Internet casuals

svakakve priče...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

al nas gotive mungosi... :lol:
ultra bataja wrote:Image


Ofkovci COOLIRAJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Omladinac wrote:
prolfessional wrote:www.rotten.com
Sajt nije preporuchljiv za ofkovce,firmashe
i ostale osobe sa slabim srcem... :D
Bolest najbolesnija :shock:
ultra bataja wrote:Ma nek se tako celice!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Do jaja...e, to je zmaju internet casuals! :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Prevazisli su sami sebe :shock:
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

invalidi vozdovac wrote:A reci mi gospodine Batleru, da li si ti legenda Zemunovog Istoka ili mozda Vozdovcevog Zapada ili mozda Radove tribine? Ajde malo ovde za neke mladje ispricaj za koga sve navijas ili za koga si sve navijao... Ili ajde napisi koju o svojim bivsim drugarima... Ili kako si zickao pare za dukseve sa likom Bojana Majica...
PIAZZA wrote:shta tebe boli kurac,chega je batler legenda????
idi na invalidi tachka kurac pa otvori temu NASHE LEGENDE NA TUDJIM TRIBINAMA...
i lechi komplexe tamo...
ostavi nam batlera na miru :D
protuva wrote:
invalidi vozdovac wrote:A reci mi gospodine Batleru, da li si ti legenda Zemunovog Istoka ili mozda Vozdovcevog Zapada ili mozda Radove tribine? Ajde malo ovde za neke mladje ispricaj za koga sve navijas ili za koga si sve navijao... Ili ajde napisi koju o svojim bivsim drugarima... Ili kako si zickao pare za dukseve sa likom Bojana Majica...
....ne prdi, ko da si neki idiot pa se prozivas preko kompA, ko zna mozda i jesi.....
.....sve se zna, ako bude nekih iznenadjenja to bolje po scenu, i tako.....

ultras liberi
Sto jes jes :lol: :lol: :lol:
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Omiljeni lik jednog naseg zmaja...tzv, Splica...vrh intrnet huliganizma..pitanje je kada je covek poslednji put video stadion!
Ne prestaje da postavlja svoje fotke po netu...jedne od omiljenijih su sa njegove svadbe...posto nije mogao da zove drugare, on je postavio fotke na tribinu...

Ovo je on u akciji...

Image

:lol:

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Cekaj , koji je Splica, ovaj sa sesirom? :D
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

..ne bre,onaj sa cvidzama okrenut ledjima :lol:

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

E to su bili dani... Kada nam je Splica pretio preko prajvat mesendza :lol:
Pa kada smo mu ostavili telefone da se javi kada dodje u bg, a on kao nisam vam ja u tom fazonu vise, imam zenu... :lol:
E da, nastavljam sa iznosenjem cinjenica o Batleru, sada se okurazio nudi mi dvoboj :lol:
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

...ne rade linkovi..steta,bilo je tu svega! :lol:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

aaaaaaaaaa poneki i radi...umirem od smeha...Pele totalno si lud jebote...za one koji ne znaju baja je na tribini postavio foto pricu sa svoje svadbe...dosta slicno je izgledalo samo drugacije slike... :lol:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

invalidi vozdovac wrote:Ajmo malo o toj legendi ovako javno, nema potrebe da me napusavate, niti me to pogadja niti me zanima. Sve ovo moze i preko prajvata al bolje ovako da svi znaju.

Batler se ovde predstavlja kao veliki Taurunum, dobro. Pisao je uporedo na nasem forumu kao i ovde, predstavljao se kao i da je i dalje veliki navijac Vozdovca samo kao eto sada ima devojku pa nema vise tolko vremena za tekme, a i kao nece da ide posle Majiceve smrti. Predstavljao se kao veliki Majicev prijatelj, jeste da mu se navaljivao bezbroj puta na gajbu ali da mu je tolki prijatelj i da je toliko bas tesko podneo njegovu smrt tesko. Na sahranu mu nije dosao. Doslo je 5 taurunuma i svaka im cast za to jer ih do tada nismo nesto poznavali osim na cao cao, kako je i to. Dok Batler nije bio, niti je bio ni na jednom parastosu niti na godisnjici smrti. Medjutim to ga nije sprecilo da me kontaktira kao i jos neke nase clanove i da se pojavi na nasem sastanku tacno pre godinu dana i da zatrazi izvesnu novcanu sumu ne bi li odradio desetak dukseva i poklonio ih Majicevoj familiji. Dosao je na sastanak taj veliki zemunac sa sve nasim salom. Svi znamo kolko kosta deset dukseva i naravno pare nije dobio od nas niti je odradio te dukseve. Nije bio na sahrani ali je stigao da ulazu na nasem Zapadu ispise: Tvoju dobrotu ima ko da pamti tvoj osmeh ima ko da cuva sa sve potpisom :shock:
Da ne spominjemo njegov izlet na radovu tribinu pod izgovorom da ga S... zivka svaki dan i da mora da ide :shock:
I tako dalje i tako dalje
batler wrote:Decko idi leci se,nije ti dobro,ovo sto si napisao nema veze sa zivotom,kako te nije sramota indijancino jedna,kako te nije sramota da se uopste ovde pojavis bitango nekulturna sram i stid da te bude.Raspitaj se kod tvojih vodja o meni indijancu balavce maloumni,kretenu,necu vise ovde o tome ako imas nesto sa mnom nazovi me mozes naci moj broj pa cemo sve sto ti nije jasno da razresimo,ja te ni ne poznajem ali ako hoces konflikt necu ga resavati ovde na netu razmenicemo brojeve pa cemo resiti.Jos jednom o Bojsnu Majicu sve najlepse isao sam kod njegove porodice idem na groblje cesce nego ti jer sam ga znao i nevezano za tekme,dux sam uradio u znak secanja na njega i poklonio njegovoj sestri majmune balavi u Dobanovcima indijancu.Za radovu tribinu pricas jesi normalan decko ti pa raspitaj se malo kod vodja posto tada nisi ni znao sta su tekme sta je tu sve bilo,necu vise raspravljati ovde ali posto imas protiv mene nesto licno necu ostale mesati u to.pozz
ultra bataja wrote:UUUUUU,TESHKE RECHI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TifoZemun wrote:е ово је и друга тема на којој се људи беспотребно напушавају имате јебени пм...сваки следећи провокатор и тровач тема треба да попуши банану...@ninjah...@podredsednik радите посао... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ultra bataja wrote:Alo ljigavi smradu,napusi se kurca sve zajedno sa playboy drugarima sto tetoviraju bulje! Pali sa ovog foruma majmune jedan,neznam ni ko ti je pustio registraciju,i sve to sto si rekao o Batleru se ovde zna ali izgleda mi bolje znamo od tebe i ostalih govnara! Ne brini ti o Batleru...pocni da brines o sebi jer si go kurac! Mislim da zasluzuje jednu bananu!
Curva Orientale wrote:Ne birni se ti za Batlera znamo mi dosta dugo njega!!!Mislis da ces tim tvojim postovima nesto kao nas zavaditi..e pa grdno si se zajebao!!!
Samo svojoj grupi mozes da doneses zlo na vrat!!!!A zapamti da se drugi deo prvenstva igra u Zemunu tako da pazi sta pricas bolje bi ti bilo ili idi na pp pa to tako resi!!
invalidi vozdovac wrote:Ili ajde recimo dalje, na primer moderator je na sajtu BH tribine :shock:
To mu je izgleda najvece navijacko dostignuce u zivotu posto sa nama nema puno toga, a redovno je dolazio godinama, sa radovcima jos manje iako ima dosta gostovanja sa njima, a kolko mi je poznato ni kod vas nije bas uspeo da se proslavi al dobro mlad je ima vremena, nek se kali kao moderator na internetu kod Bosanaca pa polako...
professional. wrote:31 нова година, он и даље о Батлеру ! :shock: :shock: :shock: ало ти стварно немаш ништа паметније да радиш :idea: Све што треба да знамо о батлеру, ЗНАМО!!! и не мораш више да нас обавештаваш :!: :!: :!:
gresis veruj...ima tu gomila jos...
:mrgreen:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

RANGERS96 wrote:
pancevac wrote:..znam za aktivnost dinamove ekipe rangers tj. srpske sparte...pre 2 godine sam isao sa njima na nekoliko utakmica ali sam prestao posle stupanja grupe u kontakt sa novom srbijom velje ilica...jednostavno ne volim mesanje politike sa navijanjem..kad sam odbio da idem na tekme dobio sam pretnje da se iselim iz panceva u zemun....eto toliko.........vidimo se u martu na tribini!
odhrani psa da te ujede!nije tema za prepucavanje sa tobom jer si ispod mog nivoa 1000 svetlosnih godina!da si dobio pretnje dobio si a sto nerece ljudima da li stvarno od rangersa ili nekog drugog?? razmisli dobro??mesas babe i zabe a znamo ko si i sta si i ko te prvi primio medju svoje??sto nerece ljudima da su ti bsr zgazili sve grafite u gradu??? ti koliko znam njima nijedan! gresim??sigurno su te i rangersi napali posle tekme sa ciganima u pancevu??bsr te branio???posle zastite i smirivanja strasti si odlucio da te dinamo neinteresuje!!e da vama momci neko to priusti nebi ga proterali u pancevo nego u pakistan!!progone te ko misa a nas nesto i nisam primetio!necu da trosim prostor i vreme ljudima na cijoj sam tribini bio kad nisi znao ni sta je to???sa covekom koji ima 10 utakmica i 5 gostovanja nezelim uopste ni da polemisem!toliko!!!!!!!
RANGERS96 wrote:e da...endo smekeru... jel si pricao ortacima sa tribine kako si plakao i molio brigadire da te ne biju..poskidali su vas kao najvece mentole..u sred bela dana...znaci strasno...a posle toga ste dosli u park i obratili se za pomoc sadasnim rangersima , sadasnem expansive-u i sadasnjoj contra normati...shvatite da ste i ti i pile i kompretna vasa ekipa sem ivceta idioti.. zentare strasne...tako da nema polemisanja... mi nikada nismo niticemo imati veze sa politikom... strasno , treba da te je sramota...EXPANSIVE 7
Miomir wrote:hmmmmmm.....
ovo prepucavanje ne vodi nikuda.....
i ti znas ko vam tj nam je shio zastave,crtao parole,s kim si do juce pio pivo....
svi smo mi jedno....
to jucerasnje lupanje samara je bilo besmisleno...maki s kojim smo delili sve od jedanput lupa ortaku samar...
ti davore dobro znas koliko sam stajao uz tebe a sad me napusavas da sam idijot....
hvala....
pancevac wrote:..ispalo je da sam mojim postom isprozivao neke ljude a to nisam imao za cilj...sto se tice prijateljstva nemam nista protiv obnavljanja....necu da imam problema sa ljudima iz mog grada
batler wrote:ne iznosite imena na netu jeste normalni :?: :shock:
slabo im radi admin/mod sluzba...a internet kezualaca koliko hoces... :)
Last edited by Booze Brothers on Sun Dec 30, 2007 6:18 pm, edited 2 times in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

CRAZY BOYS wrote:Rec je o tezviju(sad nije zajebancija :wink: )
Ako neko moze da PM napise njegovoj broj ili ako neko moze da ga kontkatira treba mi(nam) zbog nekih stvari

unapred hvala
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Booze Brothers wrote:
CRAZY BOYS wrote:Rec je o tezviju(sad nije zajebancija :wink: )
Ako neko moze da PM napise njegovoj broj ili ako neko moze da ga kontkatira treba mi(nam) zbog nekih stvari

unapred hvala
:shock: Jedino ako im treba da im zavrsi recepte za Trodone...
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

Post Reply