PIVO !!!

svakakve priče...
Post Reply

Nase naj pivo je:

Jelen
17
20%
Lav
23
27%
Weifert
5
6%
MB
5
6%
BG-BIP
5
6%
PilsPlus
0
No votes
Atlas
0
No votes
Niksicko
19
23%
Old Gold
0
No votes
Neko deseto...
10
12%
 
Total votes: 84

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

...pa vi sa tog geografskog podrucja naravno da pijete(a samim tim i glasate) lav.....dok mi gorstaci,blize nam je ono ispod Trebjese...... :wink:
31300

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

GARFIELD wrote:...pa vi sa tog geografskog podrucja naravno da pijete(a samim tim i glasate) lav.....dok mi gorstaci,blize nam je ono ispod Trebjese...... :wink:
sto jest, jest.....mada meni je recimo Djordje Wajfert vrlo dobro.....
.....istini za volju, mozda sam 3-4 puta pio niksicko tako da ono.....

A Jagodinsko :shock: :D /)/}
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ja jos nisam probao pivo...moram i ja da vidim kako to izgleda...vidim da svi gotive...koliko je ok da se popije za dan...? jel treba o'ma celo da se slisti ili da se gustira...? kad se cuga jel fora da sam sebi uzimas cugu ili da obrces drugovima...? uputite me malo u tu pricu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

A Jagodinsko :shock: :D /)/}[/quote]

pa ako se nakanis(kao sto neces) da odvuces dupe do Jagodine,imaces priliku ove sezone da ga pijes..........
31300

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Gosn buzo, ja sve sto sam napisao je laz, ja ne pijem pivo.
Tako da vam ja ne mogu puno reci oko toga, samo iz raznih prica nekih propalica po parkovima i sidskim zabitima, u kojima sam se naravno uvek slucajno nalazio, posto ja nejdem na mracna i strasna mesta.

A gosn GARFILDE pa na ovu prozivku za jagodinu ces da dobijes odgovor na dan kada se bude igrala ta tekma...toliko
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Ja sam jednom, sluchajno, zgazio na chep od piva i bio sam mortus...od tad bezhim i od praznih pivskih flasha....

inache najbolje obozhavam hladno pivo ...dobar band , a ni haineken nije losh ...

zezanje u stranu, volim pivo ali ovde retko imam priliku da popijem ..svi zauzeti, rade, jebu, drkaju, niko nema vremena za pijanku... dok sam bio tamo klao sam Jelen-e ovde haineken... ..ima josh dobrih ali znam da nikad gore pivo nisam pio nego kad sam bio u askari... Koprivnica , Podravka pivo samo kad si bash bash zhedan i kad je hladno mozhe da se pije ali KAJ pivo ...ni hladno..bolje crtji od zhedji nego to popiti
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
hans sd
junior
junior
Posts: 124
Joined: Mon Nov 05, 2007 12:06 am
Location: smederevo

Post by hans sd »

sedim ja u chuvenoj smederevskoj kafani , i onako iz dosade bacim uvo za susedni sto , kad tamo imam sta da chujem , chovek se gazdi lokala zali na konobaricu , donela mu najskuplje pivo (200 din. i to flasica od samo 0,33) a ona se pravda: pa reko si bilo koje
ole g karavaev

User avatar
Cevopan
junior
junior
Posts: 306
Joined: Sun Sep 11, 2011 2:09 pm
Location: У биртији...

Re: PIVO !!!

Post by Cevopan »

Image

Тренутно најјефтиније ја мислим кад се узима овако драгсторски на комад.
49 голда...
1911. године основан је један клуб,који ће у наредном периоду исписати најлепше странице српског фудбала,тај клуб живи и дан данас. . .

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: PIVO !!!

Post by NeVla »

Cevopan wrote:Image

Тренутно најјефтиније ја мислим кад се узима овако драгсторски на комад.
49 голда...
i kakavo je ? :)
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: PIVO !!!

Post by Black Bloc »

Pa kakvo ce da bude kada je jeftinije od ovih "klasicnih" a ona su djubre...

Ima i jeftinije - ono "Master" i "Merak" vops, to je neka klasa onog sto je pisalo na flasi samo - "Pivo"...

To su proizvodi koje ne smem ni da probam, recimo :wink:
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Cevopan
junior
junior
Posts: 306
Joined: Sun Sep 11, 2011 2:09 pm
Location: У биртији...

Re: PIVO !!!

Post by Cevopan »

Black Bloc wrote:Pa kakvo ce da bude kada je jeftinije od ovih "klasicnih" a ona su djubre...

Ima i jeftinije - ono "Master" i "Merak" vops, to je neka klasa onog sto je pisalo na flasi samo - "Pivo"...

To su proizvodi koje ne smem ni da probam, recimo :wink:
Тотално сам на Мастер заборавио,оно је чак и мање од 49 ђунти ја мислим.
i kakavo je ? :)
Добараво је :mrgreen:
1911. године основан је један клуб,који ће у наредном периоду исписати најлепше странице српског фудбала,тај клуб живи и дан данас. . .

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: PIVO !!!

Post by Džo »

e, ja se secam tog piva sto se samo zvalo ,,pivo" i pio sam ga. ne znam ko ga je radio, valjda neka vojvodjanska pivara, a fora je bila da to pivo nema neki konzervans te je kao zbog toga bilo specijalno. sta ja znam, pio sam ga i nije mi bilo lose, ali mislim da nije bilo jeftino... negde u rangu jelena je kostalo.
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: PIVO !!!

Post by Black Bloc »

Džo wrote:e, ja se secam tog piva sto se samo zvalo ,,pivo" i pio sam ga. ne znam ko ga je radio, valjda neka vojvodjanska pivara, a fora je bila da to pivo nema neki konzervans te je kao zbog toga bilo specijalno. sta ja znam, pio sam ga i nije mi bilo lose, ali mislim da nije bilo jeftino... negde u rangu jelena je kostalo.
Gresis, ovaj...silno gresis sinko...

Krenimo redom :

Prvo, koliko moze da kosta proizvod koji se inace svuda "brendira" i zestoko reklamira sa nekim specijalnim imenima a u ovom slucaju se zove samo - PIVO ???
Drugo, bilo je ubedljivo najjeftinije, odnos je bio ovaj - ako je LAV tada kostao 40 din, Pivo je kostalo 29 din - govorimo o cenama na flajke od 0.5 l
Trece, da nije bilo najjeftinije ne bi ga ovi alkosi lokalni trosili u zecim kolicinama, vec bi cirkali nesto jeftinije - zar ne ?
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: PIVO !!!

Post by Džo »

priznajem da gresim, profesore :D a jbg, davno je bilo... znam da sam ga pio pre 5 godina okruglo...
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: PIVO !!!

Post by Black Bloc »

Pa u tom nekom periodu se i valjalo...od pre 5 do pre jedno 2 godine.

Vise nema toga, mislim, bar ga ja ne vidjam a nije da se ne krecem po kojekavim rupama od prodavnaja...mozda ima u SOS marketima, tamo ne zalazim jbg
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

Post Reply