NIN

svakakve priče...
User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

NIN

Post by Usamljeni hashishar »

Image

Postovani Navijaci,

Imam tu cast da Vas obavestim da ce od 22.10.2007. godine poceti da izlazi novi navijacki casopis, i to pod nazivom “NAVIJACKE INFORMATIVNE NOVINE” !!!

U prvom broju “NIN”-a mozete naci:

- Paolo di Canio – Ultras koji igra fudbal
- Paklena pomorandza – navijaci Juventusa
- Brazilska Marakana
- BadMan records
- Zaletanje, Kolin Vord
- Strip – Mesozderi
- Reportaze
- Posteri
- Vesti
- i jos po nesto…

“Navijacka Informativna Novina” je mesecnik za koji mislimo da ce ziveti duze od bilo kog casopisa, ovog tipa, koji je izlazio kod nas i moci ce da se kupi na svim trafikama u Srbiji!

Infortmator ce izlaziti jednom mesecno, a sledeci broj je planiran da bude na svim prodajnim mestima vec 19.11.2007 godine!!!

Svi vi mozete pomoci izlazenje ovog casopisa tako sto cete slati vase fotografije, reportaze, pisma…na office@navijackenovine.com

www.navijackenovine.com

Uzivajte!

Image

User avatar
BadMan
lošica
Posts: 1042
Joined: Fri Sep 02, 2005 9:04 am
Location: Belgrade
Contact:

Post by BadMan »

Ja citam VREME...

8)

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Jebi ga sad,mogao je malo originalniji naziv...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
loyal boys pg
junior
junior
Posts: 83
Joined: Sun Feb 12, 2006 7:35 pm

Post by loyal boys pg »

Zbidelj wrote:Jebi ga sad,mogao je malo originalniji naziv...
Што јес јес...и креативнији, ал` ајде само да буде квалитетан фанзин..
Оће ли моћи да се купи и код нас у Црну Гору?

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Zbidelj wrote:Jebi ga sad,mogao je malo originalniji naziv...
Reci to Huligandzi! :lol:

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Ma super ste,,,,,
ImageImageImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

evo tek sam sada procitao prva dva broja novoga casopisa...i moram reci da sam se pozitivno iznenadio...voleo bih kada bi mogli da mi pravimo casopis za ofkovcadi ali za sada je nerealno...
evo vako...stvarno razne teme se obradjuju...neki textovi su bas doibri tipa pisanije o nekim fudbalerima,o stadionu,Juventinima,odlicni textovi sa ruskih putesevstvija,...donekle dobri textovi o topuzinama(malo previse davanja epiteta a manje njihovih konkretnih zlodela),Internet(dosta skromno,moze tu vise da se pise)...e sada ocigledno je da se zelelo izbeci kritika koju je Srpski Navijac imao do sada a to je slikovnica...mislim da se tu malo preteralo i da tu treba staviti ipak dosta vise slika a na nekim tekmama ipak mora biti izvestaja,nesto se ipak desavalo sto je vazno spomenuti...takodje ne slazem se sa fotografijama identicnih formata...malo jednolicno i bolje ubaciti jednu vecu i npr. dve manje umesto dve konjske,to nekako daje dusu...ne bih stavljao dva puta iste slike(poster i ista slika u maloj velicini)...prica o panku...i treba da se fura...R&R je umro dolaskom nove vlasti...ali treba se pisati o povezanosti panka i navijackog pokreta...ima dosta pravopisnih gresaka ali to nije toliko bitno...
vidljivo je da dosta grupa ne salje svoje slike(bar tako kapiram) pa ih nema u dovoljnoj kolicini...
i da...licno bih povecao format...ne da bude bas kao npr.tempo :D ali malo veci...sto se tice predstavljanja nase grupe...pa solidno ali naravno ima dosta zamerki...ipak to hoces da prelistas za 10-20 godina i bilo bi lepo da se to predstavi kako valja jer se detalji vremenom zaborave...sa tekme kuci protiv grobosa moralo je da se stavi jos jedna ili dve slike...zalost majke mi i ne mogu to da prezalim isto je i grobosima moralo biti stavljena jos koja slika sa te tekme jer je atmosfera zaista bila odlicna toga dana...takodje i ostale postavljene slike su se mogle(morale) lepse obraditi...
eto nadam se da sam mojom kritikom doprineo necemu...u svakom slucaju odlicna pojava i samo gurajte...ako budete redovni mozda to odradi svoju svrhu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Inace, izasao je i NIN broj 2 !!! :8)

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Usamljeni hashishar wrote:Inace, izasao je i NIN broj 2 !!! :8)

Nadam se da se secas opklade!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Neam pojma! :lol:

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Procitao sam na Tribini da Djavoli kazu da je ovaj casopis krs tako da ga necu kupovati jer ipak Djavoli znaju sve o navijaCCima
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Trazio sma prvi broj ovde po kioscima i nije ga bilo...kazhu ljudi da nisu chuli za taj chasopis...da li ima neke shanse da dodjem do tog chasopisa ..samo nemojte da mi Hashishar shalje...dobitju tek za par godina :twisted:
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Konstantin
novajlija
novajlija
Posts: 4
Joined: Mon Sep 10, 2007 10:31 am

Post by Konstantin »

fanzin nije los, ali neke stvari bi trebalo popraviti...
prvo pohvala na redovnost...
strip sekcija nije loša zamisao, ali je loše odradjena, vidi se napredak u 2 broju, i u slici i u poruci, ali bi to moralo mnogo bole...
sa vjestima me podsjetio na kop, i ta rubrika definitivno treba ostati...
o igrackim legendama-navijacima takodje veoma dobro...
ACAB nije lose...
zaletanje definitivno suvisno na ovaj broj stranica... rjesenje je ili povecati broj stranica ili umjesto njega ubaciti neki malo bolji edukativni tekst...
reportaze su definitivno bolje bez tekstova, samo slike, jer u dve recenice se obicno objasnajvala sama slika, i svidja mi se prioritet dati ozbiljnijim tekmama sa tekstovima...

definitivan pogodak bi bilo povecanje stranica-ne neko enormno povecanje

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Usamljeni hashishar wrote:Neam pojma! :lol:
Znao sam ja,a ja taman mislio da posto se secas da da castim tebe ali dobro sad boze moj.
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Konstantin wrote:fanzin nije los, ali neke stvari bi trebalo popraviti...
prvo pohvala na redovnost...
strip sekcija nije loša zamisao, ali je loše odradjena, vidi se napredak u 2 broju, i u slici i u poruci, ali bi to moralo mnogo bole...
sa vjestima me podsjetio na kop, i ta rubrika definitivno treba ostati...
o igrackim legendama-navijacima takodje veoma dobro...
ACAB nije lose...
zaletanje definitivno suvisno na ovaj broj stranica... rjesenje je ili povecati broj stranica ili umjesto njega ubaciti neki malo bolji edukativni tekst...
reportaze su definitivno bolje bez tekstova, samo slike, jer u dve recenice se obicno objasnajvala sama slika, i svidja mi se prioritet dati ozbiljnijim tekmama sa tekstovima...

definitivan pogodak bi bilo povecanje stranica-ne neko enormno povecanje
Cek da vidis treci...nece ti biti dobro! :8)

Post Reply