Budzenje postova

svakakve priče...
WAZOVAC
novajlija
novajlija
Posts: 37
Joined: Mon Jul 04, 2011 12:57 pm

Re: Budzenje postova

Post by WAZOVAC »

ni u pekari ne moze radit jer nezna izvratit kusur i za to joj treba digitron ;)
e da Black htio sam te pitat da ova butra radi kod tebe i da ti je tajnica dal bi ju skaro???
iskreno odg!!!!!!!!!!!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Eric Cartman »

Black Bloc wrote:Religious Views Isti je Bog, samo se proroci koji o njemu govore razlikuju. Ja sam pravoslavna
Ово је оксиморон.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

WAZOVAC wrote:ni u pekari ne moze radit jer nezna izvratit kusur i za to joj treba digitron ;)
e da Black htio sam te pitat da ova butra radi kod tebe i da ti je tajnica dal bi ju skaro???
iskreno odg!!!!!!!!!!!

Ne, zato sto ima facu koja govori da sa njom definitivno nesto nije u redu.

Dovoljno godina imam da se vec plasim takvih zenetina...
Te kad se na kurac obese, nece da sidju dok ne dobiju sta su zamislile - zovu u sred noci, dolaze nenajavljene na gajbu, salju pretece sms-ove, prate te po ulici...strah me brate toga :D :D :D
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

WAZOVAC
novajlija
novajlija
Posts: 37
Joined: Mon Jul 04, 2011 12:57 pm

Re: Budzenje postova

Post by WAZOVAC »

zato ju nee odfuras odma u gajbu neg negdje u hotel.......al ovo ostalo se u potpunosti slazem makar bi ju ja skaro pod bilo kakvu cjenu.e kak butra izgleda nize od struke????jel mrsava il????

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Budzenje postova

Post by Billy Bright »

WAZOVAC wrote:e kak butra izgleda nize od struke????jel mrsava il????
Image

WAZOVAC
novajlija
novajlija
Posts: 37
Joined: Mon Jul 04, 2011 12:57 pm

Re: Budzenje postova

Post by WAZOVAC »

pa tu bi se dalo razgovarat o nekoj foteljici ;)
a ono nije losa.sponza ko sponza ;)

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Budzenje postova

Post by Billy Bright »

Show se nastavlja... ------*-----*-

Simonida Milojković Grabljivica
U Sarajevu sam na filmskom festivalu i upravo sam se najela cevapa u cevabdzinici kod Zelje. Deset sa kajmakom, pa nek ide zivot!

WAZOVAC
novajlija
novajlija
Posts: 37
Joined: Mon Jul 04, 2011 12:57 pm

Re: Budzenje postova

Post by WAZOVAC »

:D :D :D :D :D :D

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

Billy Bright wrote:Show se nastavlja... ------*-----*-

Simonida Milojković Grabljivica
U Sarajevu sam na filmskom festivalu i upravo sam se najela cevapa u cevabdzinici kod Zelje. Deset sa kajmakom, pa nek ide zivot!
Nisam imao pojma da u SA ima cevapa sa kajmakom kao prilogom...to mi je na one cevape nesto kao jeres...samo luk i jogurt sa onim lepinjama...koji kajmak kurac...

Da ne kazem da mislim da laze seljanka...jer pojesti 10-ku sa sve lepinjom i lukom je prilicno dosta za normalnu osobu...kajmak ima "kod Cice" ovde a tamo...nisam nikada video...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Re: Budzenje postova

Post by BSK 1911 »

ma pousila je 10 komada sa sve kajmakom oko obrezanih glavica
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Budzenje postova

Post by celtic »

Ni thevapi nisu kao nekad sto su bili sad su mnogo manji i od tog Zhelje je ostalo samo ime cak ni ukus nije isti
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

celtic wrote:Ni thevapi nisu kao nekad sto su bili sad su mnogo manji i od tog Zhelje je ostalo samo ime cak ni ukus nije isti
E...ti si bio tamo poslednji put kada ????

Ja bio prosle godine, Rale najverovatnije ove a cak i Marmozet ove ili prosle...

Tako da...

I dalje znamo sta je cevap kod Zelje...

Postujemo mi ukus iz 80ih ali daj i nama malo :wink:
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Budzenje postova

Post by celtic »

Pre rata smo ishli...pa recimo jednom mesechno...a poslednji put tamo neke 2001-e...stalno smo ishli "kod Dzeze" (valjda se tako zvalo) i tu sam se razocarao..a inache moj stric je imao neki lokal u Torontu i pravio je tjevape po "Zheljinom" receptu..ali stoka balkanska se navikla na Mc i Burger King ...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Budzenje postova

Post by Black Bloc »

E vis' ima nas koji smo i dalje "stari"...kojima 8-9 sati vozom ne predstavlja problem da se "cimnemo" po cevape..

Pa zato znam da su tamo i dalje najbolji cevapi i da je onaj burek pod sacem tj. "ispod peke" na Grbavici i dalje najjaci na svetu...

YU je imala mana ali je imala i kvaliteta majku joj....debelih kvaliteta....

I bas zato je meni drago jer nama na forumu pisu ljudi sa svih strana...ako nista drugo, barem ovde mogu da se informisem gde da jedem kako treba...

Da ne blejim u giros od 10 evra k'o radovac ili kebab od 10 evra k'o grobar ili da trazim posnu klopu k'o oni gazimestanovici sa severa sto petokraku gledaju...

BUBG jede kvalitetno gde gode se nasao...

JEDEMO I JEBEMO ! UZDUZ I POPREKO ! TACKA.
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Budzenje postova

Post by Usamljeni hashishar »

Black Bloc wrote: Da ne blejim u giros od 10 evra k'o radovac ili kebab od 10 evra k'o grobar ili da trazim posnu klopu k'o oni gazimestanovici sa severa sto petokraku gledaju...

BUBG jede kvalitetno gde gode se nasao...
To je to!!!!!!!!!!!!!

A|A|A|

Post Reply