Spaletov kutak

svakakve priče...
User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Zbidelj wrote:Mrzelo me ranije pa evo sad....Ovu pricu je pricao Petrakiju i meni dok smo cirkali ispred C marketa,a posle nam se pridruzio jos jedan lokalni...
NAPOMENA:od imena,datuma i brojki se ogradjujem,tako je ispricano.
Naime,negde sredinom 90-tih,mislim da je bila 96-ta,11 ofkovaca,medju kojima se bili i Elektrik,Buza,Ricard,Sundjer,Black Blok,Hasko,i ostali,naravno i on,vracalo se iz makisa posle tekme sa Milicionarom.Medjutim,nisu hteli nazad sa glavninom od 250 ljudi,vec su se izdvojili,i resili da izazovu incident.Negde na mostaru,cekali su (valjda)88,jer su imali dojavu da je unutra 200 zemunaca.Nailazi autobus,medjutim,Spasa izjavljuje kako nece da se bije,seda na ogradu,pali pjugu,i prati razvoj situacije.Unutra ulazi 11 hrabrih,i mlate ceo autobus ko od sale...Posle pegle,ponosno izlaze i pitaju Spasu:Kakvi smo bili,a? Hm jebi ga ljudi,niste hm normalni...
Elektrik koji tad bese skins,i bio u skins ekipi,potvrdio je ovaj slucaj,sa napomenom da je prica istinita nekih 10-15 posto...
ja sam tad bio malo deriste i mislim da to nije jedini put kad su zemunci hvatani u busu[iako ih je bilo vise]

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Daj bre ljudi sta prichate ovde,jos ce da bude da je istina...Nas je bilo 20,a njih mozda 40 ii to je to...Elektrik zna najbolje :D
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

BSK 1911 wrote:Daj bre ljudi sta prichate ovde,jos ce da bude da je istina...Nas je bilo 20,a njih mozda 40 ii to je to...Elektrik zna najbolje :D
pa niko ne kaze da je bilo nasih 7 velichanstvenih ,vec da su bili dosta brojniji, nego mogli bi uskoro u onu kafanu :lol: da nisi rekao ja bi umro i ne bih znao za to :shock:

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Post by Black Bloc »

U koja prica...

Inace ko se ne seca - FK "Milicioner" je igrao sa nama u sezonama 98/99 do 00/01.

Krizozitet vezan za njih je parola "GOLOM PROTIV REZIMA" koji je uvek imao centralno mesto na ogradi ispred nas kada su oni u pitanju.

Toliko o "Ultras NO Politica" :wink:
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Drugo vreme prijatelju, drugo vreme...a, ULTRAS NO POLITICA znaci da grupa ne treba da se vezuje ni za jednu politicku stranku...sto mi nikada nismo ni radili!
:wink:

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

ja i dalje gajbi imam isechak iz tempa koji nema niko :twisted:

kad smo usli u 1 ligu tekma protiv milicionara 2;2 [lonchar ili pjana iz penala u 90 :lol: }svi u dresovima koja perverzija od slike 8)

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Duvaj ga bre, postavi ovde to!~!~! :x
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

ofkovac wrote:ja i dalje gajbi imam isechak iz tempa koji nema niko :twisted:

kad smo usli u 1 ligu tekma protiv milicionara 2;2 [lonchar ili pjana iz penala u 90 :lol: }svi u dresovima koja perverzija od slike 8)
Image

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Usamljeni hashishar wrote:
ofkovac wrote:ja i dalje gajbi imam isechak iz tempa koji nema niko :twisted:

kad smo usli u 1 ligu tekma protiv milicionara 2;2 [lonchar ili pjana iz penala u 90 :lol: }svi u dresovima koja perverzija od slike 8)
Image
:lol: :lol: :lol: nije to hasho,mozes da ga sajsish ja imam krupan plan,naslov teksta pored slike "GRUPA MALA ALI ODABRANA" 8)

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Sta li je sa ovim playboyem,sta li je njemu trenutno u glavi,jel ga je neko video skoro??? :D
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Sedi u kladzi, nosi dres PSGa. Skoro je bio uzeo odmor da bi nekoliko dana mogao da se napija. :) Ima neke majstore na gajbi, valjda kreci.

E, da, i bedak, izgleda da je Beca slomila obe ruke, gurajuci se sa nekim decakom ispred skole. :shock: :(
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Eric Cartman wrote:Sedi u kladzi, nosi dres PSGa. Skoro je bio uzeo odmor da bi nekoliko dana mogao da se napija. :) Ima neke majstore na gajbi, valjda kreci.

E, da, i bedak, izgleda da je Beca slomila obe ruke, gurajuci se sa nekim decakom ispred skole. :shock: :(
Auuu,zelim brz oporavak :cry:

A sto se njega tice mogao je sam da okreci,nego gazda sada sedi u kladzi cirka,a robovi sljakaju...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

BSK 1911 wrote:A sto se njega tice mogao je sam da okreci,nego gazda sada sedi u kladzi cirka,a robovi sljakaju...
Taj zonfa, nece on da se bakce tim stvarima, nije to za "gospodu". :roll:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Video sam ga juce ispred kladze... Prica telefonom, ne jebe zivu silu...
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Opet je zaveo neku maloletnu djevu pa trosi besplatne minute na nju ....
ImageImageImageImage

Post Reply