Politika na tribinama

Sve o grupi...
BIP
junior
junior
Posts: 56
Joined: Wed Apr 26, 2006 10:31 pm
Location: N/A
Contact:

Post by BIP »

A je l' moze domacica radza? Ili kad domacica cveta? Da batalimo politiku.
Nema, nema niko kao on, samo Vanja Grubac moze dati gol!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Veljo,nikakva politika nije dobrodosla na tribinama,mi smo svi tu za OFK Beograd,a kome se svidj za politiku ima drugih mesta.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Obzirom da Srpska Vlada nije ispunila zahteve EU (iz miloste zvano - Brisela), Republici Srbiji se smesi jos jedan kontigent sankcija...obzirom da vec imamo neke ekonomske/privredne sankcije ovaj kontigent ce se odnositi najverovatnije na jos malo maltretiranja NAS OBICNIH gradjana Srbije...

Da se podsetimo, danas je istekao poslednji rok koji je "Vlada Republike Srbije" (namerno pod znacima navoda, jer ovo je zooloski vrt ne drzava), imala za izrucenje Haskog optuzenika Ratka Mladica...Ovaj rok je BIO konacni jer je bio pomeran u poslednjih dve godine - 5 (pet) puta...

A mi i dalje treba da se smejemo pred pandurskim objektivima, sirimo koreografije, setamo po kojekakvim selendrama po Srbiji, a bivamo izbaceni iz Evrope skoro pa odmah, i da se tripujemo kako ce BOLJE SUTRA doci samo...OCE KURAC, ako smo znali da vredjamo SPS, JUL i ostalu gamad koja nam je upropastila zivote, zar sada treba da cutimo i da gledamo kako NASTAVLJAJU da se izivljavaju nad NAMA ????

Ako nece glas sa tribina da se zacuje prvi - ODAKLE CE ????

Sa Trga Republike sigurno nece....

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Podrzavam te u potpunosti i secam se kako je bilo ok jedno vreme posle 5 oktobra bili su manji od makovog zrna i evo opet maltretiraju i
gaze po ljudskim pravima a Mladic i generalno politika to je za dugu dugu pricu.Ali ovo je sto ti kazes pravi pravcati Zoo Vrt i to u originalu.
ROxaNE you don't have to put on a red light!!!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...a vi lepo glasajte za radikale i prekinite da kenjate ovde po jednom od najopustenijih navijackih foruma u zemlji...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Richard III wrote:...a vi lepo glasajte za radikale i prekinite da kenjate ovde po jednom od najopustenijih navijackih foruma u zemlji...
a ti temba nemoj da citas ovo ovde ako ti smeta...a to za radikale ti je ultra glupa opaska...ne znam samo kako si uspeo da iz bilo cije price izvuces zakljucak da se ovde vodi prica koja je na bilo koji nacin bliska "ideji i filozofiji" radikala...

User avatar
11
atleticar
Posts: 163
Joined: Tue Sep 13, 2005 4:10 pm

Post by 11 »

Bla, bla, bla .... politika!
Image

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

forum_admin wrote:
Richard III wrote:...a vi lepo glasajte za radikale i prekinite da kenjate ovde po jednom od najopustenijih navijackih foruma u zemlji...
a ti temba nemoj da citas ovo ovde ako ti smeta...a to za radikale ti je ultra glupa opaska...ne znam samo kako si uspeo da iz bilo cije price izvuces zakljucak da se ovde vodi prica koja je na bilo koji nacin bliska "ideji i filozofiji" radikala...
...ako vec ocete da kenjate o politici napisite za koga ste glasali na predhodnim izborima i za koga cete glasati na sledecim...samo bez glupih prica tipa "necu glasati ni za koga ...niko nije dovoljno dobar...ne gotivim nikoga sa politicke scene..."...nego lepo i jasno napisite koga ste podrzavali i koga cete podrzati...a ove prazne price zajebite...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Richard III wrote:
...ako vec ocete da kenjate o politici napisite za koga ste glasali na predhodnim izborima i za koga cete glasati na sledecim...samo bez glupih prica tipa "necu glasati ni za koga ...niko nije dovoljno dobar...ne gotivim nikoga sa politicke scene..."...nego lepo i jasno napisite koga ste podrzavali i koga cete podrzati...a ove prazne price zajebite...
tema nije koga podrzavate od ovih kvazi politicara kod nas nego ko je za koju politiku politiku na tribini i dali uopste politika na tribini

koliko sam ja skapirao ako gresim nek me neko demantuje
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...ma to je sve sviranje kurcu...kakva politika na tribini,ako salutiranje pijanih budala smatras za politiku na tribini .... nego napisite konkretno ono sto sam vas pitao...dakle koga ste podrzavali i koga cete podrzavati...kratko i jasno...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
Shakal B.F.
junior
junior
Posts: 217
Joined: Mon Mar 13, 2006 7:16 pm
Location: Banovo Brdo

Post by Shakal B.F. »

Ma jebes politicu...sta ce nam to u zivotu :!: :!:
nasa je titula

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Tribina bez politike!!!
Samo OFK BEOGRAD!!!!
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Mada primecen je jedan deda na zapadu da cita "Politiku"... :lol:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Smrt politici....

Ziveo Politikin Zabavnik!!! :lol:

Post Reply