Politika na tribinama

Sve o grupi...
User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Pre ce biti krst na celu.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

u jeeeeeeeeeeee...pa to bi bilo svetogrdje prika...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Zbidelj wrote:Pre ce biti krst na celu.
Znam da ce me Losica tuziti zbog copyrighta, ali "Krajnje degutantno"! :roll:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

Eric Cartman wrote: Uopste nije taj fazon, nego iskreno ja sumnjam da ti dolazis na utakmice, jer da si sharp, verovatno bi se izdvajao iz gomile. Sto se mene tice, a i bilo koga iz Unije dobrodosao je svako bez obzira na politicko opredeljenje.

BTW ja sam apolitican :wink: :P
Pa ja obicno jesam izdvojen iz gomile.A da bih ti dokazao da dolazim na utakmice,reci cu ti samo da sumnjam da je Blac Bloc jedan od matorijih i vidjenijih ljudi na tribini(mislim da je P***)koji je isao u Zenicu kod Robijasa.U stvari nick mu je bio "forum_admin".

I imam jednu anegdotu vezanu za njega pre par sezona kada je ispala ona frka oko izbacivanja Darvinove teorije iz udzbenika o nastanku coveka.Tada se doticni i jos neki setio da okaci parolu kada smo igrali protiv Zeleznika-MINISTARKO PROSVETE OSTAVKA!Posle u drugom poluvremenu na tribinu su dosli neki bivsi Pingvin Bojsi koji vise ne dolaze i onako pijani skandirali JEDAN JE DARVIN!P*** i jos neki su se pokacili sa njima,a u kuriru je sutradan pisalo kako smo na toj utakmici skandirali umesto JEDAN JE DARVIN-JEDAN JE TADIC???!!!:mrgreen:

E da sine ja nisam SHARP,nego RASH,samo sto ne kacim obelezja na fajerku i mislim da bez obzira na razlike u oredeljenju tribina treba da bude apoliliticna.

Imam i ja pitanje za tebe.Da nisi mozda ti bio juce u Novom Sadu onaj Skinhead u maskirnim pantalonama?
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

a znaci bio si juce...
je li...da li mogu nesto da te upitam...99% tvojih postova je vezano za politiku ili politicki obojene zabarske grupe,bendove i ostala sranja...ako si navijac mogao bi da das neki utisak o nasim izdanjima...navijackim i fudbalskim...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

Booze Brothers wrote:a znaci bio si juce...
je li...da li mogu nesto da te upitam...99% tvojih postova je vezano za politiku ili politicki obojene zabarske grupe,bendove i ostala sranja...ako si navijac mogao bi da das neki utisak o nasim izdanjima...navijackim i fudbalskim...
Brate ja izbacujem utiske onda kada dodjem na tekmu.A ne mogu bas da se pohvalim da sam na svakoj tekmi tu...sto nije pohvalno za mladje generacije(treba ici na tekme).
Ako jos neko sumnja u moju pripadnost tribini mogu na pm da mu nabrojim imena ljudi iz grupa.To sto ja ne znam ko je ko na forumu(a pravo da ti kazem i ne zanima me),to je stvar licnog stava koji ja imam prema forumima i raspoznavanju na njima.

Ako se neko seca opisane tekme koju sam ovde izneo protiv Zeleznika 2004 cini mi se neka potvrdi opisani dogadjaj...da ne bi ispalo kako ja kenjam. :wink:
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma ok bre...ali eto kada prisustvujes nekoj tekmi posle nje bi mogao da das neki svoj utisak...valjda tome ovaj forum i sluzi... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

Booze Brothers wrote:ma ok bre...ali eto kada prisustvujes nekoj tekmi posle nje bi mogao da das neki svoj utisak...valjda tome ovaj forum i sluzi... :wink:
Jebiga moram da priznam da si u pravu... :wink:
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma bre opusteno...samo nastavi sa izvestajima...a slobodno i sa politikom... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

E da kada smo vec kod politike,secam se dogadjaja pretprosle sezone u Zemunu kada nam nisu dali da okacimo zastave vecih dimenzija.Onda smo okacili samo 2 male-jednu keltski krst i pored nje ZASTAVU JAMAJKE...e to je bio apsolutni hit...:mrgreen: kao satro smo nacisti,a pored zastva crnacke drzave koja simbolizuje vutru i Boba Marlija.To je dokaz da mi i nismo bas toliko politicni i da ne vodimo mnogo racuna da te dve stvari na ogradi ne idu.U ostalim zemljama bas vode racuna o tome.Ali i na drugim nasim tribinama ima dosta toga nelogicnog.Recimo gomila Cetnicki orjentisanih likova kod grobara koji navijaju za PARTIZAN ili Crvenu ZVEZDU...:mrgreen:
Jebiga ako ni zbog cega drugog, ja bih onda zbog politike trebao da navijam za jedan od ta dva kluba...ali sve jedno ih mrzim bez obzira na jebeni naziv. :D
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Imam i ja pitanje za tebe.Da nisi mozda ti bio juce u Novom Sadu onaj Skinhead u maskirnim pantalonama?
Kao prvo nisam, kao drugo na nasoj tribini nema skineheada i tu se vidi koliko ti nemas pojma.
kao satro smo nacisti,a pored zastva crnacke drzave koja simbolizuje vutru i Boba Marlija
Ne simbolizuje Jamajka njih, nego oni nju.
To je dokaz da mi i nismo bas toliko politicni
Mi uopste i nismo politicni i ne znam odakle ti ideja, kad se to javno Unija deklarisala politicki kao takva i takva...? Jos jedan dokaz da nemas pojma!!!


A HIT sam sacuvao za kraj:
Recimo gomila Cetnicki orjentisanih likova kod grobara koji navijaju za PARTIZAN ili Crvenu ZVEZDU...
Bas bih voleo da vidim te Grobare sto navijaju za Zvezdu... :shock:

E, moj pistole, tebi izgleda koncentracija nije jaca strana. :)
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ja ne kapiram keltski krst ili sta je vec to tako...to kapiram kao nesto najzagrizenije,najekstremnije...ultras...znaci krajnje...ne kapiram to kao nacisticki simbol...znaci ti krstovi na pravoslavnim crkvama sigurno ne oznacavaju nacizam...to je nesto ortodoksno... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

Eric Cartman wrote:
Imam i ja pitanje za tebe.Da nisi mozda ti bio juce u Novom Sadu onaj Skinhead u maskirnim pantalonama?
Kao prvo nisam, kao drugo na nasoj tribini nema skineheada i tu se vidi koliko ti nemas pojma.
kao satro smo nacisti,a pored zastva crnacke drzave koja simbolizuje vutru i Boba Marlija
Ne simbolizuje Jamajka njih, nego oni nju.
To je dokaz da mi i nismo bas toliko politicni
Mi uopste i nismo politicni i ne znam odakle ti ideja, kad se to javno Unija deklarisala politicki kao takva i takva...? Jos jedan dokaz da nemas pojma!!!


A HIT sam sacuvao za kraj:
Recimo gomila Cetnicki orjentisanih likova kod grobara koji navijaju za PARTIZAN ili Crvenu ZVEZDU...
Bas bih voleo da vidim te Grobare sto navijaju za Zvezdu... :shock:

E, moj pistole, tebi izgleda koncentracija nije jaca strana. :)
Evo ga ovaj sto koristi svaku priliku da mi prikenja kao onda kada sam postvio post o 1 maju...

1.Na nasoj tribini ima Skinheda:ostataka Kolovrata i Pingvina kojih je nekolicina ali ih ima.

2.Zna se zasto se kace zastave Jamjke na ogradu ili slike vutre(bar u inostranstvu).

3.Ako izuzme par parola i skandiranja upucenih Grobarima i Ciganima-Oj Grobari komunisti sve se menja vi ste isti...ili slicnih stvari tipa zastave kolovrat i keltskih krstaca i nekih parola koje su usmerene na prozivanje...

4.nisam rekao da grobari navijaju za zvezdu vec da su cetnicki nastrojeni,a i cigani koji pored toga sto im se klub zove tako kako se zove imaju neku svoju pricu o monarhiji i cetnicima...e toliko.
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

pistol wrote:1.Na nasoj tribini ima Skinheda:ostataka Kolovrata i Pingvina kojih je nekolicina ali ih ima.

ili slicnih stvari tipa zastave kolovrat i keltskih krstaca i nekih parola koje su usmerene na prozivanje...
Brutalno, jebiga odose nam smileyiji steta sto ne mogu da izrazim emociju. Recicu ti samo kratko NEMAS POJMA :mrgreen:

To sto cekam svaku priliku da ti prikenjam, zpitaj se sam zasto.

A ovo za cigane i grobare mozda nisi mislio ali si rekao :)

Ako stvarno ides na tekme najjace bi bilo da se znamo i uredno pozdravimo uvek, a ovde se kao prepiremo...:D
Stize ti PM
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Eric Cartman wrote:
pistol wrote:1.Na nasoj tribini ima Skinheda:ostataka Kolovrata i Pingvina kojih je nekolicina ali ih ima.

ili slicnih stvari tipa zastave kolovrat i keltskih krstaca i nekih parola koje su usmerene na prozivanje...
Brutalno, jebiga odose nam smileyiji steta sto ne mogu da izrazim emociju. Recicu ti samo kratko NEMAS POJMA :mrgreen:

To sto cekam svaku priliku da ti prikenjam, zpitaj se sam zasto.

A ovo za cigane i grobare mozda nisi mislio ali si rekao :)

Ako stvarno ides na tekme najjace bi bilo da se znamo i uredno pozdravimo uvek, a ovde se kao prepiremo...:D
Stize ti PM
e sad si jebo jeza,salje ti pm :lol: :lol: :lol:

Post Reply