Internet casuals

svakakve priče...
User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Internet casuals

Post by Black Bloc »

Evo, ja cu da se javim kao neko ko doticnog, nazovi gospodina iz Kanade, jer gospodina ne cine lakovane spic gilje nego dela - poznaje licno i to odavno...uglavnom po zlu, nazalost...

Kao prvo, on nije onaj za koga se predstavlja vec jedan sasvim drugi covek !!!

Samim tim, jasno je da ne treba da nas cudi sto je Zika iz Glogonja pao onda kada je hteo da rasitni one kanadske dolare sto je doticni navodno poslao u dobrotvorne svrhe jer to uopste nisu bili kanadski dolari nego kopije na papiru sa kanadskih flajera za striptiz barove.
Onakvog si coveka u zatvor oterao i jos nas ubedio da je Zika alkoholicar i da je on ustvari potrosio te pare i sam napravio falsifikate...pa odakle Zika zna kako zigledaju kanadski dolari, molim te ???

Dalje, mene treba sramota da bude jer sam poverovao tvojim lazima i mislio da ces da me ozenis...oh, kako sam bio glup i naivan...A jos mi covek i neko garantno pismo poslao (da, da - meni je poslao) - kada sam to odneo na overu kod advokata, ljudi su mi se smejali u lice pola sata jer si mi poslao uputstvo za ves masinu na vise jezika a nijedan nije nas...pa odakle ja da znam kad u skoli nikada kanadski nismo imali jbg...

Mislim, bilo mi je sumnjivo kada sam video one slike ves masine ali rekoh - valjda ti kanadjani misle o cistoci pa uz garantno ide i uputstvo za ves masinu.

Znam, ustvari ne da znam - nego sam siguran da ovde ima jos ljudi koje si svojim slatkim lazima i izvrtanjem istine uvukao u mracni svet lazi i obmane te ih ovim putem molim da se jave a ja odoh kod Doktora za probleme jer mi se ruke tresu a suze kvase tastaturu...evo - spacemiviseneradi...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Re: Internet casuals

Post by BG Gambo »

Ja sam ti lepo govorio da mu ne verujes a ti me napade onomad kod Zike
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Internet casuals

Post by celtic »

Da, da ...sada je lako napadati...ko vas je izvukao kad ste kod onog Stanka Pinosavca popili ceo podrum vina i rakije?? Aj shto ste popili nego shto ste ga predhodno obili...ali aj sad netju vishe da nabrajam... A dan kad sam tebe, Blacky...opet sam pocheo da zhivim...i nije bilo upustvo za vesh mashinu vetj za pranje sudova ...a Zika je pare propio...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Booze Brothers »

bollocs...imate sto godina, a govorite gluposti...celtic je primer da nepisani ultras kodek pada u vodu...a ima tu jos ljudi slicnih njemu u nasim redovima...doktor ih je sve nanjusio....
a ako cemo vec o ziki, evo i tu misteriju da razresimo...pare nije popio on, nego njegov cale u Nisliji...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Booze Brothers »

jedan off...
idi bre kartmo...
http://www.srpskatribina.net/forum/view ... 56&start=0
inace tamo mi je favorit bergamas...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Internet casuals

Post by Black Bloc »

Ja jedva cekam da se to glasanje zavrsi pa da odem do mladjanog Cartamana da mu cestitam...kapiram da se ponosi jer vodi i to vise nego ubedljivo.
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Usamljeni hashishar »

Ako je iole pametan (u šta čisto sumnjam) shvatice koliko je idiotski da tamo napiše još jedno slovo...

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Re: Internet casuals

Post by BG Gambo »

haahhahaha
Banovani: Schmeichel i zanklod
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Re: Internet casuals

Post by Electric Blue »

Booze Brothers wrote: a ako cemo vec o ziki, evo i tu misteriju da razresimo...pare nije popio on, nego njegov cale u Nisliji...
Ne mogu da slusam ovakva sranja i gluposti...Odakle ti to???
Nije kod nislije vec u kosovskom bozuru!!! Bilo je o tome i u insajderu...
ImageImageImageImage

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Internet casuals

Post by Black Bloc »



Evo te epizode...(ja sada moram Ziki da se izvinim, jebiga kada nisam gledao Insider)

U kojoj se navodi (pa citiram)

"...Zivojin Aleksic, poznatiji kao Zika ili Zika iz Glogonja, je jedini clan zloglasnog BUBG koji je do sada osudjen. Nakon visemesecne bezuspesne istrage nadleznih organa, operativci beogradskog MUP-a dobijaju profil okrivljenog od Scotland Jarda i Interpola u kojem se navodi da doticni saradjuje sa strancima sa americkog kontinenta, koji su i finansijeri grupe kojoj on pripada. U uspesnoj akciji domacih i stranih organa, okrivljeni Zivojin Aleksic je uhvacen i priveden pravdi. Tuzilastvo nije reagovalo odmah zbog, kako saznajemo, instrukcija iz tadasnjeg vrha vlasti ali posle reorganizcije pravosudja, ipak su u najbrzem roku okrivljenog uputili na izdrzavanje kazne u trajanju od 6 godina zatvora..."

pa ide bla, bla, bla...pa onda opet...

"...Istraga je utvrdila da falsifikovani novac, koji je stizao od jednog od finansijera grupe sa americkog kontinenta, okrivljeni Aleksic NIJE potrosio, nego je dao svom ocu na cuvanje. Aleksicev otac, u o vreme oboleo od alkoholizma, iste veceri novac trosi u UP "Visnjica", objekat "Kosovski Bozur", ulica Ruzveltova 45 u Beogradu i samim tim dovodi sebe i sina u zizu javnosti jer je novac kojim je placao pice bio krivotvoren..."

itd..itd...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Booze Brothers »

odprilike je to tacno...mada sveznajuci novinari kao po obicaju dosta toga nafiluju...elem, ako cemo bas da sitnicarimo, Zilijenov matori je ceo taj dan roksovao u Nisliji koji se nalazi 50 metara od Bozurca, a poslednje dve ture je boravio u Bozurima i tu potrosio poslednju kanadsku paru, te se zato provlaci da se tamo sjebao, a ne u Nisliji gde je potrosio 95% sume...i da...svrnuo je i na jedno vopi i dimljenog strshljena u obliznjem kineskom lokalu cisto da proba i tu cunami klopu, pa da se kurci...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Eric Cartman »

Black Bloc wrote:Ja jedva cekam da se to glasanje zavrsi pa da odem do mladjanog Cartamana da mu cestitam...kapiram da se ponosi jer vodi i to vise nego ubedljivo.
Па сигурно. :) Ал готово сад, скратили ме за главу. :)
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Internet casuals

Post by Black Bloc »

Sta gotovo, pa pobedio si...tIJekom neDJElje ti cestitam...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Re: Internet casuals

Post by BSK 1911 »

Eric Cartman wrote:
Black Bloc wrote:Ja jedva cekam da se to glasanje zavrsi pa da odem do mladjanog Cartamana da mu cestitam...kapiram da se ponosi jer vodi i to vise nego ubedljivo.
Па сигурно. :) Ал готово сад, скратили ме за главу. :)
Cestitam,postao si najveci idiot tribina foruma,bas laskava titula...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Internet casuals

Post by Usamljeni hashishar »

Sigurno se ponosi sto su ga proglasili za najveceg smaraca na tribini...moras da budes opasan ludak da bi smorio one likove...

Cartmo, cestitam!

Aj, sad smaraj i nas malo pa da te i mi banujemo... :)

Post Reply