Sokantno...

svakakve priče...
User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Tar-Andukal wrote:O ovome se priča jedno mesec dana...uopšte me ne bi iznenadilo..

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ak ... prete-vize
Vec vidim sebe u aktu samospaljivanja na Trgu Republike u slucaju vracanja viznih rezima...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sokantno...

Post by Booze Brothers »

ma neka puse bre kurac jebem im mater...kenjaju o ljudskim pravima samo kad njima odgovara...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Tzv. Ljudska prava su termin koji je sam po sebi nebulozan a koji je izmisljen sredinom 80-ih i vremenom se razvio u pravu napast za pravne i ostale sisteme jer se toliko uvukao da ga je prosto nemoguce izbaciti...Drugim recima, termin je postao akt a obzirom da je prakticno nepostojeci i kao sto rekoh nebulozno - svako moze da ga interpretira na svoj nacin sto dovodi do naseg slucaja (bombardovanja '99 zbog ugrozenih ljudskih prava), okupacije Iraka (jedan od razloga je takodje bio ugrozavanje ljudskih prava), stacioniranje trupa u Avganistanu zbog pazi sad - mogucih !!! ugrozavanja ljudskih prava posle "oslobadjanja" i uklanjanja terorista ??? itd..itd...

Da ne spominjemo plivanje kojekakvih operacija pranja novca, lobiranja, spijunaze i tako toga pod okvirom plasta "ljudskih prava" - sto uostalom imamo i kod nas sa masom NVO-ova...

Tako da je ucenjivanje tim sranjem opste-popularno a najbolji lek na ucenu su ombudsmani i upitnici (to je tek populano u picku materinu poslednjih godina) koji se navodno regulisu i tako resis "goruce" pitanje ljudskih prava...nazalost i sve to i vidimo, sto se kaze - na nasoj kozi...da citiram "neka puse bre kurac jebem im mater"...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Sokantno...

Post by voja 10 »

Au jebote...Černobil!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
------*-----*- ------*-----*- ------*-----*-
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sokantno...

Post by Booze Brothers »

a jel bas gadno...ne volim da gledam ove javne nastupe...drugo je da li je trema ili se pravi pametna, a suplja je na sve strane...no sam dogadjaj i fora pioniri zonfa koji traze posao me odbija od toga da ovo pogledam...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Sokantno...

Post by voja 10 »

Tito partija - omladina akcija
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Sokantno...

Post by BU Shid »

Boze dragi...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Familijarac
junior
junior
Posts: 211
Joined: Wed Dec 24, 2008 1:57 pm

Re: Sokantno...

Post by Familijarac »

kad god vidim ovog baju,uvek ispricam mojim drugarima kako mi se mrstio u sedmom razredu.tacno sam znao da je ovaj fazon.http://www.vesti-online.com/Scena/Estra ... kao-decaka
jos smo tu! B.F.

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

jedan od najpopularnijih...

hahahahahahahahahaha

crni Miroljube, decu bijes, lebac ti jebem...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Sokantno...

Post by Booze Brothers »

Ja volim decu, čak sam i za tog malog upalio juče sveću u crkvi za njegovo zdravlje – zabrinuto je rekao Miroljub.

e sad si precera...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Sokantno...

Post by Eric Cartman »

Booze Brothers wrote:Ja volim decu, čak sam i za tog malog upalio juče sveću u crkvi za njegovo zdravlje – zabrinuto je rekao Miroljub.
+!+
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Bas pre neki dan sam pricao o ovome...SODO-PEDO...jebeno ludilo...ali obzirom da smo kao deca slusali price o klosarima koji iza Slavice karaju kucice onda u ovu mogu da poverujem...


Devojčica, koja s roditeljima živi u prizemlju kuće i koja je te večeri bila u društvu s drugaricom, videla je šta se dešava i dotrčala do mene. Nisam mogao da poverujem kad mi je rekla da deda siluje psa. Međutim, kada sam ušao u Dragišinu garažu, šokirao sam se. Pantalone su mu bile svučene i silovao je štene koje je tako cvilelo da sam se naježio. Molio sam ga da prestane, govorio mu da je to videla i njegova unuka, ali se uopšte nije obazirao, kao da me nije ni čuo ni video“, potpuno šokiran priča Dragišin komšija Branko Obradović, koji je alarmirao policiju.



Jbg, prijebalo se coveku...bolje stene sto je natakario nego unuku sa drugaricom zajedno, zar ne ???


opsirnije na >>>

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/247424 ... tom-unukom
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Sokantno...

Post by Billy Bright »

ARTEMIJE KRENUO PUTEM PROKLETSTVA

Ukoliko raščinjeni vladika i njegovi sledbenici budu izopšteni iz Crkve, to će značiti da su predati prokletstvu, kažu u SPC

opsirnije na... http://www.kurir-info.rs/vesti/politika ... -85122.php

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Monah Artemije Prokletnik...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Sokantno...

Post by Black Bloc »

Majstore, ako moze malo tise ta muzika ?

Ma, dsbstdz....sta hoces, bre ???

Da smanjis to jebeno vristanje !

Jemmdi gommmvna, bre, pimmmcka ti bbrrr matterina...




Sa 1,92 promila alkohola u krvi vozio autobus pun putnika!


Zdravko J. (53) vozač AD „Autosaobraćaj“ iz Kragujevca, isključen je u nedelju uveče iz saobraćaja i priveden je na trežnjenje, pošto je pijan vozio autobus pun putnika.


opsirnije na >>>

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/266651 ... un-putnika
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

Post Reply