Doktor za probleme

svakakve priče...
User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Krenimo redom.
zmajevi karaburma wrote:Doktore da li tarot moze da mi prorekne sudbinu??? Kada ce moja baba prodati imanje? Kakvog mi je zdravlja sin? Koja je moja karta?
Da,definitivno je da tarot moze proreci sudbinu,ako ona zapravo postoji.
Distancirano gledano,sudbina je moguce zbivanje koje je striktno determinisano eventualnim razvojem dogadjaja.Svaki je covek tvorac svoje sudbine.Jedini nacin da se uverite u to je da posetite nekog renomiranijeg tarotologa.Licno,mogu Vas povezati sa Goranom Panom ,spoljnim saradnikom naseg AstroVirtual Tima.Vreme ce pokazati da li je njegovo izlaganje bilo verodostojno.
Sto se tice babinog imanja,zdravlja Vaseg sina i vase sudbinske karte,da bi sve to bilo obavljeno adekvatno potrebni su jos neki detalji radi efikasnijeg resavanja problema.
1.Gde se nalazi imanje vase babe,kako joj je ime,koliko je njoj godina i koliko zuba ima u donjoj vilici?
2.Koji broj patika(ako je manji kalup u pitanju)nosi Vas sin?Da li je nekada bio u zooloskom vrtu van Beograda?
3.Koje su Vase godine,te koliki je obim Vaseg noznog palca leve noge u predelu iznad nokta.
Sta Vam prvo pada na pamet ovog trenutka,nakon citanja gornjih redova?
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Usamljeni hashishar wrote:
Black Bloc wrote:DOKTOOREEE....

Obrnuo sam krug...koji ? kakav?

Posle godina razlicitih raspolozenja u pijanstvu, vratio sam se na staro...poceo sam ponovo nag da defilujem ulicama, naravno - pod okriljem mraka...

Sta da radim???

Plasim se da cu nekako skrenuti nezeljenu paznju na sebe ili nesto gore...
Reci cu ti ja umesto njega...ti si bre bolestan! Idi i obrati se nekom psihicu!!!

I usput meni vrati 20e!
Molim Vas,Gospodine Hasisaru,ne mesajte se u posao AstroVirtual tima.Danas,cinjenica je,svako misli da se moze baviti ovim poslom.Mnogo je sarlatana u skorije vreme,a ljudi veruju svima.
Premda zakljucujem da postoji nekakva novcana nesuglasica izmedju Gospodina Black Block-a i Vas,zamolio bih oba aktera ovog nemilog dogadjaja da celokupan iznos eventualne transakcije doniraju za naucnoistrazivacki rad mladog clana naseg tima,Dr.Iggy-ja,kome za predstojeci projekat definitivno manjka finansijska podrska.Uradite li tako,Vas problem ce biti resen samim tim sto ga vise nece biti.
Unapred hvala
Leopold?!?

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

Po savetu uvaženog BSk-a, a koji sam pročitao na stranici na kojoj se diskutovalo o reflektorima, reših i ja da posetim ovu ordinaciju. Doktore, kada se mnogo derem, urlam, lajem i na druge slične načine ispoljavam svoj bes, posle toga me mnogo boli glava :oops: . Čini mi se da je moj slučaj beznadežan.Ipak...ima li mi pomoći?
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

voja 10 wrote:Po savetu uvaženog BSk-a, a koji sam pročitao na stranici na kojoj se diskutovalo o reflektorima, reših i ja da posetim ovu ordinaciju. Doktore, kada se mnogo derem, urlam, lajem i na druge slične načine ispoljavam svoj bes, posle toga me mnogo boli glava :oops: . Čini mi se da je moj slučaj beznadežan.Ipak...ima li mi pomoći?
Uh tezak sluchaj...moj komshija je imao iste simptome 3 dana pre nego je....bog da mu dushu prosti
nadam se da ce doktor da ti pomogne
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Nema sanse...Doktor je otisao u Gucu...tako da... :cry:

Cao Vojo! :salut:

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

:shock: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! :scratch: :wall:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Image

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Black Bloc wrote:DOKTOOREEE....

Obrnuo sam krug...koji ? kakav?

Posle godina razlicitih raspolozenja u pijanstvu, vratio sam se na staro...poceo sam ponovo nag da defilujem ulicama, naravno - pod okriljem mraka...

Sta da radim???

Plasim se da cu nekako skrenuti nezeljenu paznju na sebe ili nesto gore...
Ima resenja Vasem problemu....!
Da bi znali koji i kakav krug ste obrnuli morae izracunati njegovu kvadraturu,a to vec moze biti problem.No,problemi su tu da se resavaju i vec radimo na resavanju problema kvadrature Vaseg kruga.

Sto se tice odbacivanja Vasih gradjanskih okova kada ste pod intenzivnim uticajem alkohola ,morate pre svega nabaviti Ultraton,uredjaj za ultrazvucno pranje vesa...Nesto vise o ovom proizvodu:

ULTRATON MS-2000Savremeni i kvaltetni ultrazvučni uredjaj za pranje veša- nova generacija
Ultrazvučni talasi skidaju čestice prljavštine ne samo sa površine nego i iznutra, čisteći tkaninu izmedju vlakana, te tako garantuju efektivnije pranja nego kod ručnog ili mašinskog pranja.
Osim toga ultrazvuk ima dezinfekcoiono delovanje i otklanja neprijatne mirise. Posle pranje ULTRATONOM vaš veš će biti ne samo čist, već će i mirisati prijatno.
Sa ULTRATONOM možete prati kako odeću tako i pokrivače, draperije, stolnjake, obuću, zagorelo posudje, naslage kamenca na tiganjima, igračke, tašne i rance, zlatni nakit. Ovaj spisak se svakim danom povećava, jer ljudi isprobavaju pranje najrazličitijih predmeta i šaju proizvodjaču svoja iskustva u korišćenju ULTRATONA. Uključite se i Vi.



Image

:arrow: http://www.ultraton.com.ru/

Odecu opranu ovim fantasticnim uredjajem jednostavno necete moci odbaciti,to ce biti jace od Vas.Inovativan nacin pranja vesa sprecice Vas u njenom odbacivanju.Vase nago defilovanje ulicama grada bice prekinuto.Ono sto ce se javiti kao kontraefekat je to sto cete se u ovom slucaju,pod uticajem alkohola,valjati u blatu ili pak prasini u zelji da isprljate Vas ves i ponovo ga operete ovim fantasticnim i revolucionarnim uredjajem!O tom problemu,ako bude bilo potrebe,naknadno!
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

ImageImageImage
Leopold?!?

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Post by Black Bloc »

Hvala...hvala...beskrajno - HVALA...za sada uspeva...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Doktor ce uskoro biti u virtualnoj klinici,spreman da vam pomogne...
Do tada je preporucio da sve osobe sa bilo kakvim problemima u sto vecim kolicinama konzumiraju novi izvanredni produkt nase virtualne klinike koji je plod visegodisnjeg mukotrpnog rada.
Za informacije o ceni i narucivanju,obratite se na p.m.

Image
ImageImageImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

lider wrote:
Baklja wrote:Za sta da glasaju oni koji ne idu na utakmice zbog huligana te prate igru kod kuce uz semenke a u slucaju sudijske gradje/gubitka tekme ili nekog treceg razloga popizde i razlupaju gajbu?
Ово је већ питање за "doktor za probleme" али доца је одавно напустио своју клинику тако да ја могу да се позабавим твојим проблем али нисам сигуран колико ћу успети да ти помогнем пошто си ти брате изгубљен случај :lol: да се не лажемо :wtf: :mrgreen:
Као прво овај разлог на почетку те доводи у позицију да сам себе трпаш у групу под непостојећим редним бројем 5 :lol: што би народски рекли сиса си :lol: Е сад ово што грицкаш семенке на гајби те мало издиже изнад просека групе 5. што је за похвалу али док год не скупиш муда и не дођеш на стадион остајеш пичка. Али за утеху има и горих, њих називамо пиздурине и пичкетине а то ти сигурно ниси :lol: Ти си сад на прекретници, тренутно си само на корак до групације под редним бројем 1. А шансу да се искобељаш из петице и избегнеш печат вечите сисе :lol: улива нада да разбијаш по кући, додуше само кад си сам то се дало закључити и без да наглашаваш. Руку на срце од особа из групације 5 се ништа боље ни не очекује али сама чињеница да се код тебе примећују знаци агресивоности те сврстава међу потенцијалне кандидате за екипу на врху табеле.Жесток си мокак, то се цени... Е сад "од тебе зависи" :lol: Уколико се одлучиш па сву своју негативну енергију умериш не на разбијање по кући већ на иживљавање по тастатури имаш блиставу будућност да се временом нађеш и у елити која себе назива Интернет хулиганима. То је разуме се дуг пут, али ти си млад и пред тобом је блистава каријера а друг Тезви као прекаљени борац (преживео неколико егзекуција али никако да дочека грчки сценарио на овом форуму)те може полако уводити у чари интернет хулиганисања (интернет ратовање нас је одржало, њојзи хвала). Надам се да си задовољан и да после ове опсежне анализе нећеш бити у дилеми за коју опцију да се одлучиш :lol:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
lamin
panda
Posts: 844
Joined: Mon Oct 22, 2007 9:38 pm
Location: ...U Diznilendu...
Contact:

Post by lamin »

zanima me doktore ovako... da li treba da se plashim zato shto stalno gledam milana tarota u smislu da ne poludim i ja kao i ovi sho ga zovu (koji debili) pa me zanima kako se lechi to jer cu jednom morati da ga pozovem chisto da se slatko nasmejem.. pa ako bi mi rekli kako da ubedim sebe da ga NE ZOVEM! ?

unapred zahvalan mali pokoreni dechak :wink:

Post Reply