OKK Beograd

Sve vezano za klubove OSD Beograda
User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: OKK Beograd

Post by Billy Bright »

copy + paste casual crew - CPCC

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: OKK Beograd

Post by Usamljeni hashishar »

Rules!!!!!!!!!!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OKK Beograd

Post by Garfield »

u Kupu Radivoja Koraca,OKK Beograd-Radnicki Kragujevac..........kao i prosle godine.....



Turnir ce se odrzati 09-12 februar u Zelezniku.......ako prodjemo ove seljacine duel sa groboshima...
31300

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OKK Beograd

Post by Garfield »

Veceras u N.Sadu,u 21h KK Novi Sad-OKK Beograd
31300

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: OKK Beograd

Post by BU Shid »

Veceras u Novom Sadu, dosta zanimljiva utakmica... Imali smo u jednom trenutku +10(negde oko 43-33), ali smo to olako ispustili, pa je od 65 do 75 poena bila rezultatska klackalica, da bi se nasi odlepili na 75-79... Ali su sudije malo zacinile kraj i dali 2 licne Dundjerskom, tj cetvrtu i petu(po meni igrac utakmice) i opet neizvesnost, ali smo sve resili u nasu korist 80-83... Nije mi jasna samo jedna stvar, kod 80-81 nasi su imali 2 bacanja a ostalo je svega 0.2 sekunde do kraja, pa mi nije jasno zasto je dao drugo bacanje? na kraju su imali sut za 3 poena, ali je lopta samo pogodila mrezu... U dvorani solidan broj ljudi, malo je bolja poseta nego protiv Vojvodine kad smo igrali... Sve u svemu solidno, ima prostora za bolje...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OKK Beograd

Post by Garfield »

Bravo Shidlija na izvestaju...... :cheers: ....



ajmo sad.. gostovanje Levskom u ligi balkanike,kuci protiv indijanosa petrovgrad,pa u goste ercovima...
31300

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OKK Beograd

Post by ofkovac »

zekovic je dobio 3 licne u 1/4 samim tim je morao da ulazi samo kad je frka, resili bi mi mec i pre...sada smo nadomak ulaska u super ligu, doduse ja licno ne bih voleo da udjemo, nije zanimljivo da te cepaju 30 razlike na 5 od 7 gostovanja...drugo je metalac oni kuci mogu da dobiju nekog jakog( fmp ih je jedva dobio proslo kolo)...mega vizuru drzi "zalizani" te on gleda da promovise nekog klinca da ga zavalja preko, mi apsolutno nemamo interes samo bi nas razvlacili po parketu a to nije ono sto nam treba...

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OKK Beograd

Post by Garfield »

to se slazem sa tobom donekle......mada,uzimajuci u obzir da prvih 6 ekipa iz KLS ulazi u Super ligu(tj doigravanje za titulu) onda mislim da smo mi 99% ucesnici iste.........po toj logici isto bi mogli da kazemo i za OFK ,zasto igramo super ligu kad znamo da ne mozemo biti prvaci.....realno je da u toj Super ligi u basketu zauzmemo 6.mesto...sto je za mene dobar plasman..verovatno ce tu biti i direktnih prenosa,i prilike da se publici sirom srbije i naravno beograda predstavimo,da znaju da postojimo.....pomenuce nas neko valjda po nasem Radivoju Koracu..nek znaju generacije koje dolaze za koga je igrao..pomislice da je partizanov ne daj boze....
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OKK Beograd

Post by Booze Brothers »

a jebiga, to je svrha takmicenja...nadigravas se pa sta bude bude...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OKK Beograd

Post by ofkovac »

ne tebra, neces moci da se nadigravas jer ce te ako ne oni sudije sahraniti, govorim o sistemu 4+4, ako ulazi 6 iz ove i 4 iz jadranske onda je to prihvatljivo jer bi sa pola lige mogao da igras kosarku, a ako je 4+4 svrha takmicenja ce biti da se cigani, radnicki, fmp i hemofarm kolju za drugo, trece i cetvrto mesto zbog jadranske lige, jer bi za to kurac popusili, bice im frka u valjevu malo sa metalcem jer je vruce gostovanje ostalo ce MORATI da rese ovako ili onako,e to mi se ne gleda, da nece onaj morz da napravi pritisak na sudije? svako ima pravo na svoje misljenje, moje je da ne treba da budemo kanta za nabijanje kos-razlike sa skorom 2-12...sedis tu, igras ovu poljoprivrednu ligu( igraci imaju takozvane "otvorene ugovore", u prevodu moze da ide kad on hoce) dok ne dodju neka bolja vremena, ako ih ikad bude...

@ garfo

jel si siguran da ulazi 6 iz ove sa 4 iz jadranske? stoji 6+4 kod propozicija takmicenja ali mislim da je ipak 4+4, opet su lorbek i kompanija sa lakocom ucutkali nase u savezu, nasi su kao udarili ultimatum da super liga krene 1. marta naravno od toga nema nista, pre 15. marta nema teorije kaze debeli zmajcek...sad sam poslao poruku malom markovicu(igra za fmp) kaze da je 4+4...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OKK Beograd

Post by Booze Brothers »

jebiga, to jeste, ali mi protiv toga ne možemo...a sta smo onda trebali da radimo u fudbalu kada su nas svi jebali, a tek nas jebu sad zbog terze...svi živi nas namestaju...jebena Jagodina nas namesta...bata Djora nas mrzi, a on je bas jak, sve drma u nasem fudbalu...ali ne mogu da zamislim da sada zbog toga necu da se takmicim...onda bih isao dalje i tražio da se ukine fudbal...ali ne vredi, navikli nas da kapiramo normalno to zlo...njima je glavni odgovor, pa sta u svim zemljama se namesta...fuj!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OKK Beograd

Post by Garfield »

nazalost,poraz......


BC Levski 92 - 79 OKK Beograd


sledeca tekma u balkanskoj ligi je 22.02. protiv Zrinjskog...
31300

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: OKK Beograd

Post by Usamljeni hashishar »

Reportaza sa Levski - OKK Beograd

http://osdbeograd.org/?p=101

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: OKK Beograd

Post by Usamljeni hashishar »

Uros Lucic u dresu OKK

Cela vest na >>> http://osdbeograd.org/?p=135

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: OKK Beograd

Post by Usamljeni hashishar »

Dominantni centri “klonfera” - OKK savladao i Proleter

www.osdbeograd.org

Post Reply