Sokantno...

svakakve priče...
User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Sokantno...

Post by celtic »

Image

Ove bi roditelje ladno na trg obesio...za primer...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Holy FUCK...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Cevopan
junior
junior
Posts: 306
Joined: Sun Sep 11, 2011 2:09 pm
Location: У биртији...

Re: Sokantno...

Post by Cevopan »

Као и увек изгледа да сукоби не познају "кодексе" и празнике...

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/p ... 168340.php

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/d ... 168862.php

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/d ... 168956.php
1911. године основан је један клуб,који ће у наредном периоду исписати најлепше странице српског фудбала,тај клуб живи и дан данас. . .

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Sokantno...

Post by voja 10 »

Evo, jedna kvalitetna :mrgreen:
Epskog naslova
Ljubomorni harmonikaš ubio pevačicu
http://www.mondo.rs/s232680/Info/Hronik ... acicu.html
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Da dodamo malo crnjaka...

Image
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Sokantno...

Post by voja 10 »

------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
mnogo sam te voleo
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Sokantno...

Post by Džo »

ponovo-ao jebote xD
Nemam smisao za raspolaganje života.

cofir
junior
junior
Posts: 68
Joined: Mon Aug 23, 2010 1:06 pm

Re: Sokantno...

Post by cofir »

Necu da patetisem, al malo ste bolesni!

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Jbg, malo crnog humora...crni humor je uvek specificna vrsta, nekome smeta nekome ne...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Google - "2 girls 1 cup" i klik na original video (neka holandija se pominje)...

FULL SHOCK...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Sokantno...

Post by voja 10 »

Šta je bilo posle
Ispovest harmonikaša: Morao sam da je ubijem

Puko: Bio sam ljubomoran jer sam znao da je bila u šemi sa drugima iz orkestra. Krenuli smo kod našeg bubnjara, posvađali smo se, zapretila mi je da će me prijaviti za zlostavljanje. Tad mi je pao mrak na oči…Harmonikaš Milanče Ivanović (42) iz Badljevice kod Smedereva ubio je 22 godine mlađu koleginicu iz orkestra Mariju Mihajlović iz Smederevske Palanke zato što je želela da raskine ljubavnu vezu s njim, saznaje Press od izvora bliskog istrazi.
Ivanović je u policiji priznao zločin i detaljno opisao zašto je i kako presudio nesrećnoj Mariji. Na teret mu se stavlja teško ubistvo, pošto je usmrtio devojku sa 29 udaraca čekićem u glavu. Zločin se dogodio kod sela Kusadak u blizini Smederevske Palanke.

Gađao je u potiljak
- Mnogo sam je voleo. Međutim, bio sam ljubomoran i posesivan jer sam znao da je bila u šemi i sa drugima iz benda – rekao je na saslušanju u policiji Milanče Ivanović i tvrdio da se kobnog dana posvađao sa Marijom Mihajlović.
On je u policiji tvrdio i da je Marija koristila drogu i da ga je kobnog dana terala da je vozi kod njenog dilera.
- Taj dan smo krenuli mojim kolima kod bubnjara iz našeg benda u Mladenovac. Tražila je da svratimo kod njenog dilera da kupi drogu. Posvađali smo se jer ja nisam hteo da je vozim i ona je pretila da će me tužiti policiji zbog seksualnog zlostavljanja. Kada mi je zapretila, pao mi je mrak na oči – rekao je Ivanović na saslušanju u policiji.

Telo prekrio granjem i ostavio ga u snegu Mesto zločina kod sela Kusadak
Prema navodima policije, harmonikaš i ubijena pevačica sastali su se u Smederevskoj Palanci i njegovim vozilom krenuli ka Mladenovcu.
- U toku vožnje u ataru sela Kusadak došlo je do svađe između njih, pa je Marija tražila da izađe iz vozila. Kada je Ivanović zaustavio automobil, Marija je izašla i pešice krenula nazad ka Smederevskoj Palanci. Tada je on uzeo čekić iz automobila, krenuo za njom i sa leđa je gađao u potiljak, zbog čega je pala na zemlju. Kada joj je prišao, udario ju je još 29 puta čekićem u glavu – saopštila je smederevska policija.
Izvor blizak istrazi navodi da su ubijena pevačica i harmonikaš bili u vezi i da je do svađe došlo jer je ona želela da ga ostavi.

Ubica ima ženu i jedno dete
Kako saznajemo, Ivanović je oženjen i otac je jednog deteta. Meštani Badljevice svedoče da je reč o normalnom i mirnom čoveku :shock: , za kog niko nije pretpostavljao da bi tako nešto mogao da uradi. Kažu da se bavio sviranjem, da je imao orkestar i ne znaju da je imao problema sa pevačicama ------*-----*- .
Osumnjičenom Ivanoviću određeno je policijsko zadržavanje do 48 sati i očekuje se da danas počne njegovo saslušanje kod istražnog sudije.

Video da krklja

- Marija je želela da raskine sa njim, to mu je saopštila i nakon toga je usledila svađa, koja se završila napadom na nju. Nakon što joj je zadao toliko udaraca u glavu i kada je video da krklja, ubacio je njeno telo u automobil. Vozio je oko dva-tri kilometra dalje istim putem, a potom telo izbacio u njivu pored puta i prekrio granjem. Nakon toga se vratio kući. Tragovi stopala ukazuju na to da je bio samo jedan izvršilac – navodi naš izvor.
Inače, otac nesrećne devojke Nikola u jučerašnjoj ispovesti za Press, pre nego što je saznao ko je ubica, rekao je da je poznavao i Ivanovića i ostale članove benda. On je za njih tvrdio da su fini porodični ljudi i da na Mariju gledaju kao na ćerku, zbog čega ju je i pustio da sa njima ide po kafanama i peva.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Idi bre...pa imamo novine, ovo sam jos juce procitao - zato sam i napravio omot albuma...

Kako si krenuo ima da prenosimo vesti sa sa'rana...

:D
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Sokantno...

Post by voja 10 »

jbg, ne ispratih jučerašnju štampu...
Kako si krenuo ima da prenosimo vesti sa sa'rana...
ono kao...masovno trovanje salmonelom na zadušnicama
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

To, to...

------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Re: Sokantno...

Post by Electric Blue »

Image
Image
ImageImageImageImage

Post Reply