OSD Beograd

Sve vezano za klubove OSD Beograda
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OSD Beograd

Post by Booze Brothers »

bilo bi lepo kada bi se jos neko bacio na potragu podataka o ucincima nasik klubova iz OSD-a...vecinu ovih podataka sam prebacivao iz knjige o 50-o godisnjici OSD Beograda te nema podataka o ucincima posle 1995. godine...potražite lige iz svih tih sportova za period od 1995-2009....mislim da su prvi dzudisti nesto dobro uradili...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: OSD Beograd

Post by Billy Bright »

Booze Brothers wrote:bilo bi lepo kada bi se jos neko bacio na potragu podataka o ucincima nasik klubova iz OSD-a...vecinu ovih podataka sam prebacivao iz knjige o 50-o godisnjici OSD Beograda te nema podataka o ucincima posle 1995. godine...potražite lige iz svih tih sportova za period od 1995-2009....mislim da su prvi dzudisti nesto dobro uradili...
Koga zanima istorija OSD Beograda, odnosno ima vremena da juri podatke, neka ode u klubove i pita da li imaju arhivu... Ako klubovi nemaju, sto je moguce, neka ode u granski savez, znaci biciklisticki, teniski... i tamo potrazi arhivu... ako ni to nema, u sta sumnjam, jer savezi moraju da imaju arhivu sa takmicenja, onda da ode u DSL Sport i da prelista izdanja iz perioda koji ga zanima...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OSD Beograd

Post by Booze Brothers »

koga zanima...valjda bi sve trebalo to da zanima i trebalo bi da se ukljuce svi da pomognu koliko mogu da sakupimo o nasoj istoriji sto vise mozemo...a mogu svi samo treba dobre volje...tu gde si predlozio sigurno moze da se nadje sve, samo da se svi iscimaju za po nesto...da nam ne pisu istorije neki placeni pajseri koji nisu ni bili na nasem stadionu vec da to bude sa dusom...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OSD Beograd

Post by Garfield »

Zreb za Kup Radivoja Koraca 4.februara

Domacin zavrsnog turnira Kupa Radivoja Koraca trecu godinu za redom je Nis.
Iz kancelarije Kosarkaskog saveza Srbije stiglo je obavestenje d ace se zreb za finalni turnir Kupa odrzati 4.februara u Kuci kosarke.
Kao sto je poznato Kup Radivoja Koraca igra se od 18.do 21 februara,a za trofej Zuckove levice borice se:
Partizan
C.Zvezda
Hemofarm
FMP
Radnicki KG
OKK Beograd
Borac
Dok ce se za poslednje mesto boriti finalisti Kupa KSS Radnicki Basket I Metalac.
Finalni mec na programu je 3.februara


....sinoc je OKK Beograd izgubio u Cacku od Borca,i pao na drugu poziciju na tabeli,dok sledece kolo,za vikend, igra u Pioniru protiv KK Novi Sad......
31300

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: OSD Beograd

Post by Billy Bright »

Ubi nas Levski u basketu 92-84 u Bugarskoj...

User avatar
Ultras CSKA
novajlija
novajlija
Posts: 40
Joined: Wed Dec 23, 2009 11:31 am

Re: OSD Beograd

Post by Ultras CSKA »

Billy Bright wrote:Ubi nas Levski u basketu 92-84 u Bugarskoj...
Они су скандировали "србе на врбе" :thumbdown:
Image
Image

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OSD Beograd

Post by ofkovac »

nije lepi igrao...pratio sam trecu deonicu play by play...odlepili su se pocetkom poslednje deonice....

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: OSD Beograd

Post by Billy Bright »


User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: OSD Beograd

Post by Tehnodrom_BU »

meni sada sve ovo lici ,,cao barazu,, ...poslednjih 5 tekmi uzas :thumbdown:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OSD Beograd

Post by Booze Brothers »

U četvrtfinalu sastaće se i Radnički (Kragujevac) - OKK Beograd...
http://www.mondo.rs/s159892/Kosarka/Par ... a_FMP.html
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OSD Beograd

Post by ofkovac »

popusili su danas od mega vizure...pitanje je dal ce biti u prvih 5...

lepi je potpisao za kiparski apolon a slavko stefanovic je presao u bugarski lukoil....

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OSD Beograd

Post by Garfield »

ofkovac wrote:popusili su danas od mega vizure...pitanje je dal ce biti u prvih 5...

lepi je potpisao za kiparski apolon a slavko stefanovic je presao u bugarski lukoil....
posle ovog poraza jasno je da ambicije ,a bogami mozda i kapacitet, buduci da igraci polako odlaze,nisu za Super ligu...a raspored u zadnjih pet kola uzas.....gostujemo Tamisu,Vojvodini,Metalcu,a docekujemo Proleter i Masinac.......u Kupu oni napaljeni seljaci ce nas dobiti..ostaje jedino ta liga balkanika.....
31300

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OSD Beograd

Post by ofkovac »

ovo je jos i extra kako je bilo proslih godina...a radnicki je dobar ove godine...jos se spominje inekcija u vidu "lorbeka,jeretina i sehovica"...razlika izmedju 5 iz jadranske i prvih 5 iz ove je ogromna...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OSD Beograd

Post by Booze Brothers »

gledali smo danas tekmu nas nekoliko...prava porodicna atmosfera i bas sam se lepo osecao...Cvele prica dogodovstine iz nase istorije, Cincar nije ucutao celu tekm i nije pogledao ni minuta tekme, tako da od njega vise ne prihvatam nikakav komentar vezan za samu utakmicu...zbog toga se naravno nisam lepo oseca... :)
u glavnom...mi centra nemamo...doveli su nekog koji je isti bata Bici i koji veze tip nema...a na srecu ga nije ni ubaciva....Burdza je bio pored nas na curvi...realno ako protiv ovih koji su realno pajseri gubimo u "produzetku" ne mozemo se nicemu dobrom nadati...a bas mi je zao da bar na kupu nisu ostali lepoje i stefanija...mislim da bismo mogli necem da se nadamo jer smo autsajderi kao '93. a tada smo zemili kup...ovako ce nas jebavati neki novokomponovani kosarkaski centri tipa kragujevac...no to je nasa realnost...a realno lepo smo se osecali dok smo sve jebavali ovih par meseci...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OSD Beograd

Post by ofkovac »

zamena za srefanovica je smesna...gledao sam ga protiv novog sada...nista ne zna...ni sut, ni tehnika...ni odbrana...sve trckara nesto kao cimata se, ustvari nista ne radi...suzic je isto pajser...kup je sada mnogo teze osvojiti jer se igraju 3 tekme za 5 dana tako da ekipe sa slabije kvalitetnom klupom mogu da ga duckaju...

Post Reply