MMA,K-1,Boks

svakakve priče...
User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Cro-Cop: MAsturbiram li to je ipak malo preosobno pitanje :shock: :lol:

http://www.index.hr/sport/clanak/cro-co ... 82094.aspx
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Cro Cop protiv moćnog LeBannera 16. lipnja u Saitami

MIRKO Filipović će se u svojoj drugoj borbi pod zastavom Dreama suočiti sa Francuzom Jerome LeBannerom 16. lipnja u tokijskoj Saitami, doznaje Cro Copov službeni blog.

Ovo će Filipović biti druga borba protiv moćnog francuskog udarača i jednog od najpoznatijih K-1 boraca. Prva borba, a ujedno i Filipovićev debi na velikoj sceni, dogodila se 3.listopada 1996. na K-1 Grand Prixu. Mirko je pobijedio odlukom sudaca nakon 5 rundi, a tijekom borbe sudac je u nekoliko navrata odbrojavao francuskom majstoru.

Le Banner je kud i kamo neiskusniji po mješovitim pravilima gdje je do sada odradio samo 5 borbi (3 pobjede, po jedan poraz i neodlučen susret). Posljednji put borio se prije više od dvije godine na K-1 Hero's eventu kada je nokautirao Jummyja Ambriza. Svoju posljednju borbu po K-1 pravilima imao je u Finalu Grand Prixa 2007. godine gdje je poražen od Nizozemca Semmyja Schilta.

Mirko je nedavno kratko prokomentirao moguću borbu protiv starog znanca LeBannera riječima : "Uh to bi bila odlična borba, zar ne?"
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

http://www.youtube.com/watch?v=qZ-ZOmKfV1o&NR=1

Butterbean highlight,lik ima 180 kg....
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

ImageImage
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Fabricio Werdum nogiran iz UFC-a

BIVŠI sparing partner Mirka Filipovića, a danas jedan od najboljih teškaša mješovitih borilačkih sportova, Fabricio Werdum, dobio je nogu u američkom UFC-u.

Nakon što je iznenađujuće nokautiran u nedavnoj borbi s debitantom u oktogonu Juniorom dos Santosom, čelnici organizacije odlučili su mu smanjiti primanja što se razumljivo nije svidjelo Brazilcu. Pregovori nisu urodili plodom i Werdum je morao potražiti novi angažman. Navodno su za njegove usluge zainteresirane neke japanske i neke američke organizacije.

Ovakav rasplete veliko je razočarenje za jednog od najboljih grapplera svijeta jer je do prije nekoliko dana slovio kao glavni pretendent za naslov u teškaškoj diviziji. Pobjede protiv Gabriela Gonzage i Brandona Vere trebale su mu osigurati borbu za naslov, a brutalan nokaut koji mu je podario dos Santos potpuno mu je unazadio karijeru.
:roll:
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Lesnar nokautirao Couturea i uzeo UFC-ov teškaški pojas :shock:

BROCK LESNAR novi je UFC-ov prvak u teškoj kategoriji. U borbi koja je najavljivana kao jedna od najatraktivnijih u povijesti, bivši hrvački NCAA prvak sinoć je u lasvegaškoj MGM Areni sredinom druge runde nokautirao vjerojatno najlegendarnijeg američkog borca Randyja Couturea i uzeo mu teškaški pojas.

Ovo je 31-godišnjem Lesnaru bila tek četvrta borba po pravilima mješovitog stila, a nakon što je početkom 2007. započeo svoju karijeru pobijedivši Koreanca Min Soo Kima, brzo je prizemljen u okršaju protiv Franka Mira. No, kada je u rujnu odlukom sudaca svladao Heatha Herringa, čelnici UFC-a odlučili su mu dati priliku za naslov. U isto vrijeme se The Natural pomirio s UFC-om nakon godinu dana sudskog spora koji je presuđen u njegovu korist. Sve je bilo spremno za spektakl, a Lesnar je trebao biti predjelo za "sudar stoljeća" protiv Rusa Fedora Emelianenka.

No, Lesnar je od samog početka sinoćnje borbe ostavljao bolji dojam ne dopuštajući Coutureu da mu ozbiljnije priprijeti. Sredinom druge runde najprije je laktom dobro pogodio Couturea, da bi konačan kraj došao nakon sjajnoj krošea koji je odsjeo na pravo mjesto. Posao je dovršio nizom udaraca na parteru i sudac nije imao izbora nego prekinuti borbu.

"Ne mogu vjerovati, jednostavno ne mogu vjerovati da sam novi prvak", rekao je nakon borbe Lesnar, dok Couture nije djelovao tako razočarano.

"Osjećao sam se dobro. On je samo velik momak koji me zahvatio neugodnim udarcem."
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Post by Ofkas_Familija »

I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Post by Ofkas_Familija »

I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Pazi,da je snazan,jeste,preterano,i zaista je brz,i na nogama i na zemlji,ali,ne svidja mi se,jos nije naleteo na pravog,a Rendiju nije bio dan.Lik jos nije primio udarac od nekog udaraca,videcemo....Uostalom nije prvi koji je se tako brzo uzdigao,pa zatim istom brzinom propao...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Post by Ofkas_Familija »

http://www.youtube.com/watch?v=FjVvhDwFnJk
sjajna emisija,imaju svi delovi na you tube,vredi videti......I KO JE NAJACI :8)
I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Cro Cop pokosio gorostasnog Korejca

MIRKO FILIPOVIĆ uspio je pobijediti gorostasnog Korejca Hong Man Choija. Iako to nije bila atraktivna borba, Cro Cop je ostvario ono po što je i došao u posljednjoj ugovornoj borbi za Dream - a to je pobjeda. Nakon puno taktiziranja i izbjegavanja direktne borbe (što je i najavio) jedan snažan low kick sjeo je na unutarnju stranu Choijevog koljena i Korejac je bio prisiljen predati borbu.

> "Ovo je presudna borba za Cro Copa, poraz bi mogao biti katastrofalan"

"Nadam se da ste uživali u borbi, iako ovo nije bilo najatraktivniji meč. Kada se borite protiv ovakvog borca morate učiniti ono što sam ja učinio, a to je taktiziranje i pametna borba", prve su Mirkove riječi nakon borbe.

Filipović je najavio i odlazak na operacijski zahvat koji će obaviti već prekosutra, ali i povratak u Japan što znači da će najvjerojatnije produžiti ugovor s japanskim Dreamom.

"Veselim se povratku u Japan, no to će se dogoditi tek za šest mjeseci, jer već prekosutra idem na operaciju ligamenata. To sam trebao učiniti već prije, međutim odlučio sam se boriti i prolongirati operacijski zahvat. Obavit ću rekonstrukciju koljena, a povratak treninzima očekujem tek za tri ili najkasnije četiri mjeseca."

Borba gotovo identična onoj protiv Sappa

Cro Cop iz Japana odlazi praktički neokrznut, jer mu Choi nije uspio zadati niti jedan pravi udarac. Mnogi će reći da Mirko opet nije pokazao svoju karakterističnu atraktivnost i moć, međutim protiv borca ovakvih gabarita obično samo taktika i oprez donose pobjedu. Borba je neodoljivo podsjećala na onu protiv Boba Sappa kada je Cro Cop nakon sličnog taktiziranja plasirao kombinaciju middle kicka i direkta koji su, kao i danas Choija, prisilili Sappa da preda borbu.

Overeem deklasirao Harija, Schilt ugušio Mooa

Od ostalih borbi koje su se danas održale na Dreamovom K-1 Dynamite turniru svakako treba izdvojiti onu Nizozemca Alistaira Overeema i Badra Harija po K-1 pravilima. Iako je Hari, trenutačno jedan od najboljih boraca u K-1, slovio kao favorit uoči početka, pretposljednji protivnik Cro Copa pokazao je životnu formu. Nizozemac je od samog početka nametnuo svoj ritam pa se Marokanac u nekoliko navrata našao u vrlo teškoj situaciji. Sredinom prve runde plasirao je odličnu kombinaciju udarca koljenom i lijevog krošea nakon koje je sudac prvi puta brojao Hariju. Odmah poslije nastavka Overeem je plasirao još jedan snažan direkt nakon kojega je sudac prekinuo borbu.

Neobično je završio i okršaj dva K-1 veterana, Semmyja Schilta i Mighty Mooa, koji su se borili po MMA pravilima. Moo je već u drugoj minuti uspio borbu preseliti na parter i dominirati sve do trenutka kada ga je Nizozemac uspio uhvatiti u zahvat trokutom i prisiliti na predaju.

:8)
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
ChiliBG
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Sun Oct 26, 2008 9:34 pm
Location: Bg011
Contact:

Re: MMA,K-1,Boks

Post by ChiliBG »

Jel mali Dzoni Stevanovic treba da boksuje sada, pri kraju marta, Zbidelj znas nesto ?

Kakvi smo LeBanneri :P
Image

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: MMA,K-1,Boks

Post by voja 10 »

28.3. pinki. i on i burazer
Stefan bosuje sa Ishmael Takudzwa Kuchochom (10-0-0) iz Zimbabvea za junior IBF titulu.
A Džoni 8 rundi sa njegovim ortakom Livingstone Kachigwadom 6-1-0
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
ChiliBG
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Sun Oct 26, 2008 9:34 pm
Location: Bg011
Contact:

Re: MMA,K-1,Boks

Post by ChiliBG »

Екстра, могли би да организујемо навијање неко :king:
Image

User avatar
ChiliBG
novajlija
novajlija
Posts: 32
Joined: Sun Oct 26, 2008 9:34 pm
Location: Bg011
Contact:

Re: MMA,K-1,Boks

Post by ChiliBG »

Dzoni radi u obezbedjenju u diskoteci V.I.P
Slikali se :8) :rambo:
Image

Post Reply