HATE POSTS !?

svakakve priče...
User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

U mamu vam jebem onu siptarsku!!!!

www.prishtinaplisat.com
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Ja bih povu strasno maltretirao ... :twisted:

http://blog.b92.net/text/1362/ko%20sme% ... C4%8Di%3F/

Izdajnici Srpskog naroda.Mucenje pa smrt :evil:
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Sta slucaj Bitici,zlocin i tajna

http://www.b92.net/specijal/bitici/

Dosli siptarcine u Srbiju da terorisu narod,da ubijaju i siluju.To su bre isti kao oni mudzahedini u Bosni koji su dosli iz Arabije,Irana i slicnih govnarskih drzava da vrse zlocine u slavu alaha.Kao i one vehabije iz Pazara.Sta kaze onaj Siptar u onoj usranoj emisiji o navijacima,kao katastrofa je da ih vredjaju po nacionalnoj osnovi gde god se pojave na gostovanju,a???A navijaju za jebenu tursku protiv Srbije u basketu pre neku godinu,U Novom Pazaru u sred te iste Srbije.Da im jebem ja mamu Siptarsku,i njima i ovoj Biljani izdajnici,i slicnim Kandickama,Vucama,Jovanovicima....LDP,sta,ceo parlament glasa za ustav Srbije gde pise da je Kosovo i Metohija Srpska zemlja,srce Srbije,cak i ovi Tadicevi smradovi glasaju!!!Ali ne l(S)DP nece.Kaze Vesna Pesic,ustav ima manjkavosti :evil: .Cekaj,ko je lud,odakle njima 16 poslanickih mandata.To mora da su glasali pedercine,kojih u Srbiji izgleda ima previse.Korac i ti fazoni.Ne moze da bude 200 000 placenika,mnogo je.Ili moze.

Sta se ovo desava sa nama?Kao ono,Veliki Brat,fazon svevidece oko,satanski glas.Posto vodite mizerne zivote,zanimajte se tudjim brigama,neka vam to bude zabava.To hoce da kazu.Sta?Veliki Brat uzivo,Velka Sestra,Prilepak,PICKE MATERINE,Miki seljan,Neki siptar Edin,pa i ovaj novi zadrigli.Kako sve ti to z\nas ako ne pratis pitaju me.Jebo te,otvoris novine,Veliki brat,Internet,Veliki brat,TV,Veliki brat,Picke materine,Veliki Brat.

Riknuo Bogdanovic,Bog da mu dusu prosti,saranjen u aleji zasluznih gradjana.ZASLUZAN ZA STA?Nakrao se love,i njegova ekipa savetnika,sararadnika,sluzbenika i slicnih,usao u tal sa asfaltnom mafijom.Dozvolio da se asfaltiraju ulice po 44 puta za 2 godine,oni ostrugali stari asfalt,pomesali sa smolom,i udarili preko.On naravno uzeo provizzzzijuuuu,jer skup asfalt,jebi ga.Raskopali ceo grad kad su saznalki da je bolestan,da zavrse sto vise posla dok ne knori,jer ne znaju ko ce biti novi Gradonacelnik.Ali ce i sa njim da se stale.Opusteno.

To ono,ko partizani,1500 narodnih heroja je li.Zikica Jovanovic Spanac ubio 2 zandarma u beloj crkvi na demonstracijama,zapalio u Spaniju da se bori protiv Franka,i eto ti narodnog heroja.Ubio covek dva Srbina.Sta je ikoga interesovao Spanski gradjanski rat u Srbiji.Sta mene zabole za spaniju.Ipak on je heroj,zasluzan gradjanin.To je ono,pucao dva puta u vazduh i eto ordena.Ma daj bre molim te....

Otisao sam daleko od one kucke Biljane,ali ne mogu vise o njoj i slicnim,zgadili su mi se.PICKE PRODANE!!!!!!!
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Mrzim onu voditeljku sa SOS- a onu najmatoriju koja vodi Maratonac :evil:

Jebote prica kako je bilo do jaja u Areni kad su bili teniseri i da bi tako bilo na fudbalu samo da se sprovodi zakon! Da al ti teniseri su ti kao da su dosli jednom u godinu dana Ronaldinjo, Ronaldo i ne znam ni ja ko i da su srbi pritom, a ne da gledam razne Baste, Rnice, Babovice i ostale :x
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Koliko bi se skupilo u Areni da su igrali Starace i Dzugashvili? :wink:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Zasto nam je zemlja propala,i zasto je jos unistavaju ovakvi i slicni govnari.Jebem li im sve po spisku,majku im jebem siptarsku,americku,izdajnicku,izdajice smrdljive.To moze samo u Srbiji.
Nisam imao srca sve da citam.To moze samo na B92,pa ti glasaj za ovakve smradove i narkomane :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=282391

http://www.yihr.org/mojainicijativa/index.php?lang=_bhs

http://www.yihr.org/donors.php?lang=_bhs

Sta li im znaci onaj grb,mamu li im jebem?!!!! :evil:

Pa stvarno,da li iko od vas za koje drzim da ste normalni,veruje da ce zemlja u mrak ako Toma uzme izbore?Mislim,i on je isti smrad kao i ovi,ali obecava lisice Dinkicu,Jelasicu ,i ostalim pljackasima.Ne lozim se ja naravno,ali su se toliko usrali,da seru po narodu i vredjaju njegovu inteligenciju montiranim ekspertskim ocenama poput ove.Tadic-svetla buducnost,ludilo,pare na sve strane,svi nas vole i sl,Toma-mrak,beda,izolacija,ratovi i sl. Jbte,pa nismo mala deca u picku materinu.Ma!Nek se jebu svi oni u paketu,mamu li im jebem izdajnicku,ustasko siptarsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

:evil: :evil: :evil: Na zvanichnom sajtu ofk.Beograda josh uvek stoji najava za tekmu protiv Jagodine :evil: Chak nema ni izveshtaja sa tekme u Kuli.
Ko da smo 3 ligashki klub :cry:
Smrt sektama !!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

bice u najskorije vreme tu dosta novina... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

:evil: Krstajic DEBILCHINA :!: :evil:
Smrt sektama !!!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

Pantelić DEBILCHINA masna
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

GOVNO MRTVO!!!

Image
Smrt sektama !!!

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

MRZIM ZEMUN CIGANE GROBARE MRZIM ŽANDARE MRZIM SVE ŠTO NIJE SRPSKO MRZIM SPONZORUŠE MRZIM KURVE MRZIM SUDIJE IZ PALATE PRAVDE MRZIM VOJU CINKAROŠA ŠTO ME NAMESTI!MRZIM VOZAČE TAXI MRZIM KONDUKTERE MRZIM DUDU........ :8) :8) :8) :8) :8)
B.U. TILL I DIE

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

U PICHQ MATERINU !!! :evil:

Doshli mi majstori i necu izgleda doci ni na ovu tekmu :cry: A ja kao neshto pricham : E gledacu da budem redovan bar kod kuce :roll:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

...nepodnosljivi majstori...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

Mrzim jutro posle pijanstva!!! :?
B.U. TILL I DIE

Post Reply