Vesti sa tribina...

Sve o grupi...
User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

Privedeno 152 navijača Rada
18.10.2006 20:35

Beogradska policija je u sredu privela 152 navijača Rada, od kojih su 47 maloletnici. Navijači su se na?li iza re?etaka zbog parola koje su uzvikivali tokom utakmice između "građevinara" i Novog Pazara.

U zvaničnom saop?tenju MUP-a Srbije ka?e se da su navijači rada privedeni "zbog osnovane sumnje da su izvr?ili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mr?nje i netrpeljivosti."

- Osumnjičeni su u toku prvog poluvremena utakmice uzvikivali slogane neprimerene sadr?ine koji izazivaju nacionalnu, rasnu i versku mr?nju i netrpeljivost.

U konsultaciji sa nadle?nim tu?ila?tvom utvrđuju se činjenice o individualnoj odgovornosti privedenih lica.

Pripadnici MUP-a će u narednom periodu preduzimati energične mere u cilju sprečavanja i identifikacije izvr?ioca krivičnih dela koja raspiruju nacionalnu, rasnu i versku mr?nju i netrpeljivost, ka?e se u saop?tenju MUP-a Srbije
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

:smt039

Cao budale!

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Sto ce reci priveli su ih SVE sa tribine...

Inace, da u medije nije otisla info o broju ljudi, na tekmi bi ih bilo oko 300... :wink:

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

forum_admin wrote:Sto ce reci priveli su ih SVE sa tribine...

Inace, da u medije nije otisla info o broju ljudi, na tekmi bi ih bilo oko 300... :wink:
Ovo je najbolji nacin za prebrojavanje ljudi! :lol:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Booze Brothers wrote:Sukobi u Kijevu
11.10.06. 13:50

Uoči utakmice kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u fudbalu između Ukrajine i Škotske došlo je do velikih sukoba između pristalica dva tabora.

Grupa od sedamdesetak navijača ukrajinske selekcije napala je grupu gostujućih koji su izvukli deblji kraj jer je nekoliko njih zadobilo prelome i posekotine pa su pojedini zadržani u bolnici.
evo koga su ukrainci napali...

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

ево је мега брука у лошем смисле са страни хохлов (надимак украјинаца) који су желели показати читавој Европе да и они имају хулс групе али баш без везе јер скакнули су на нормалних људе који мирно пили пиво, шетали градом и даном пре одиграли са динамовими навијачима у футбал који наравно изгубили због тешкото постоја на ногах )) па овај вечер неки будали и напшали на њих, чак видно на слике да ево баш неки чича...после текми кијевљане проводили 4000 шотландцев са аплоузами због њиховог сјајног навијања без обзира на резултат..

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

celtic wrote:Privedeno 152 navijača Rada
18.10.2006 20:35

Beogradska policija je u sredu privela 152 navijača Rada, od kojih su 47 maloletnici. Navijači su se našli iza rešetaka zbog parola koje su uzvikivali tokom utakmice između "građevinara" i Novog Pazara.

U zvaničnom saopštenju MUP-a Srbije kaže se da su navijači rada privedeni "zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti."

- Osumnjičeni su u toku prvog poluvremena utakmice uzvikivali slogane neprimerene sadržine koji izazivaju nacionalnu, rasnu i versku mržnju i netrpeljivost.

U konsultaciji sa nadležnim tužilaštvom utvrđuju se činjenice o individualnoj odgovornosti privedenih lica.

Pripadnici MUP-a će u narednom periodu preduzimati energične mere u cilju sprečavanja i identifikacije izvršioca krivičnih dela koja raspiruju nacionalnu, rasnu i versku mržnju i netrpeljivost, kaže se u saopštenju MUP-a Srbije
И опет тата купио козу с плавим очима.................
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
oKo sOkoLovo
novajlija
novajlija
Posts: 22
Joined: Mon Feb 27, 2006 6:07 pm
Location: kzs

Post by oKo sOkoLovo »

Ljudi iskreno tuzna je vasa prica ako se smejete Radovcima. Kapiram ja da su oni neprijatelji u navijackom smislu ali ovde se radi o necem mnogo vecem od rivaliteta i neprijateljstva sa Radovcima. Ovo su stvari koje zahtevaju solidarnost i sa najljucim protivnicima jer iskreno uvek ce mi biti drazi jedan radovac ili ne znam koji navijac iz Srbije od pandura i selektivnog sprovodjenja zakona od strane istih. Nemojte se brukati i smejati tudjoj nesreci jer to je nesto sto sutra mozemo da ocekujemo i u nasem dvoristu. Ovo je direktan udarac na navijacki pokret u Srbiji a vi slobodno, svako na svoj nacin tumacite i moj post i desavanja oko privodjenja UF-a
mi nismo ljudi mi smo sa KaRaburme

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

oKo sOkoLovo wrote:Ljudi iskreno tuzna je vasa prica ako se smejete Radovcima. Kapiram ja da su oni neprijatelji u navijackom smislu ali ovde se radi o necem mnogo vecem od rivaliteta i neprijateljstva sa Radovcima. Ovo su stvari koje zahtevaju solidarnost i sa najljucim protivnicima jer iskreno uvek ce mi biti drazi jedan radovac ili ne znam koji navijac iz Srbije od pandura i selektivnog sprovodjenja zakona od strane istih. Nemojte se brukati i smejati tudjoj nesreci jer to je nesto sto sutra mozemo da ocekujemo i u nasem dvoristu. Ovo je direktan udarac na navijacki pokret u Srbiji a vi slobodno, svako na svoj nacin tumacite i moj post i desavanja oko privodjenja UF-a
Da su bilo koji navijaci u pitanju sigurno je da bi mi drugacije pisali! Ovako...oni su sami krivi za to sto im se desava...oni koriste nozeve, njihovi su pripadnici izboli nepar ljudi po gradu...ONI SU RAZLOG STO SE NAVIJACI OVAKO TRETIRAJU !
Znam ja da cemo sada svi mi morati neko vreme da ispastamo ali mi cemo i to prebroditi, a za njih se nadam da ce se sto pre raspasti uz malu pomoc policijske represije!
I jos nesto...sa njima to vise nije samo navijacko rivalstvo, kada nekome ubijes druga onda neke stvari prelaze neke granice!
Oni su sve osim navijaca i tu onda nema nikakve solidarnosti!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Nikada necu prema njima imati solidarnost...
Oni su jedna grupa idiota koji ne znaju ni pravila fudbala,grupa koja se reklamira gde god da stigne,grupa koja je uvela to sranje sa nozevima,satarama...i to je dogovor grupe da bi se CHULO shto pre za njih :roll: ...klinac se kod njih tako dokazuje... :oops:
jedna obichna sekta koja unishtava navijachki pokret i zbog chega te obichan narod i gleda kao idiota...
da, uveli su modu sa malim transparentima,bar shalovima prekopiranim od italijana ali sve to pada u vodu jer su obichne pozerchine...
Mozda su bili drugachiji do perioda negde 96/97... ali ovo zadnjih godina strashno...a vaspitali su 10-ak godina omladince da budu pravi idioti i monstrumi...
i nadam s da necemo dalje raspravljati o njima... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Usamljenko i Buza imaju pivo od mene,kad ljudi napisu nesto sto ja ne moram.
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

BSK 1911 wrote:Usamljenko i Buza imaju pivo od mene,kad ljudi napisu nesto sto ja ne moram.
BSK ... daj im josh po jedno u moje ime pa cemo se mi nekako raskusurati kad se vidimo :wink:
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

oKo sOkoLovo wrote:Ljudi iskreno tuzna je vasa prica ako se smejete Radovcima. Kapiram ja da su oni neprijatelji u navijackom smislu ali ovde se radi o necem mnogo vecem od rivaliteta i neprijateljstva sa Radovcima. Ovo su stvari koje zahtevaju solidarnost i sa najljucim protivnicima jer iskreno uvek ce mi biti drazi jedan radovac ili ne znam koji navijac iz Srbije od pandura i selektivnog sprovodjenja zakona od strane istih. Nemojte se brukati i smejati tudjoj nesreci jer to je nesto sto sutra mozemo da ocekujemo i u nasem dvoristu. Ovo je direktan udarac na navijacki pokret u Srbiji a vi slobodno, svako na svoj nacin tumacite i moj post i desavanja oko privodjenja UF-a
Ja cu da strejtiram :wink: ,al'bez obzira:
Zaboravljas o kome pricash!!!!!!!!
"Imate 100 godina a pricate gluposti!!!" :wink:



E,ajd'sad i meni platite pivo da ne kucate,,,,,,,, :wink:
ImageImageImageImage

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

UF forum zaklucan do daljnjeg...


Србија је постала земља чуда. У њој је све могуће па чак да је амбасадор земље, која је предводила агресију 1999. године и која има намеру да нам отме део територије, важнији од освих домаћих институција, где пилоти авиона чије су бомбе убијале Србе буду дочекани као хероји, где високи државни функционери дочекују Усташе широм раширених руку, где се преговара са Балистима и терористима, где је министар Полиције човек који је обијао трафике...


Због свих горе наведених разлога не треба нас чудити догађај који се десио на Бањици 18. октобра око 15 часова. У Србији је поново почео да функционише вербални деликт као из најцрњих дана Титоизма. То нас и није много изненадило јер нашом земљом владају људи који су као били непријатељи том аутократском режиму, али у ствари им није фалила ни длака са главе. Наравно да су били заштићени јер су сви од првог до последњег били сарадници УДБЕ. Срби се хапсе зато што кличу Србија Србима, што прозивају актуелне политичаре, ТВ станице које контролише Џорџ Сорош...


Вероватно су навијачи Рада највећа препрека ка тако дуго очекиваном благостању. Ако је то цена да Србија буде нормална држава, да сви Срби живе у срећи, слободи и изобиљу, да нашом земљом владају најспособнији, ане најбезобзирнији, да Српска војска поносно стоји на нашим вековним границама, ми смо спремни да престанемо са својим деловањем. Али да ли је проблем у нама? Ако ми престанемо да бодримо наш вољени клуб, да ли ће све жеље нашег народа бити услишене?


Господо или боље речено другови Удбаши информације о деловању као и размишљању чланова наше групе мораћете потражити на нашим слободним територијама, јер ће овај форум до даљњег бити угашен.


О свим евентуалним акцијама, као и о наставку деловања наше групе сви чланови ће бити благовремено обавештени у непосредном контакту на састанцима или на неки други начин...


НЕЋЕМО СТАТИ
СРБИЈА СРБИМА
СМРТ ПОЛИЦИЈИ
САМИ ПРОТИВ СВИХ
UNITED FORCE 1987


:smt117 :smt117 :smt117 :smt117 :smt117 :smt117 :smt117
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

e jebiga...'ajde ih i ti sada reklamiraj i to kod nas... :roll:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply