Vesti sa tribina...

Sve o grupi...
User avatar
Costillone
junior
junior
Posts: 144
Joined: Tue May 30, 2006 6:31 pm

Post by Costillone »

Invalidi VFC wrote:
White boy wrote:Skoro sam prichao sa jednim Nishlijom o tome zashto nema vishe toliko Meraklija dole kod njih a on kaze da je i njima puko kurac zbog losheg vodjenja kluba i ako se ovako nastavi bice ih sve manje.Inache mi je napomenuo da josh uvek postoji ogromna grupa meraklija u Nishu i okolini koja moze da se opet skupi ako "zatreba"
Steta da tako dobra grupa tone zbog uprave...Pa jel se cimaju nesto sa njima (upravom) ili je to sve u zacetku jos uvek??

brate mi upravu nemamo vec 3 meseca :lol:

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

axkontra wrote:Uzbuna posle emisije emitovane na „Diskaveriju“
„Grobari“ pod istragom

BEOGRAD - Srpski istražni organi zatražiće od kanala „Diskaveri“ da im dostavi snimak emisije „Huligani sa Balkana“ emitovane u nedelju u 22 sata, u kome grupa navijača Partizana „maše“ oružjem i psuje policiju, saznaje „Blic“.

Navijači crno-belih mogli bi čak da budu osumnjičeni i za zločinačko udruživanje, jer je grupa snimljena naoružana, a niko od njih nema dozvolu za oružje, a uz to su izneli i nekoliko uvreda na račun srpske policije.
Naši istražni organi već su kontaktirali kablovske operatere, ali oni nemaju snimak. Naime, pravila ih ne obavezuju da snimaju emisije koje distribuiraju, bez obzira na sadržaj.
Kako „Blic“ saznaje, navijači Partizana pre nekoliko meseci sastali su se sa engleskim novinarom, koji je radio seriju emisija o fudbalskim huliganima. Emisija je preko kablovske televizije emitovana 16. decembra, ali je u našoj javnosti prošla skoro nezapaženo.
Međutim, policajci čiji je posao upravo suzbijanje nereda na utakmicama, prevashodno fudbalskim, u nedelju uveče bili su uz male ekrane. Gledajući navijače crno-belih bili su šokirani.
- Novinar je prvo posetio „bed blu bojse“ i „torcidu“, navijače hrvatskih klubova Dinamo i Hajduk. Prikazali su snimke svojih sukoba sa policijom i kako ruše ogradu. Ali u razgovoru sa njim bili su kulturni. Novinar je zatim došao u Beograd i želeo je da razgovara sa „delijama“ koje su ga ignorisalie, jer je prethodno Bi-Bi-Si snimio emisiju o njima i prikazao ih kao grupu povezanu s ratnim zločincima. Novinar je tako snimio „Marakanu“ spolja i krenuo ka stadionu Partizana, udaljenom samo nekoliko stotina metara. Tu ga je oduševljeno čekala grupa navijača crno-belih, među kojima su bile i vođe „grobara“ - priča sagovornik „Blica“ blizak istrazi.
„Grobari“ su novinaru oduševljeno pokazali Beograd, a zatim su ga odveli i u svoje prostorije.
- Iza njih je treštala pesma „Sprem’te se, sprem’te, četnici“. Pevali su četničke pesme, raspojasali se, izvadili pištolje i počeli da mašu njima. Hvalili su se „najjači smo“, psovali policiju, pričali kako su pre dvadeset i više godina silovali vođu „torcide“, a engleski novinar je sve to pustio u emisiji - priča naš sagovornik.
Po završetku emisije, usijali su se telefoni među ljudima koji pokušavaju da stanu na put huliganima i njihovom vandalizmu.
Zahtevom za dobijanje snimka od kablovskih operatera praktično je pokrenut pretkrivični postupak.
Konsultovali smo se šta dalje da radimo, a za početak istrage neopohodan nam je snimak emisije. Niko od nas nije očekivao da će „grobari“ raditi to što su radili, pa nije snimao emisiju. Jednostavno moramo da reagujemo i sud da kazni takvo ponašanje. U svakoj normalnoj zemlji, kada naoružana grupa „maše“ pištoljima i psuje i preti policiji, smatra se da je to zločinačka organizacija, koja je spremna za napad na čuvare javnog reda. Broj cevi koje su izvadili uopšte nije bezazlen i ne želimo ni da pomislimo kakvu bi tragediju mogli da izazovu - navodi sagovornik „Blica“.

Hahaha pa ovde se ne zna dal je smesnije sudstvo ili novinari :lol:
Ova emisija je letos bila na 90% racunara u Srbiji
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Djeneral
junior
junior
Posts: 115
Joined: Sat Sep 17, 2005 10:38 am
Location: sabac

Post by Djeneral »

inace su se grobari tako izblamirali i tako su sebe napravili sabanima da nije moglo gore.ja mrzim ustase ali su se kulturno i bez ikakvog sabanizma predstavili.
necu zvaku,ocu kusur

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

zmajevi karaburma wrote:
axkontra wrote:Uzbuna posle emisije emitovane na „Diskaveriju“
„Grobari“ pod istragom

BEOGRAD - Srpski istražni organi zatražiće od kanala „Diskaveri“ da im dostavi snimak emisije „Huligani sa Balkana“ emitovane u nedelju u 22 sata, u kome grupa navijača Partizana „maše“ oružjem i psuje policiju, saznaje „Blic“.

Navijači crno-belih mogli bi čak da budu osumnjičeni i za zločinačko udruživanje, jer je grupa snimljena naoružana, a niko od njih nema dozvolu za oružje, a uz to su izneli i nekoliko uvreda na račun srpske policije.
Naši istražni organi već su kontaktirali kablovske operatere, ali oni nemaju snimak. Naime, pravila ih ne obavezuju da snimaju emisije koje distribuiraju, bez obzira na sadržaj.
Kako „Blic“ saznaje, navijači Partizana pre nekoliko meseci sastali su se sa engleskim novinarom, koji je radio seriju emisija o fudbalskim huliganima. Emisija je preko kablovske televizije emitovana 16. decembra, ali je u našoj javnosti prošla skoro nezapaženo.
Međutim, policajci čiji je posao upravo suzbijanje nereda na utakmicama, prevashodno fudbalskim, u nedelju uveče bili su uz male ekrane. Gledajući navijače crno-belih bili su šokirani.
- Novinar je prvo posetio „bed blu bojse“ i „torcidu“, navijače hrvatskih klubova Dinamo i Hajduk. Prikazali su snimke svojih sukoba sa policijom i kako ruše ogradu. Ali u razgovoru sa njim bili su kulturni. Novinar je zatim došao u Beograd i želeo je da razgovara sa „delijama“ koje su ga ignorisalie, jer je prethodno Bi-Bi-Si snimio emisiju o njima i prikazao ih kao grupu povezanu s ratnim zločincima. Novinar je tako snimio „Marakanu“ spolja i krenuo ka stadionu Partizana, udaljenom samo nekoliko stotina metara. Tu ga je oduševljeno čekala grupa navijača crno-belih, među kojima su bile i vođe „grobara“ - priča sagovornik „Blica“ blizak istrazi.
„Grobari“ su novinaru oduševljeno pokazali Beograd, a zatim su ga odveli i u svoje prostorije.
- Iza njih je treštala pesma „Sprem’te se, sprem’te, četnici“. Pevali su četničke pesme, raspojasali se, izvadili pištolje i počeli da mašu njima. Hvalili su se „najjači smo“, psovali policiju, pričali kako su pre dvadeset i više godina silovali vođu „torcide“, a engleski novinar je sve to pustio u emisiji - priča naš sagovornik.
Po završetku emisije, usijali su se telefoni među ljudima koji pokušavaju da stanu na put huliganima i njihovom vandalizmu.
Zahtevom za dobijanje snimka od kablovskih operatera praktično je pokrenut pretkrivični postupak.
Konsultovali smo se šta dalje da radimo, a za početak istrage neopohodan nam je snimak emisije. Niko od nas nije očekivao da će „grobari“ raditi to što su radili, pa nije snimao emisiju. Jednostavno moramo da reagujemo i sud da kazni takvo ponašanje. U svakoj normalnoj zemlji, kada naoružana grupa „maše“ pištoljima i psuje i preti policiji, smatra se da je to zločinačka organizacija, koja je spremna za napad na čuvare javnog reda. Broj cevi koje su izvadili uopšte nije bezazlen i ne želimo ni da pomislimo kakvu bi tragediju mogli da izazovu - navodi sagovornik „Blica“.

Hahaha pa ovde se ne zna dal je smesnije sudstvo ili novinari :lol:
Ova emisija je letos bila na 90% racunara u Srbiji
E ajde molim te reci mi gde da skinem to.Ja nisam pogledao
Smrt sektama !!!

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Imas temu U poluvremenu muzika, filmovi i ostalo pa procesljaj, to je tolko staro da vise niko i ne zna gde moze da se skine
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

zmajevi karaburma wrote:Imas temu U poluvremenu muzika, filmovi i ostalo pa procesljaj, to je tolko staro da vise niko i ne zna gde moze da se skine
E hvala :)
Smrt sektama !!!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Aaaa, pa mi tome kad smo se smejali jos sam isao u srednju :P
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
White boy
senior
senior
Posts: 629
Joined: Mon Oct 22, 2007 12:20 am

Post by White boy »

Eric Cartman wrote:Aaaa, pa mi tome kad smo se smejali jos sam isao u srednju :P
Neam pojma ja to nisam video :( Koje je godine to bilo?
Smrt sektama !!!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

White boy wrote:
Eric Cartman wrote:Aaaa, pa mi tome kad smo se smejali jos sam isao u srednju :P
Neam pojma ja to nisam video :( Koje je godine to bilo?
Ove
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

zmajevi karaburma wrote:Firma protiv cigana. Ovo je meni crtani film...

http://imgfrm.index.hu/imgfrm/0/4/7/0/B ... 660470.jpg
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/0/4/9/8/B ... 660498.jpg
Sto crtani?

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

sad ce josh da kaze i da su samo "lepo nacrtana masa" :lol:

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Dva cigana sinoc na Novom Beogradu izbola nekog lika! Na Bozic! Kako ih nije sramota vise, to su te akcije stop nozevima :x Imate u novinama detaljnije
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Usamljeni hashishar wrote:
zmajevi karaburma wrote:Firma protiv cigana. Ovo je meni crtani film...

http://imgfrm.index.hu/imgfrm/0/4/7/0/B ... 660470.jpg
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/0/4/9/8/B ... 660498.jpg
Sto crtani?
Pogledaj im prvi red :wink:
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

zmajevi karaburma wrote:
Usamljeni hashishar wrote:
zmajevi karaburma wrote:Firma protiv cigana. Ovo je meni crtani film...

http://imgfrm.index.hu/imgfrm/0/4/7/0/B ... 660470.jpg
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/0/4/9/8/B ... 660498.jpg
Sto crtani?
Pogledaj im prvi red :wink:
I dalje ne razumem! :shock:

Post Reply