Doktor za probleme

svakakve priče...
User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Posto je klinika prazna,evo jednog korisnog clanka iz mog omiljenog casopisa.....

Image

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Doktore, pisem vam po prvi put u nadi da cete mi pomoci. Naime, nedavno sam slusao o svalerskim poduhvatima jednog gospodina koga cemo u daljoj prici zvati Lav. Elem, on je na prostorima Azurme obale uzivao u sexualnim odnosima sa nezvanicnom mis Kanade. Pricao mi je kako se pokazao kao pravi lav i sada mene zanima u cemu je tajna njegovog velikog uspeha u oblasti sexualno/ ljubavnog zivota?
Unapred zahvalan, Lavic
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

todeski

Post by todeski »

Doktore ja sam ZENA!!! Romanticna vecera uz prijatne zvuke kokosaka, svinja, krava i ostale zivine na cistom vazduhu i uz prijatne miomirise, a uz to i placeni troskovi primamljiva su ponuda, ali Sevojno ... Radije cu u JA (Jugoslovensku Armiju / kako to surovo zvuci) i na bromsku terapiju. Pustanje brkova dolazi u obzir ali pojedini iz okruzenja u takvim situacijama bivaju LJUBOMORNI, jer se u tim situacijama zene lepe za mene ko muve na....

Hvala na utrosenom vremenu za odgovor i srdacan pozdrav!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Moram Vas obavestiti da doktor trenutno nije u stanju da odgovara na Vasa pitanja....
Imao je tesku saobracajnu nesrecu....
Sinoc mu je pobegao poslednji nocnji autobus......
ImageImageImageImage

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Electric Blue wrote:Moram Vas obavestiti da doktor trenutno nije u stanju da odgovara na Vasa pitanja....
Imao je tesku saobracajnu nesrecu....
Sinoc mu je pobegao poslednji nocnji autobus......
Ma reci ti njemu..isti je ko svi!!!

A da smo mu platili pisao bi redovno...more! :evil:

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Doktore,sta da radimo kad problema nema???
Molim vas,pomozite!!!
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

todeski wrote:Doktore ja sam ZENA!!! Romanticna vecera uz prijatne zvuke kokosaka, svinja, krava i ostale zivine na cistom vazduhu i uz prijatne miomirise, a uz to i placeni troskovi primamljiva su ponuda, ali Sevojno ... Radije cu u JA (Jugoslovensku Armiju / kako to surovo zvuci) i na bromsku terapiju. Pustanje brkova dolazi u obzir ali pojedini iz okruzenja u takvim situacijama bivaju LJUBOMORNI, jer se u tim situacijama zene lepe za mene ko muve na....

Hvala na utrosenom vremenu za odgovor i srdacan pozdrav!

I ja sam bio ZENA!!!
Preporucujem da promenite pol sto je izvodljivo uz par hirurskih zahvata...
Preporucujem Ruske strucnjake....
Nakon rehabilitacije primenite gorenavedenu terapiju......!
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Usamljeni hashishar wrote:
Electric Blue wrote:Moram Vas obavestiti da doktor trenutno nije u stanju da odgovara na Vasa pitanja....
Imao je tesku saobracajnu nesrecu....
Sinoc mu je pobegao poslednji nocnji autobus......
Ma reci ti njemu..isti je ko svi!!!

A da smo mu platili pisao bi redovno...more! :evil:

Izvinjavam se pacijentima zbog odsustva,ali saobracajna nesreca koja se dogodila sprecila me je privremeno u resavanju Vasih problema.
Gospodine Hasisaru,nisam materijalista a eticka nacela nalazu mi da pomazem ljudima.Novac za mene nema vrednost,izuzev u retkim trenutcima kada je ima....Zato,ne budite skeptik!
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

zmajevi karaburma wrote:Doktore, pisem vam po prvi put u nadi da cete mi pomoci. Naime, nedavno sam slusao o svalerskim poduhvatima jednog gospodina koga cemo u daljoj prici zvati Lav. Elem, on je na prostorima Azurme obale uzivao u sexualnim odnosima sa nezvanicnom mis Kanade. Pricao mi je kako se pokazao kao pravi lav i sada mene zanima u cemu je tajna njegovog velikog uspeha u oblasti sexualno/ ljubavnog zivota?
Unapred zahvalan, Lavic
Postovani Zmaju sa Karaburme,vise sam nego rad odgovoriti na Vase pitanje...
Naime,upoznat sam sa aferom koja se odvila delu kopna koji se granici sa morem, poznatijem po nazivu Azurna obala.Lav je izvestan fenomen u istoriji drevnih balkanskih naroda koje ovom prilikom necemo imenovati.
Balkan,po misljenjima nekih eksperata i jeste prapostojbina lavova,odakle su oni,naknadno,migrirali na africki kontinent. Elem....
Tajna lavljeg parenja jeste u tehnici oplodnje zenke 4-6-6-4 cije detalje mogu naknadno pojasniti ako to insistirate.No,da bi s ova tehnika sprovela u delo potreban je visegodisnji rad na poboljsanju svih aspekata koji uticu na zivot izvesne jedinke....Ukratko,sustina je,sto se ishrane tice,u konstantnom unosenju u svoj organizam zitaricnog meda poznatijeg pod imenom'Maltex',divljeg belog luka u narodu poznatijeg pod imenom sremush,zatim napitku koji se spravlja od gljiva a zove se Kombuha...To su elementarne stvari sto se tice balansiranja ishrane koja je osnovni preduslov sticanja tzv.'lavljih'sposobnosti...U obzir dolazi i pice spravljeno od ananasovog soka,kisele vode i crvenog vina,kao i mesavina tamnog piva sa sokom od pomorandze u odnosu 50%:50%.
U dnevnu rutinu treba zatim ubaciti citanje casopisa "Trece oko" kao i sve ostale dnevne stampe koju treba nositi sa sobom u svakoj prilici..Obavezna je opsednutost kozom kao kultnom zivotinjom.Kult Koze treba kombinovati sa kultom princo diskova koji sluze kao nosac za muziku u mp3 formatu,pozeljno italijansku.
To su samo neke od osnovnih direktiva za sticanje 'lavljeg'statusa medju jedinkama suprotnog pola...
Leopold?!?

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Doktore! =D>
Doktore! =D>
Doktore! =D>
Doktore! =D>
Doktore! =D>
Doktore! =D>
Doktore! =D>
Doktore! =D>

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Doktore idite u kurac suze mi potekose na oci :smt005 :smt005
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

Doktore,doktroe :smt008

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Doktore da li tarot moze da mi prorekne sudbinu??? Kada ce moja baba prodati imanje? Kakvog mi je zdravlja sin? Koja je moja karta?
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Posle jos jednog duzeg odsustva,veceras u Beograd privatnim avionom stize njegova ekselencija Doktor za probleme.Javio se jutros,ali nije hteo da razjasni razlog jos jednog duzeg odsustva.Shvatite,priroda posla kojim se bavi jednostavno je takva.No bilo kako bilo ,ocekujem da ce mu biti vise nego drago da odgovori na vase probleme.
Nezvanicno sam saznao da je sa njim u avionu i Dr Iggy,koji je,podseticu Vas,standardan clan Astro-Virtual Tima.
ImageImageImageImage

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Dr Iggy, teraj se bre u kurac!!! :mrgreen:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

Post Reply