Nostalgy iliti do jaja!!!

svakakve priče...
User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Dzone ,sta si dobio u paketichu kad si gledao poslednju predstavu u kojoj zbog nedostatka muskog radno-glumackog kadra i pripadnice zenskog pola stavljaju velike bele brade i glume deda mrazove...? :D
ImageImageImageImage

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Mi smo mazali sanke slaninom,a sto se tice petardi kod zelenjaka jednom smo ja i burazer kupili od jednog gana 10 tak komada baja nam proda a posle nas odvede malo sa strane(tu je sad manjacnica) i uzme nam sve petarde i lovu a mi jebi ga sicusni a on kao od stene odvaljen,mamu mu jebem i kako sad da ne mrzim rome.

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Jesi li zapamtio kako izgleda...Ma nachicemo ga.....tamo je on i dalje...
ImageImageImageImage

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Electric Blue wrote:Jesi li zapamtio kako izgleda...Ma nachicemo ga.....tamo je on i dalje...
Ma sad bi mu nabio celu saku petardi u usta pa da ima zube kao Laza Munja ko zna mozda i nema zube.

User avatar
11
atleticar
Posts: 163
Joined: Tue Sep 13, 2005 4:10 pm

Post by 11 »

BSK 1911 wrote:...mamu mu jebem i kako sad da ne mrzim rome.
A da je kojim slucajem bio srbenda, jel bi mrzeo sve srbe?

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Ma sve odmah na"vrbe"

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

..ah paketici..nikad srece nisam imao sa tim stvarima..jedne godine keva vodila mene i buraza da primimo paketice u dom vojske na topcideru,sta se desava,kada nas je keva prijavljivala za paketice onaj pajser sto je upisivao upise 2 paketica jedan za decaka drugi za devojcicu...pogodite koji je meni zapao...dok se buraz igrao sa "mastersima" ja sam iz besa lomio sva ta ogledalca i lutkice....

User avatar
11
atleticar
Posts: 163
Joined: Tue Sep 13, 2005 4:10 pm

Post by 11 »

John Matuszak wrote:...jedan za decaka drugi za devojcicu...dok se buraz igrao sa "mastersima" ja sam iz besa lomio sva ta ogledalca i lutkice....
To je znaci koren svih problema! :shock:
Tako se stvara huligan od malih nogu! :smt021

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

ha ha ha a jel si presvlacio barbike..ajde priznaj Dzone...jbt ja se ne secam sadrzaja ni jednog paketica koje sam dobijao...a sto se tiice skiica(sa dva i) mi na staroj,zbog togografskog polozaja, smo sampioni u tom sportu...znaci spust,slalom...sve...prvo kradja gajbica iz prodavnica pa secenje,krivljenje,mazanje sve redno prava manufaktura...a onda na skijanje...po ceo jebeni dan...

User avatar
BadMan
lošica
Posts: 1042
Joined: Fri Sep 02, 2005 9:04 am
Location: Belgrade
Contact:

Post by BadMan »

John Matuszak wrote:..ah paketici..nikad srece nisam imao sa tim stvarima..jedne godine keva vodila mene i buraza da primimo paketice u dom vojske na topcideru,sta se desava,kada nas je keva prijavljivala za paketice onaj pajser sto je upisivao upise 2 paketica jedan za decaka drugi za devojcicu...pogodite koji je meni zapao...dok se buraz igrao sa "mastersima" ja sam iz besa lomio sva ta ogledalca i lutkice....
Dobro de, nemoj da si tuzan.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu barbi i ken... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Do jaja su ona kolektivna odlazenja u domove pionira,pozorishta,bioskopa sa odeljenjem u osnovnoj... eto potsetio me je pokojni chika Dragan lukic...
jooooo kada smo se furali kao da idemo u literalne sekcije...blejish tamo i kao neshto pishesh... :wink:
da li vam josh stoje pionirske marame,kape,znachke...ja sam bio pretposlednja generacija koja je to dobila...marama mi je iskorishtena kao futrola za blok-flautu...imali smo neku zajebanu nastavnicu muzichkog...pa smo jednom pobegli sa chasa u IV razredu...
ali meni ipak najvishe od svega nedostaje cuganje u srednjoj shkoli...odemo na fizichko koje je bilo prvi chas,nastavimo sa fudbalom josh jedno dva chasa i onda neko uvek predlozi da odemo na jedno...ijooooooooooo...kuci se vratim u 2 ujutro...to ne bih sada mogao da izdrzim ni u ludilu...sutra dan skupljanje haracha po odeljenju da se vrate recke po dragstorima...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

evo vam milje preko TV-a...
Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Evo Vam samo jedna od d'do jaja'stvari koje cemo iskopati ovih dana...
Znate ono sranje sto su svi skidali iz klonja ili svlacionica pa donosili na cas i krckali(to sluzi za drzanje kablova)....I najveca fora je kad nekom kao slomis vrat uz odgovarajuce zvucne efekte.... 8)
Image
ImageImageImageImage

Post Reply