Istorija navijanja na Karaburmi

Sve o grupi...
Post Reply
kasha casuals

Istorija navijanja na Karaburmi

Post by kasha casuals »

Ajde kad ste dosadni...

Image

http://img74.imageshack.us/img74/6638/untitled913uk.jpg

Image

http://img529.imageshack.us/img529/969/ ... d825fj.jpg

Image

http://img302.imageshack.us/img302/7972 ... d332tq.jpg

Ovo je ono sto sam stigao veceras da okacim...

Za ostalo se strpita jos malo...

Inace, ovo je jako zanimljiva tema o kojoj ima stosta da se napise...to je pocetak organizovanog navijanja kod nas i ima dosta zanimljivih prica koje ljudi ne znaju...

Ako bude bilo potrebe mozemo da je prebacimo u Blue Union Belgrade podforum!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

e ovo bi bash bilo lepo da se pokrene...ali to ne moze bez tadashnjih aktera...kasho ,admire,no remors-e...raspalite vasha secanja ali ako mogu i ostali da se sete nekih deshavanja bilo bi lepo da se to zabelezi...ja i moja generacija upotpunicemo sigure neshto...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

ZASTO NA NASIM UTAKMICAM SE NE KACI VISE ZASTAVA SOKOLOVI MI MISLIMO DA JE TO GRUPA CIJA ZASTAVA ZASLUZUJE MESTO NA OGRADI.Blue Family :smt068 :smt067
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

to je pitanje za same Sokolove...naravno da njihova zastava treba da zauzima mesto na jugu...
davaj josh slika...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Shakal B.F.
junior
junior
Posts: 217
Joined: Mon Mar 13, 2006 7:16 pm
Location: Banovo Brdo

Post by Shakal B.F. »

A JE SE SOKOLOVI JOS CIMAJU NA TEKME???
nasa je titula

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

njih par ide standardno a neki dodju povremeno...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Ko,ma idi bre jaooo... :lol:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

kasha casuals

Post by kasha casuals »

PLAVA FAMILIJA wrote:ZASTO NA NASIM UTAKMICAM SE NE KACI VISE ZASTAVA SOKOLOVI MI MISLIMO DA JE TO GRUPA CIJA ZASTAVA ZASLUZUJE MESTO NA OGRADI.Blue Family :smt068 :smt067
U pravu si...ta zastava bi trebala da bude na svakoj utakmici i da se ekipa reorganizuje...
Oni inace dolaze redovno ali nisu ukljuceni u nase akcije...

User avatar
oKo sOkoLovo
novajlija
novajlija
Posts: 22
Joined: Mon Feb 27, 2006 6:07 pm
Location: kzs

Post by oKo sOkoLovo »

Ee ta zuta dimna na prvoj slici, a i ja budala dajem svoj sal da sa njim drze dimnjak. Naravno sal je sjeban i bacen na toj utakmici.
mi nismo ljudi mi smo sa KaRaburme

User avatar
oKo sOkoLovo
novajlija
novajlija
Posts: 22
Joined: Mon Feb 27, 2006 6:07 pm
Location: kzs

Post by oKo sOkoLovo »

I zastava sa druge slike, meni jedna od najdrazih. Ta platna su, sad vec mogu reci zbog policije koja sve ovo posmatra jer proslo je vise od 10 godina i dela su zastarela, ukradena iz Hale Pionir. To je bila glavna fora, idemo na OKK-a a na prozorima na vrhu hale kao zavese vise ista ova plava platna. Idealno za nas budzet za zastave koji je u to vreme bio mizeran. Posle smo se malo sastavili i napravili zastavu Karaburma na koju sam licno ponosan kada je i dan danas vidim na ogradi. Prava je steta sto nismo imali vise para i sto u Radnoj zeni nisu imali dovoljno znanja i htenja da je naprave onako kako je bila zamisljena i kako je izgledala na slici. Garantujem da bi i danas bila jedna od lepsih zastava.
mi nismo ljudi mi smo sa KaRaburme

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

kada smo kod zastava secam se tada sam bash bio klinac (10-ak godina)
nekog vasheg sastanka,bili ste kod zapada na atletskoj stazi...u fazonu doneli ste sve (ili vecinu zastava) u fazonu da ih sve pregledate i odluchite koje da koristite...i u tom trenutku se vadi velika Blue Thunders sa belom pozadinom i plavim slovima...tu neshto dumate,prichate o njoj...zastava je bila bash omatorila,puna rupa pocela da budja...i tu se odluchi da se iscepa... :D da li me secanje dobro sluzi...i josh neshto...secam se da je D*** napravio kod sebe u dvorishtu zastavu Falcons nekom farbom...nije loshe izgledala...ali je nikada nisam video na tribini a Sokolovi su bili aktivni josh bar godinu dana...shta je razlog za to...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Za Sokolove mi mozemo sada da pricamo sta god hocemo s obzirom da postojimo mnogo duze...ali pre vise od 15 godina kada su oni bili na tribini ipak je postojao neki red...

Bilo je tu vise ekipa i svi su se pridrzavali nekih pravila...
Ono sto se meni svidjalo je da se tacno znalo koliko ljudi ide na gostovanje...nedelju dana ranije bi svi dolazili u klub i prijavljivali se kod "Mostarca"(o njemu bi mozda oKo sOkoLovo mogao da napise nesto vise)!

Zao mi je sto ekipa nije vise kao sto je bila iako dosta njih i dalje dolazi...mozda im jednom polude glave, kao sto su nase poludele, pa se organizuju ponovo...nista im ne bi falilo!!! 8)

User avatar
oKo sOkoLovo
novajlija
novajlija
Posts: 22
Joined: Mon Feb 27, 2006 6:07 pm
Location: kzs

Post by oKo sOkoLovo »

Mostarac je bio covek ispred kluba koji je bio zaduzen za odnose sa nama navijacima. Jedan pozitivan, senilni lik sa nekih 60-70 godina, znaci uveliko zreo za penziju. Prisustvovao je svakom sastanku koji smo imali u prostorijama kluba i putovao je sa nama na sva gostovanja koja je klub organizovao u vidu nekog vodje puta. Tu je nastalo i par pesmica (posalica)na njegov racun, no da ne gresim dusu sada i da se ne salim na racun mrtvog coveka, laka mu crna zemlja. Najjaci su ipak bili sastanci gde smo mi dogovarali sta cemo da popalimo od baklji, dimnjaka i predlozi pokojnog nam prijatelja Mostarca, veliki baloni na kojima cemo ispisati poruke u vidu slova na svakom od balona i napuniti ih helijumom i tako ih pustiti u visine. Sve u svrhu ne paljenja pirotehnike, da ne poveruje covek. Inace u to vreme nas stadion jedan od zajebanijih, dal zbog blizine bele kuce ili ne znam cega ali za jednu dimnu bombu je znalo da bude dosta problema.
mi nismo ljudi mi smo sa KaRaburme

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

cuveni sastanci u staroj sali za sastanke...medj' svim onim trofejima...

Ja samo moram da iskopam ali bukvalno, iskopam slike BG Boys-a sa tekme protiv OFK Kikinde, poslednje u drugoj ligi...

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Da da sastanci i hiljade utabanih cepova od pivskih flasa u zemlji
ROxaNE you don't have to put on a red light!!!

Post Reply