Nostalgy iliti do jaja!!!

svakakve priče...
Post Reply
User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Nostalgy iliti do jaja!!!

Post by Electric Blue »

U ovom topiku potrabno je obratiti paznju na stvari koje sadrze prave vrednosti ali uprkos tome nezadrzivo ischezavaju....
Kako neko rece:"Autenticnost svake egzistencije sadrzana je u njenom propadanju!"
Stvari koje treba pomenuti su sve one sitnice(cesto krajnje iracionalne)koje zaivot cine lepsim...Autenticnost pre svega.....
ImageImageImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

uh sine....kakav flesh jebote...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Pre nekoliko dana,tacnije posle utakmice sa SMradom,u drustvu nekih posetilaca ovog foruma svratio sam u lokalnu kafanu u kojoj se cestu organizuju druzenja penzionera...Ostro oko Dzona Matuzaka spazilo je na susednom stolu staklenu flasu kisele vode(kakvih je,ako ste primetili drasticno manje u poslednje vreme-uaa plastika),u ciji je grlich stavljena kasicica...kao da kisela voda ne vetri...(da nevetri)...
E to je do jaja...znaci kasicica u flashi kisele vode...
Lepo i prakticno.....
ImageImageImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

a to si hteo...pa shto ne kazesh...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

Evo malog mog doprinosa u celoj prici.Naime,setite se koliko ste puta videli na selu ili u gradu,kada ljudi stave koru od pomorandze ili mandarine na radijatore ili sporete,kao satro da mirise....

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...a karirani stolnjaci i limene piksle...pa kad popijes kafu okrenes solju na tacni...

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Znate sta je jos do jaja...Kad vas keva posalje u obliznju prodavnicu da sameljete kafu...E taj veliki mlin od 300+ kila sto pravi dosta buke je do jaja...Do jaja je i onaj rucni mlin sto se okrece..(ala usamljeni hashishar).
A postoje i ono kucni elektricni,sto takodje prave dosta buke...Ali u datom trenutku to nije imao svako...Mi obicni smrtnici isli smo u prodavnaju...Pa neka zena sa minivalom na glavi i gomilom sminke to samelje,pa onda kao chukne masinu da ispadne sva kafa.....
E to je do jaja....
ImageImageImageImage

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

..e i ja sam isao u samoposlugu da meljem kafu...hehe

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Richard III wrote:..e i ja sam isao u samoposlugu da meljem kafu...hehe
I to "C" kafu.

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

dA,da ...tad je bila samo C.....C kao Ceca....
a sada ima sto 'iljada vrsta.....
ImageImageImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

reklame na lozi na zapadu...
C KAFA,C PUDING,C ZACHIN,C...
nekada smo igrali fudbalicu na betonskom a onda su to otkupili teniseri...od kojih su jedino M... B..... i C..... imali korist jer su im uzeli milijardu loptica...
par puta smo im preko noci pobacali na hiljade kamenja i nekog gradjevinskog materijala po terenu ali smo se na kraju ipak predali i pustili ih da peniseruju...a neki su im i prostorije palili...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Da ,ekstra su te reklame na lozi....
ImageImageImageImage

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...mi smo obili onu kucicu,gde je sad kafic i upalili je pa su nas uhapsili...hehehe those we're the days

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Malo o modnim detaljima :

Elem ja bih podsetio na vremena kada je bilo ultra moderno nositi BELE carape i to i na patike i na gilje...

Pa sto vise ispepani 501 to bolje...froncle na sve strane, a ribe kada obuku crne carape ispod...joj...

Gilje sa zumbanim spicastim djonom, takozvane "busbetonke"...pa gilje sa celicnom ili metalnom plocicom na vrhu, da kao mozes da smeknes ribi ispod suknje ako stavis nogu izmedju njenih nogu i blesis u odraz na plocici...bilo je bitno da bude sto vise uglacana...

O zivotu uopste :

U navali pekara, fastfudova i ostalih sranja, zaboravljaju se osnovne vrednosti - ko se seca CRVENIH TRAFIKA u kojima se valjala klopa (sendvici sa parizerom, rolvirsle, perece, mali jogurt...)..to je bila klopa...

Sankerice i kelnerice u "borosanama"...i to plavim, kuvarice u belim...erotika brate...

Fora na digitronu : ako kucas 35.1837 na digitronu pa ga okrenes za 180 stepeni dobijas nesto sto lici na "jebi.se"...

Takdje fora na digitronu : ako pomnozite tezinu i broj cipela pa podelite sa visinom dobijate kolika vam je KARA u cm...forumula je znaci : (T x Cbr) / V = n (duzina kare).... :D

I naravno nezaobilazni fazoni koji se vise ne cuju na fudbal/basket igralistima i livadama - npr. "2-0 za BOLJE, LEPSE I PAMETNIJE"...zajedno sa "1.2.3 - iz kaznenog SVI !"

Da li je neko video klince skoro da igraju KLIKERE ???? Ili pak TAPKE ??? i to "u fulje"...???? sto bi rekli, mislite o tome...


TBC...

odlichan post...stvarno mi nedostaju one virshle sa jogurtom u pakovanju oblika piramide...
i maut...skracenica od time out... :wink:
pa kada ulete kontrolori u plavim sakoima...frka do jaja...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...jel igraju klinci danas 10-9?...mi smo se razbijali od toga...jedan od golova za 10-9 je bio na istoku,tamo gde smo ulazili na tribinu gde je sad ona kancelarija... a kocke? licno sam ih iscrtavao na platou gde je sad teretana...

Post Reply