MMA,K-1,Boks

svakakve priče...
User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

To ga je pitao ovaj baja koji je pravio dokumentarac,da li bi ga iznabadao kad bi se nasli u ringu, na sta je Mirko rekao sta je rekao.Ipak je smesno,razlika je 20 cm bvisine i 30 kila...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Costillone
junior
junior
Posts: 144
Joined: Tue May 30, 2006 6:31 pm

Post by Costillone »

Zbidelj wrote:To ga je pitao ovaj baja koji je pravio dokumentarac,da li bi ga iznabadao kad bi se nasli u ringu, na sta je Mirko rekao sta je rekao.Ipak je smesno,razlika je 20 cm bvisine i 30 kila...
brate svi znamo da je van damme tata :8)
zna se ko je ko ipak :D

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Image

Ovaj maleni je pobedio :lol:
Inace,ovaj cupavi ima 218 cm i 175 kg ...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Silva sredio Hendersona, Herring pobijedio Konga

Fenomenalni Brazilac Anderson Silva sinoć je još jednom potvrdio epitet ponajboljeg svjetskog MMA borca. Uvjerljivo deklasiravši veterana Dana Hendersona gušenjem u 2. rundi Silva je obranio UFC pojas u srednjoj kategoriji, pridodavši mu i onaj PRIDE prvaka koji je do jučer bio u Hendersonovu vlasništvu.

Bivši PRIDE teškaš Heath Herring pobijedio je posljednjeg Cro Copovog protivnika Cheicka Konga podijeljenom sudačkom odlukom. Kickboksač Kongo izabrao je za njega čudnu taktiku, borbu u parteru te je svaku priliku koristio za rušenje Amerikanca. To mu se na kraju obilo u glavu. Iako nijedan borac nije puno pokazao na tlu, Herring je ostavio za trunku bolji dojam i to mu je bilo dovoljno za pobjedu.

Herring je ovom pobjedom postao prvi izazivač za UFC titulu u teškoj kategoriji, koju drži njegov stari znanac Minotauro Nogueira .

Valja izdvojiti i posebno priznanje koje je uručeno legendarnom Marku Colemanu , primanje u UFC Hall of Fame . No Coleman je daleko od mirovine: sinoć je najavio povratak u UFC, a prvi protivnik je Brock Lesnar ! Borba bi se trebala održati ovog ljeta.

Rezultati:

. Anderson Silva - Dan Henderson (2R 4:52 gušenje)
. Heath Herring - Cheick Kongo (2-1)
. Chris Leben - Alessio Sakara (1R 3:16 TKO)
. Yushin Okami - Evan Tanner (2R 3:00 KO)
. Jon Fitch - Chris Wilson (3-0)
. Andrei Arlovski - Jake OBrien (2R 4:17 TKO)
. Luigi Fioravanti - Luke Cummo (3-0)
. Josh Koscheck - Dustin Hazelett (2R 1:24 TKO)
. Diego Sanchez - David Bielkheden (1R 4:23 TKO)
. Jorge Gurgel - John Halverson (3-0)

Image

Ludi brazilac...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Mirko Filipović pobijedio Mizuna!

Mirko Filipović se nakon 18 mjeseci vratio u japanski ring pobjedom.


Na prvom turniru nove DREAM organizacije legendarni je hrvatski borac pobijedio Japanca Tatsuya Mizuna prekidom u 1. rundi.


Za nešto manje od minute Filipović je kombinacijom muay-thai i boksačkih tehnika srušio Mizuna, te je s nekoliko gnp udaraca na tlu završio borbu.


Po završetku borbe Filipović je zahvalio Mizunu na hrabrosti jer je prihvatio borbu s njim, nakon što je taj izazov izbjeglo nekoliko poznatijih imena.

Za kraj Filipović je izjavio da je sretan što je ponovo u Saitami, te je za iduću borbu zaželio ipak kvalitetnijeg suparnika.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
BLUE FAMILY CUPRIJA
dzindzer
Posts: 517
Joined: Sun Oct 28, 2007 10:43 pm
Location: KARABURMA

Post by BLUE FAMILY CUPRIJA »

6.aprila u hali pionir ima ultimate fight,ulaz je 400 dinara ,bije se ovaj nas sa karaburme gagi tesanovic
MRS ' IZ KLUBA BANDO LOPOVSKA

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Emelianenko napokon slobodan, otvoren put prema UFC-u

ONO o čemu se već neko vrijeme šuškalo, danas je dobilo i službenu potvrdu: Najbolji svjetski borac u mješovitom stilu, Rus Fedor Emelianenko, raskinuo je ugovor s internacionalnom organizacijom M-1 Global kako je navedeno "na obostrano zadovoljstvo".

Od kada je potpisao ugovor u listopadu prošle godine, ruski majstor odradio je samo jednu borbu pobijedivši koreanskog diva Hong Man Choa na Staru godinu u Tokiju.

Pretpostavlja se da bi nakon raskida ugovora s Emelianenkom, M-1 mogao izaći i s novim imenom pod kojim će djelovati u budućnosti, kao i s datumom svog prvog eventa.

Emelianenkov menadžer sad već bivšim poslodavcima zaželio je puno uspjeha.

" Želimo M-1 Globalu puno uspjeha, ali se i nadamo da bi u budućnosti opet mogli surađivati."

Nakon što je postao slobodan borac, sve je izglednije da bi Rusa mogli vidjeti u američkom kavezu pod zastavom UFC-a. Amerikanci već duže vrijeme neuspješno pokušavaju dogovoriti "veliki transfer" kojim bi Emelianenko dobio mogućnost ujedinjavanja dva pojasa, onog Prideovog i UFC-ovog.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Taekwondo Best Knockouts

Vredi pogledati.Mada,meni se ne dopata ova vestina,mora se priznati da imaju odlicne nozne tehnike...

http://www.youtube.com/watch?v=jvjvugJ2 ... re=related
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Sylvia odlazi iz UFC-a 29.3.2008

UFC je raskinuo ugovor s bivšim prvakom u teškoj kategoriji Timom Sylviom .

Sylvia je sam tražio raskid ugovora kako bi mogao potpisati za organizaciju Adrenaline MMA (bivši M-1 Global).

S njima je dogovorio ne-ekskluzivan ugovor, što znači da će moći nastupati i za druge organizacije.

"Želja mi je boriti se više puta puta na godinu, za Adrenaline MMA i druge organizacije." - izjavio je Sylvia sinoć u američkoj TV emisiji Inside MMA, dodavši kako se želi boriti i u Japanu te da mu je Fedor Emelianenko prvi na listi želja.

Nakon Randyja Couturea i Mirka Filipovića , Sylvia je treći "top teškaš" koji napušta redove najjače svjetske MMA organizacije UFC .


Image

Born: Ellsworth, Maine, USA
Fighting Out Of: Davenport, Iowa
Age: 32
Height: 6' 8" (203 cm)
Weight: 255 lbs. (116 kg)
Pro MMA Record (W-L-D): 26-4-0
Strengths: Big reach, Good standup fighter and excellent takedown defense

...Pajser...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Čagajev dao revanš monstruoznom Valujevu, bore se 31. svibnja

UZBEKISTANSKI boksač Ruslan Čagajev (30) branit će titulu teškaškog prvaka svijeta po WBA verziji posljednjeg dana svibnja u njemačkom Oberhausenu.

Borit će se s ruskim 35-godišnjim divom Nikolajem Valujevim (215 cm), od kojega je i preoteo titulu prošlog travnja pobijedivši ga na bodove.

Prava na organizaciju dvoboja otkupio je njemački promotor Klaus-Peter Kohl nadmašivši njemačkog konkurenta Sauerlanda i Amerikanca Dona Kinga. To ga je koštalo 4,4 milijuna dolara.

Čagajev je u karijeri ubilježio 23 pobjede i jedan poraz, dok je Valujev još impresivniji (48-1). Rus se kvalificirao za revanš pobijedivši u veljači bivšega svjetskog prvaka po WBO verziji, Bjelorusa Siarheja Liahoviča.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

E do kurca, svibanj... :shock: kad je jebeni svibanj???
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
hans sd
junior
junior
Posts: 124
Joined: Mon Nov 05, 2007 12:06 am
Location: smederevo

Post by hans sd »

sjecanj,veljaca ,ozujak,travanj,svibanj... znaci maj
ole g karavaev

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Jebem li ga,znam da je travanj april.I mene nervira to njihovo sranje...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Zbidelj wrote:Jebem li ga,znam da je travanj april.I mene nervira to njihovo sranje...
Nije to njihovo sranje, tako smo i mi govorili dok nismo primili strane nazive. Samo sto je kod nas islo ekavski: Secanj itd...
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

..slavic power...kolovrat zip fajl!
Image

Post Reply