu pa bi bio moguc susret...brate ma bilo bi tu gusto... hari-silt jer to sad nesto uskoro bilo il ce uskoro biti ti si ovde upucen jbg
pacijenti vfc 2005

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Re: MMA,K-1,Boks

Post by Zbidelj »

Eichman wrote:nemora da znaci brate ipak je uja zajeban lik a ako se vraca u k1 sigurno je u formi a i on je u tom valjda vrhu pa bi bio moguc susret...brate ma bilo bi tu gusto... hari-silt jer to sad nesto uskoro bilo il ce uskoro biti ti si ovde upucen jbg
Za Shilta i Harija ne znam,bilo je nesto planirano mislim za Jokohamu 29. marta,ali je Hari odustao zbog povrede. Mislim da je tako bilo,nisam siguran...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Re: MMA,K-1,Boks

Post by zmajevi karaburma »

Bio sam juce u Kragujevcu na MMA drugar se peglao. Organizovali su Crveni Djavoli turnir, navodno neki njihov se peglao protiv mog ortaka, neki rom boxer koji vece pre toga nije izasao na merenje pa mozete misliti kakva je bila organizacija :shaking2:
Inace pre svake borbe je isla pesma BRC Karaburma :cheers:
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Re: MMA,K-1,Boks

Post by Zbidelj »

Otvoreni Izazov Kragujevca - "Red Devils Ring"



Pred napola ispunjenom "Halom Jezero" sinoć je u Kragujevcu održan MMA turnir "Red Devils Ring". Valja istaknuti da su turniru prisustvovali čelnici M-1 Europe, kao i najbolji srpski MMA borac Miodrag Petković Pele.

Uz odličnu tehničku organizaciju turnir je obilovao atraktivnim potezima i mečevima. Nastupila su i dva hrvatska borca, Ivan Brguljan i Dražen Forgač, no nažalost obojica su poraženi.

REZULTATI:

1. Jovan Vasović vs Milovan Đeković (3R TKO - ground n pound)
2. Miljan Jakšić vs Nemanja Milošević (1R gušenje s leđa)
3. Dušan Džakić vs Aleksandar Vicković (1R TKO)
4. Saša Mitrović vs Marko Nikšić (1R TKO - soccer kick)
5. Dragoljub Joksović vs Stevan Tuović (2R TKO)

6. Saša Lazić vs Dražen Forgač
Forgač uspostavlja dominaciju nad znatno iskusnijim i težim Lazićem, u stand-upu pogađa kickovima, zatim ga ruši gdje vrlo dobro radi ground and pound, no pri kraju runde Lazić ga pogađa serijom krošea i ostvaruje pobjedu.
7. Aleksandar Radosavljević vs Ivan Brguljan
U glavnom meču večeri sastali su se Radosavljević i naš Ivan Brguljan. Radosavljević judo bacanjem prenosi borbu u parter a zatim pokušava giljotinu, ali Ivan se brani i uspijeva izvući. Sudac ih vraća na noge no Radosavljević opet plasira
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Re: MMA,K-1,Boks

Post by Electric Blue »

Iskreno se nadam da ce se jednog dana vecina meceva u ovim disciplinama zavrsavati na sledeci nacin:

ImageImageImageImage

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Re: MMA,K-1,Boks

Post by Zbidelj »

Šokantno svjedočansto bjeloruskog "Pitbulla": Nakon dva poraza igrao sam ruski rulet
Image
ČOVJEK kojeg se posljednjih godina smatralo jednim od najboljih MMA teškaša svijeta, Bjelorus Andrei Arlovski, iza sebe ima dva teška poraza i dva brutalna nokauta. Prvo ga je u Afflictionovom ringu uspavao Fedor Emelianenko, a ništa bolje nije prošao niti protiv Bretta Rogersa u Strikeforceovom kavezu.

Bjelorus je u šokantnom svjedočanstvu priznao da je nakon drugog poraza bio u tako teškom psihičkom stanju da se odlučio na igranje ruskog ruleta.

"Prvi put sam ruski rulet zaigrao kada sam imao 16, a drugi put sada sa 30. To napravim kada mi nije apsolutno do ničega", rekao je Arlovski za Fighters.com.

"Razgovarao sam sa svećenikom"

Teška kriza natjerala ga je da se vrati u rodnu Bjelorusiju...

"Razgovarao sam sa svećenikom, pročitao mi je pjesmu", otkrio je borac dodavši da je mnogo vremena proveo i sa psihologom ruske hrvačke olimpijske momčadi.

"Plakao sam poslije obje borbe, prvo nakon Fedora, a onda i nakon Rogersa. Možda vas to iznenadi, no plakao sam i tijekom svoje posljednje veze", dodao je Arlovski misleći na romantičnu vezu sa Playboyevim modelom Patricijom Mikulom.

Bjelorus u ovom trenutku nije siguran što želi u nastavku karijere. Već je prije najavio kako bi se želio malo više posvetiti profesionalnom boksu, no svjestan je da je on prije svega MMA borac. U posljednje vrijeme trenirao je s boksačkom legendom Freddijem Roachom.

"Ne želim više eksperimentirati s Roachom kada su u pitanju MMA borbe. S njim ću raditi samo kada ću boksati. Ja sam prije svega MMA borac. U ovom trenutku ne želim ništa prejudicirati. Imam menadžera koji se brine za moju karijeru.", zaključio je Arlovski.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

Post Reply