Vesti sa tribina...

Sve o grupi...
User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Usamljeni hashishar »

Auuuuuuuuuuuuuu...ovo je strasno...zanima me sta ce brat dacic da kaze na ovo...da li ce da da ordenje ovim pandurima ili da ih suspenduje...

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: Vesti sa tribina...

Post by Black Bloc »

Na to kako bije murija se zale samo oni koji nikada od murije nisu dobili batine...

Meni je licno vrlo drago kada vidim da neku seljacinu iz KG neko, pa cak i murija, ovako bije - kad vec ja ne mogu...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Usamljeni hashishar »

Black Bloc wrote:Na to kako bije murija se zale samo oni koji nikada od murije nisu dobili batine...

Meni je licno vrlo drago kada vidim da neku seljacinu iz KG neko, pa cak i murija, ovako bije - kad vec ja ne mogu...

:shock:

Zagrizeni 1987
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sat Mar 22, 2008 8:29 pm

Re: Vesti sa tribina...

Post by Zagrizeni 1987 »

Menatalita nema sta :oops:

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Doktor Gonzo »

Gusteri-Teleoptik wrote:Menatalita nema sta :oops:
Ne loži se, molim te...
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Re: Vesti sa tribina...

Post by zmajevi karaburma »

Usamljeni hashishar wrote:
Black Bloc wrote:Na to kako bije murija se zale samo oni koji nikada od murije nisu dobili batine...

Meni je licno vrlo drago kada vidim da neku seljacinu iz KG neko, pa cak i murija, ovako bije - kad vec ja ne mogu...

:shock:
Ti znas sta je Mentalita sa svojih 15, 16 godina. A kada gledate na primer kako 20 Gustera gazi par nekih nebitno kojih onda je to do jaja. Po meni je ovo kukavicluk kada 10 pandura gazi jednog momka ali bas me bole k. za nekog ljaksea, nek ga gaze
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Re: Vesti sa tribina...

Post by zmajevi karaburma »

Hteo sam da citiram Gusteri Teleoptik, a ne B. Blocka :scratch:
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Booze Brothers »

dobro,dobro...'ajd dalje sa vestima...
a jebem mater undurima...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by BG Gambo »

^*)^ ^*)^ ^*)^

Delije pozvale državu da pomogne
Sreda, 29. april 2009.

Navijači Crvene zvezde "Delije" izdali su saopštenje u sredu u kome, između ostalog, navode da ne priznaju tročlanu komisiju koja rukovodi klubom i da je termin održavanja Skupštine neprihvatljiv i pozivaju državu da pomogne kljubu iz Ljutice Bogdana.

"Trojica članova UO koji su se samoizabrali da sprovedu proceduru za izbor novog rukovodstva - za navijače su potpuno neprihvatljivi! Njihov dosadašnji angažman u klubu im ne daje kredibilitet za tako važan zadatak!

Takođe je neprihvatljiv termin za održavanje Skupštine. Mi smatramo da sednica najvišeg organa kluba mora biti održana najkasnije do polovine maja kako ne bi izgubili još jednu sezonu!

Vanrednoj Skupštini predložićemo izbor privremene Uprave koja bi sredila stanje u klubu, uvela mere štednje i pripremila teren za izbor novog rukovodstva kada se za to budu stekli uslovi.

Od tog trenutka mi, kao navijači, ćemo se isključivo baviti realizacijom akcije 'Dobro znaj da uvek tu sam JA!' prikupljanja članarina i na svoj način finansijski pomoći voljenom klubu.

U isto vreme, pozivamo
1. Državu - da se aktivno angažuje u cilju spasavanja kluba koji je stub srpskog sporta i nacionalna vrednost!
2. Sponzore - da od sledeće sezone sponzorišu klub i na jedini ispravan način daju svoj doprinos ozdravljenju kluba!
3. Dosadašnje sponzore - da nastave da pomažu klub u meri u kojoj je to moguće i da obnove sponzorstva koja su volšebno prestala juna 2008. godine!
4. Navijače, bivše i sadašnje igrače i sve kojima je zvezda u srcu na sabornost i kooperativnost, a u isto vreme i na još snažniju podršku svom klubu u cilju zajedničkog stvaranja nove budućnosti Crvene zvezde", stoji u saopštenju koje su potpisale Delije Sever uz slogan "Za korenite promene, za novi početak, za veliku Crvenu zvezdu".
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Vesti sa tribina...

Post by voja 10 »

5.Majku Rusiju
6.Ujedinjene nacije.
7.Kraljevića Marka
8.Slobodana Miloševića
9.Krišnu, Višnu i Gandija
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
hans sd
junior
junior
Posts: 124
Joined: Mon Nov 05, 2007 12:06 am
Location: smederevo

Re: Vesti sa tribina...

Post by hans sd »

10. kucni savet
11. zemljoradnicku zadrugu
12.masonsku lozu
13. mesnu zajednicu
14. americki senat
15. i naravno dzej
ole g karavaev

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Eric Cartman »

hans sd wrote:10. kucni savet
11. zemljoradnicku zadrugu
12.masonsku lozu
13. mesnu zajednicu
14. americki senat
15. i naravno dzej
------*-----*-
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Vesti sa tribina...

Post by Booze Brothers »

Koliko vi volite vaš klub? Cetvrtak, 30. april 2009. 10:21


Navijači berlinskog fudbalskog trećeligaša Uniona dokazuju odanost klubu tako što svakodnevno pomažu u izgradnji novog stadiona.

Volonteri dolaze nakon posla ili kada imaju slobodan dan i mešaju beton, polažu električne kablove ili vare metalne stubove, a neki od njih su žrtvovali i godišnji odmor kako bi pomogli da stadion bude gotov na vreme.

"Oko 75 odsto radova na stadionu je završeno", izjavio je predstavnik za štampu kluba Kristijan Arbajt, dodajući da je u izgradnji svakodnevno pomaže oko 1.600 navijača. "Nismo mogli ni da sanjamo da će nam pomoći tako mnogo navijača", rekao je on.

"Pomažu nam lekari, medicinske sestre, profesori". Zahvaljući pomoći navijača, klub je do sada uštedeo oko dva miliona evra. Union je bio primoran da gradi novi stadion kada je Fudbalska federacija Nemačke donela odluku da stari stadion, na kome su igrali od 1920, ne ispunjava bezbednosne uslove.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Vesti sa tribina...

Post by PLAVA FAMILIJA »

NAjezih se...
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Vesti sa tribina...

Post by celtic »

Disciplinska komisija francuskog šampionata kaznila je Pari Sen žermen i Nicu jednom utakmicom igranja pred praznim tribinama na domaćem terenu zbog incidenata koje se njihovi navijači napravili na utakmicama protiv Olimpika iz Marseja odnosno Monaka.Parižani su pored praznih tribina na jednom meču šampionata kažnjeni i novčano sa 35.000 evra, dok će Nica morati da plati novčanu kaznu od 20.000 evra. Oba kluba su kažnjena zbog korišćenja pirotehničkih sredstava njihovih navijača.

- Delagat na utakmici između Pari Sen Žermena i Olimpika je izbrojao više od 60 upaljenih baklji od kojih je bar pet bačeno na navijače Olimpika, rekao je predsednik Disciplinske komisije Paskal Garibijan


Image
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Post Reply