Budzenje postova

svakakve priče...
User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Budzenje postova

Post by Džo »

Image
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

Ja deco ne znam za vas ali mene ova afera oko Vladimira Stojkovica i njegove supruge zece potresa.

Te se mire, te se ne mire, te je ona sa ovim, te je on sa atrkativnom devojkom sa Dorcola, nekom Jelenom K. koliko vidim u medijima...

Strasno, tako mladi i lepi a vidi u kom kontekstu im se imena provlace po novinama.

Eto taman se zavrsila ona bura oko Ljubinke Bube Dobrosavljev i ataka na njen integritet i lik - a to me je duboko uznemiravalo jer sam je bas gotovio jos sa Studija B i taman sam poceo normalno da funkcionisem i radim - kad ovo dvoje...

U majku mu njegovu, ajde da je samo to, nego s' vremena na vreme iskoci i vest da se Natasi Bekvalac nesto ruzno desilo....e to me rasturi.

Noci neprospavane zbog njene drame sa Dacom, nedoumica oko cerke, ponavljanje pitanja "zasto je sedao na taj prokleti motor ???" u mojoj glavi - dovele su me do stanja nesvesnog transa, koje sam jedva prebrodio. Ne spominjem one detalje posle oko njenih veza sa sumnjivim tipovima - ja u to ne verujem...

Dajte, srece vam, dajte neki savet - ima li nade za Vladu i Bojanu ???

I daj Bistri majka mu stara, zamolio sam te jos pre 2 nedelje za vesti o Bubi jos nista mi nisi dao...kako ti covece ocekujes da spavam i privredjujem ???
Neka ti na savest ide to sto sam skrhan bolom i tugom jer me drzis u neznanju.
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by BG Gambo »

Stvarno bili treba da te bude sramota !!!!!!!! Covek ne moze ni da kafu popije a da mu soljica ne ispadne bar dvaput
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

Stari hit....

Mulher Melancia en velocidade 6 :wink:

Ako istrazite, snajka ne da ima nekih klipova sa mesanjem guzicom po mrezi a ako bacite oko na "one" sajtice - ima i "ozbiljnijih" radova :wink:
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Budzenje postova

Post by voja 10 »

http://www.mondo.rs/s228372/Info/Hronik ... ezika.html
Milka Canić napisala udžbenik srpskog jezika
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

Al' se matora uglavila u semu...

Pitanje kompetencije za pisanje udzbenika naravno niko nije postavio, zar ne ???
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Cevopan
junior
junior
Posts: 306
Joined: Sun Sep 11, 2011 2:09 pm
Location: У биртији...

Re: Budzenje postova

Post by Cevopan »

Отвориш прву страну,када оно пише "Добро вече" :mrgreen:
1911. године основан је један клуб,који ће у наредном периоду исписати најлепше странице српског фудбала,тај клуб живи и дан данас. . .

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Budzenje postova

Post by Džo »

sreo sam je pre par godina na moru, bio u fazonu da se malo sprdam, a onda me je, u toku razgovora, jedno 17 puta ispravila jer sam se gramaticki pogresno izrazio...
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Booze Brothers »

cincar mora da je odradi... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

Džo wrote:sreo sam je pre par godina na moru, bio u fazonu da se malo sprdam, a onda me je, u toku razgovora, jedno 17 puta ispravila jer sam se gramaticki pogresno izrazio...
Si joj rekao da moze tu svoju gramatiku u dupe da nabije...to je toliko bitna stvar za znati, da se prosto bez nje ziveti ne moze
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Re: Budzenje postova

Post by SpongeBob schwammkopf »

Black Bloc wrote:Al' se matora uglavila u semu...

Pitanje kompetencije za pisanje udzbenika naravno niko nije postavio, zar ne ???
predavala po raznoraznim bg gimnazijama...izmedju ostalih i vojnoj...sad dal ima neko vise znanje sem faksa jbm li ga
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Booze Brothers »

Droga legalno u prodaji

Beogradski učenici legalno kupuju i puše takozvani "biljni tamjan", koji je jačeg dejstva od marihuane. U trgovinama se slobodno prodaje kao osveživač prostorija, uz koji prodavci nude i rizlu, navodi "Pres".

Da "biljni tamjan" ima dejstvo droge i da ga mladi Beograđani masovno koriste, list je upozorilo nekoliko roditelja koji su se javili redakciji "Presa".

Kako bi proverila da li je moguće tako lako doći do ovako opasne supstance i da li ta mešavina zaista ima dejstvo droge, novinarka tog lista kupila je "biljni tamjan" u jednoj prodavnici u Sremskoj ulici u Beogradu za 1.000 dinara.

Novinar Nebojša Zeković, koji je radi eksperimenta "smotao" i popušio cigaretu od "biljnog tamjna", zadobio je simptome predoziranosti.

Lekar hitne pomoći, koja je intervenisala kada je novinaru pozlilo, ocenio je da je "to što je pušio neka biljka koja je verovatno poprskana THC-om, jednim od sastojaka marihune".

Vlasnik prodavnice u kojoj je novinar "Presa" kupio ovu biljnu mešavinu rekao je da sve o "biljnom tamjanu" može da se pročita na deklaraciji.

A na pitanje zašto se kupcima nude i rizle uz tamjan, prodavac je rekao da je to najjeftiniji proizvod u prodavnici i da ih nude uz sve što se kupi.

(MONDO)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Budzenje postova

Post by Džo »

Black Bloc wrote:
Džo wrote:sreo sam je pre par godina na moru, bio u fazonu da se malo sprdam, a onda me je, u toku razgovora, jedno 17 puta ispravila jer sam se gramaticki pogresno izrazio...
Si joj rekao da moze tu svoju gramatiku u dupe da nabije...to je toliko bitna stvar za znati, da se prosto bez nje ziveti ne moze

ma dobro, istini za volju, ja volim pravilno da se izrazavam, al tada sam se sprdao tako da me nije iznervirala, pa nije bilo razloga da se drkam :D
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Budzenje postova

Post by voja 10 »

Novinar Nebojša Zeković, koji je radi eksperimenta "smotao" i popušio cigaretu od "biljnog tamjna", zadobio je simptome predoziranosti.
------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- ------*-----*- :cyclopsani:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

Post Reply