Doktor za probleme

svakakve priče...
Post Reply
User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Doktor za probleme

Post by Electric Blue »

U ime mog velikog prijatelja i coveka ciji rad daleko cenim i postujem,a koji je trenutno odsutan -prenosim vam od ranije mozda poznatu inicijativu mladog gospodina...
On ce biti zaduzen za sve sto se tice Vasih problema...Pa kaze...

Dragi posetioci ovog sajta,ovo je divna vest za Vas!
Od sada mozete potpuno besplatno dobiti strucne savete za Vase probleme.Za Vas radi tim strucnjaka sa ogromnim iskustvom iza sebe.
Mnogima smo pomogli ,probajte i Vi.Uz nas su pored dR. Maria Kefira,DR.Kumala(JAR) i Dr.Sokrates,inadasve cuveni dr. IGGY.
Odgovaramo samo na ozbiljna pitanja, jer smo svesni cinjenice da ce mnogi zloupotrebiti ovu fantasticnu mogucnost da pomognu sebi.
Ako imate bilo kakav problem,javite se,mi cemo Vam pomoci.
Sa nestrpljenjem Vas cekamo!!! Doktor za probleme & virtual tim & friends
_________________
ImageImageImageImage

AnaBU

Post by AnaBU »

ecim se od anksioznosti i panike vec dugo sa boljim i losijim periodima.Imala sam sve moguce siptome i strahove .Moj problem je sto vec par dana imam cudne osjecaje u rukama i nogama kao da cu se ukociti .To ne znam kako da opisem i boli i kao da ce mi se misici zgrciti nekad mi je taj osjecaj i u vilici bradi pa bih molila nekog ko je imao slicne simptome da mi se javi i kaze da li i to moze biti od panike i straha ili da idem dr.Moj problem je i sto moj dr nije tu do ponedjeljka a mene je strah
Inace posla sam i na fitnes ali to sam te bila 2 puta i to prosle sedmice .
bila sam kod dr prije nepuna 2 mjeseca radila sam i pregled srca i ultrazvuk i krvnu sliku i sve je bilo ok ali tada nisam imala ove simptome.Nemam jos terapiju za anksioznost posto mi je dr preporucio psihoterapiju ali da po potrbi popijem leksilijum 1,5
Stvarno me nekad strah da cu se ukociti .Ako neko zna kako ovo da prevazidjem nek mi se javi unaprijed zahvalna

Guest

Post by Guest »

Ne znam ni kako da pocnem,a kamoli da ukratko opisem svoj problem,koji traje dugi niz godina....uglavnom prica ide ovako:
Imam problem koji se kako godine prolaze ne smanjuje(a i kako bi?),vec se prosiruje na sve vise oblasti koje cine moj "zivot".Elem stalno me prati osecaj straha da cu ispasti 'glup' u drustvu.Narocito lako se zbunim i posramim kada mi se obrati osoba od autoriteta ili neko strariji>mnogo puta sam odustajao od necega samo zato sto nisam bio apsolutno siguran da cu to moci uspesno da odradim.Najcesce se osecam da nisam dovoljno kompetentan,tako da na svaki nacin pokusavam da izbegnem mogucnost da me drugi procenjuju i kritikuju.Zato me strasno brine i sama pomisao da cu reci nesto pogresno ili uraditi nesto sto se drugima nece dopasti.Sto se tice 'devojaka' stvari su slicne tj.odbio sam ih sve ne zbog toga sto mislim da sam bolji od njih nego naprotiv uvek im postavim pitanje "sta cu ti ja","mora da ti je bas dosadno ako zelis da izadjes sa mnom" i slicno....Beskrajno sam ljut i prezirem sebe sto sam takav,sto mi tudje misljenje vaznije od sopstvenog,sto sebe ne postujem i ne podrzavam,ali mi to ne pomaze.Svakim danom se sve vise povlacim u sebe ,sve manje izlazim iz kuce a godine prolaze.Vec mi je mnogo sto emotivnih,drustveno socijalnih i ostalih sansi propalo zbog moje proklete nesigurnosti.
Ako neko ima neku ideju kako da se izvucem iz tog 'pakla' bicu zahvalan
za svaku....

User avatar
Omladinska skola
novajlija
novajlija
Posts: 18
Joined: Wed Sep 28, 2005 10:10 am

Post by Omladinska skola »

Malo je komplikovano objasniti... ali pokusacu... prilikom sexualnog odnosa dosta brzo stignem do kulminacije (orgazma), dosta pre partnerke. U cemu je problem ? Verovatno je nesto na psihickoj bazi. kako to resiti ? Hvala unapred.

Guest

Post by Guest »

Molim Vas da mi neko odgovori na pitanje a tice se dlacica na bradi. Naime, pojavile su se odjednom i ne znam sta je uslovilo ovo ni kako da resim problem. Da li je moguce preko testa krvi videti da li je rec o hormonskom poremecaju?

Dakle, sta je uzrocnik ovog simptoma? Kako da resim problem?
hvala svima. u prilog ovome dostavljam i jednu fotografiju...

Image

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Konacno sam stigao...ne bojte se nista dragi pacijenti....svima ce Vam biti ukazana pomoc....
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Draga Ana...Smesta napustite sve kvazi terapije i poslusajte me....
Vama je neophodna aktivnost svih misica....aerobik je dobar ...ali ne dovoljno....Pokusajte da se bavite plivanjem...voda ce u svakom slucaju immati terapeutsko dejstvo...
Ili jos bolje ....probajte da cesto upraznjavate sex...tu ce apsolutno svi Vasi misici biti aktivni...njihove kontrakcije totalno ce odstraniti mogucnost kocenja Vasih udova....ili jos bolje...
Probajte da upraznjavate sex u vodi(bazen,more,mocvara,kada...)...tu ce se spojiti i konstantna aktivnost Vasih misica i terapeutsko dejstvo vode....
Kao partnera za ovu terapiju bredlazem gospodina Beavisa ,koji je slobodan i raspolozen za pomoc...on Vam stoji na raspolaganju...kontaktirajte ga na p.m....On nece imati nista protiv....
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Gospodine Beavis....Doktor za probleme i njegov virtual team smatraju da je Vas problem resen u prethodnom postu....proveravajte redovno private message....Svako dalje objasnjenje smatramo suvisnim....
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Dragi gospodine Neinspirisan...sva sreca ima leka....ukratko...
Primetili ste da gospodin Beavis nije bas stabilnija licnost(zakljucuje se na osnovu njegovog problema...)A malada ana je najverovatnije maloletna...i podlozna je raznim uticajima....uz blagu toksikaciju pristace na sve...
Evo sta vam je ciniti....kontaktirajte mladu Anu i gospodina Beavisa i predlozite im sex u troje....pristace....
Tu cete moci vezbati kontrolu Vase ejekulacije i u slucaju da Vas odnos dpre iste bude trajao vise od Beavisovog,to ce pozitivno uticati na Vase samopouzdanje....Uradite to sto pre i ukljucite se u njihovu terapiju....
Leopold?!?

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Ovde moram konsultovati gospodina i saradnika Electric Blue-a...Cini mi se da i on ima slican problem...On ce Vam odgovoriti.....
Leopold?!?

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Naravno Doktore.....
ImageImageImageImage

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

I ja imam isti problem.....Razlog tome nije hormonski poremecaj....
Pravi razlog je taj sto se prilikom sisanja sitne dlake zabodu u epidermis brade i nastave da rastu....vremenom ih je sve vise...isto se desava i sa dlakama na vretu...i na rukama...nogama....A vi ste se sisali relativno kratko(primecujem sa fotografije...)i niste odmah otisli da se istusirate nego ste lutali po gradu ...e to je onda cena koju morate platiti....
Mozete probati laserskom eliminacijom brade...ali to je skupo...
Ono sto Vam moja malenkost Electric Blue i Doktor za probleme sa virtual timom mogu preporuciti je:
" Nosite Vasu bradu ponosno..."
ImageImageImageImage

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Doktore...klinika je trenutno prazna...Jeste li za neko pice....?
ImageImageImageImage

User avatar
Doktor za probleme
junior
junior
Posts: 76
Joined: Tue Sep 27, 2005 5:57 pm

Post by Doktor za probleme »

Elektricni...pa znas da ne pijem na duznosti....Ali posto si ti u pitanju... Ali samo jedno....Kad vec nema posla....
Leopold?!?

Guest

Post by Guest »

Puno hvala na savetima, od kako postupam po vasoj terapiji, otvorio mi se sasvim novi svet. Ne samo da od sada ne depiliram bradu vec je ista sada mnogo duza, a na na osnovu nje je i nikla nova veza sa jednim umetnikom na trapezu koga sam upoznala prilikom posete cirkusu "Medrano", tako da vec planiramo vencanje a u planu je i profesionalni aganzman. Ovim putem se ponovo zahvaljujem Doktoru za probleme & njegovom virtuelnom timu koji su mi pomogli da napravim novi pocetak u svom zivotu.

Post Reply