DISKUSIJE !!!

svakakve priče...
User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Ono shto se sprema Vojvodini nije nimalo ruzhichasto...ako malo ustraju da iskorene sve ovo izbacitje i Partizan i Zvezdu...eto postasmo mi prvaci...ako i nas ne izbace
Nisu ni oni sisali vesla..mislim na ove drzhavne organe...ako krenu da izbacuju ima da ode to malo dublje od fudbaskih chelnika..ima tu i politichara koji su umeshani...
PITANJE
za koje utakmice mislite ili ste sigurni da su nameshtene od strane neshih klubova...
sa domatjim i stranim timovima

1988. Inter - Partizan ...3-0 i revansh u beogradu...mislim d aje bilo 1-1
1996.(mislim) OFK Beograd - Obilic (po onoj jebenoj kishi nesetjam se rezultata)- za ovu sam 101% siguran ..svi znamo i zashto
i iskreno da vam kazhem revansh protiv Oksera...besh mi sve ako nije to prodato
a ima ih josh...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Prva nasa utakmicu u Prvoj ligi u Zelezniku

OFK Beograd- Vozdovac 1:0
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Znam jednu kjojni ljudi slabije pamte,pre neku godinu. Radnicki NB-OFK Beograd 1:2,100000000% je trebalo da bude 3+. Povedemo 1:0,a onda Tosic,Basa,Ivanovic,kao da nisu nikad sutnuli loptu,7-8 dodavanja u noge protivnicima na 30-40 metara od naseg gola,i naravno 1:1.Posle Djokaj za nas,i kraj.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Sutjeska-OFK Beograd 2-1,
3 za 3
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:lol: pa bre sve od "97. do koju sezonu iza...sada je to mnogo redje ali se i dalje namesta...tada se bre namestalo igracu da postigne odredjeni broj golova na datoj utakmici da se bolje proda a kamoli krajnji rezultati...ponavljam nema nevinih i ne mogu se klubovi kaznjavati jer bi se klupski fudbal u Srbiji onda ukinuo...samo uprave na dugogodisnje robije...reimenovati zakon za navijace u zakon za bandite u fudbalu i primeniti predvidhjene kazne na njih a ne na nas...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Zaboravio sam one legendarne "shajberove" utakmice...sarajevo-zvezda i partizan-zheljo..obe su 4-0 za beogradjane ..grobarima je to odgovaralo a golovi su padali jedan u sarajevu jedan u beogradu ...4ti u beogradu pre 4og u sarajevu a utakmica u beogradu traje 3 min duzhe ...za svaki sluchaj da cigani ne daju josh neki...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

ljudi jer ste vi ozbiljni ili se zajebavate,pa vecina tekmi je bila stelovana, svi ali bukvalno svi su namestali,ja ko papagaj ponavljam,ove sezone je bar 10 utakmica namesteno,pa zamislite scenu, petak 11 pre podne ljudi u kladionicama cekaju da izadje lista da igraju banat-borac cacak 1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

znaci ceo balkan je znao za to,svuda je bilo blokirano i dodje 2;1 :wink:

a kad se setim grubacevog het-trika u subotici :lol:

pa pece divica u niksicu i mislim karanove greske,sjebase tacan rezultat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

evo vam jos jedan,zeta-hajduk kula 5:3 namestili rajo bozovic i dzombastik 7+ ne blokira se tek tako 7+ pre tekme :lol:

pa ljudi jer znate vi da bezanija i hajduk kula igraju utakmice gde domacin uvek dobije 1:0 :lol:

ma nema sta nije bilo u nasem fudbalu,prosle sezone sudija svira 2 penala za cigane protv kule,jer trebao djokic da bude prvi strelac lige[odmah 20% veca cena :wink: ] i ovaj kreten promasi oba penala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

celtic wrote:Zaboravio sam one legendarne "shajberove" utakmice...sarajevo-zvezda i partizan-zheljo..obe su 4-0 za beogradjane ..grobarima je to odgovaralo a golovi su padali jedan u sarajevu jedan u beogradu ...4ti u beogradu pre 4og u sarajevu a utakmica u beogradu traje 3 min duzhe ...za svaki sluchaj da cigani ne daju josh neki...
celto stari uFatila te malo nostalgija za nekim vremenima kada namestanje nije bilo toliko javno i seljacko vec dosta redje...to sada uopste nije zanimljivo jer kao sto smo napisali u prethodnim postovima treba nabrtajati koja je tekma bila fer jer to je raritet...ponavljam u zadnjih par sezona dosta se manje namesta ali se i dalje steluje...to prvenstvo koje si naveo je bilo ponisteno pa to neka bude kao pravi primer mada su licno OFK Beograd tu nabedili neopravdano da smo namestili u Mostaru gde smo ih fer dobili...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

liga nam je dno dna sto se tice regularnosti,svako kolo imate po jednu tekmu koja nije chista,dal sudije,dal saradnja klubova dal samo jedan klub nebitno,ali nadam se da ce se sada stati tome na put,joj kakav bi to fudbal bio da se sve tekme igraju posteno :shock: ,tada bi se znalo ko stvarno valja a ko ne

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

mislis ko valja igrace,gudru,krompir,sir... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply